eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2008 saat 18:30
Alıntı yapılan esesreha

Hazırlık maçlarında iyi sonuç almakla olmuyor bu işler. Resmi maçın havası çok farklı. Sanal alemde Bozüyükspor u bank asya ligine çıkaranlarda çok oldu. Tabiki gönül ister Bozüyüksporu oralarda görelim ancak bir takımın takım olması için camiasıyla, şehriyle, yönetim ve futbolcusuyla hazır olmalı ve hemen havalanılmamalı diye düşünüyorum. Bence Bozüyüksporumuz çok erken havaya girdi. Hazırlık maçları onların ayaklarının yere basmasını engelledi. Kısa sürede toparlanmalarını canı gönülden istiyorum. Aynı olaylar ES ES im içinde geçerli daha ligin başındayız iki maçta berabere kalmakla biz bu işi çözdük havalarına girersek işimiz çok zor. Umarım her iki takımımız içinde sezon sonu geldiğinde bulundukları ligde kalmanın ve sıralamadaki yerleri her ne olursa olsun ses getiren bir camia ve takım olmalarını istiyorum.

Abicim haklısın ayaklar yere sağlam basmalı her zaman.Bank Asya'ya çıksak , süper lig ister millet.Bu işin sonu yok.Başardıkça , insanın iştahı kabarıyor , başarılarının üstüne eklemek istiyor.Ama abartıldı iyice.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2008 saat 19:06
Hazırlık döneminde ki bşarıları, galiba biraz rehavet vermiş takıma.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2008 saat 20:00
Şuanda grubunda hiç puanı olmayan tek takım Bozüyük bir an önce toparlanmaları gerekiyor hiç yakışmıyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2008 saat 20:28
ya bozüyükspor kamp dönemi çok süper geçti ama bunu bir türlü lige gösteremedi şuanda 0 puanı bulunuyo bir an önce kendine gelmesi lazım takımın...
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2008 saat 23:51
Bozüyük evinde kaybetti: 1-2

TFF 2. Lig 1. Grupta mücadele eden Bozüyükspor, saha ve seyircisi önünde oynadığı Ç. Dardanel maçında ilk yarı kalesinde gördü goller ile 2-1 mağlup ayrıldı.
12'nci dakikada Selçuk Hızarcı'nın soldan ortasında Hakan Çevik kafa vuruşuyla meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. (0-1) 15'nci dakikada kaleci ve defansın anlaşmazlığından istifade eden Koray Kurt, kaleci Tamer'i çalımlayarak topu boş kaleye gönderdi. (0-2)
27'nci dakikada Ergin'in ara pasında Uğur topa elle müdahale edince maçın hakemi Burak Astar penaltı noktasını gösterdi. Penaltı atışını kullanan Ali Öztürk topu ağlara gönderdi. (1-2) İkinci yarı Bozüyükspor'un tüm çabası skoru değiştirmedi ve karşılaşma misafir takım Ç. Dardanel'in üstünlüğü ile tamamlandı.
10.09.2008

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2008 saat 23:59
bozüyükspor çok kötü başlangıç yptı lige. hiç umdugumuz gibi olmadı. umarım en kısa zamanda kendisini toparlar ve çıkışa geçer. kadro olarak geçen yıldan daha iyiler fakat uyum sorunu var sanırım. tek dileğimiz en kısa zamanda bunları aşıp TFF 1. lige yükselmeleridir...
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
kırmızı26 Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı kırmızı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 00:44
bozüyük biran önce kendine gel,hazırlık maçlarında böyle değildi nazar mı değdi?
bir efsanesin ESES anadoluda
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 05:34
ben ne olursa olsun bu sene bu kadroya güveniyorummm  basarılıda olacagına inanıyorum iyi takımımız var ama bence o 2 mac sanssızlık oldu ben güveniyorum BOZÜYÜKSPORA insallah hemen toparlayıp o dipten cıkarlarr
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 11:46
herkes aklı hazırlık donemındekı iyi sonuclarda son ç.kale macıdan herkese soguk dus etkısı yapmıstır en kısa zamanda toparlanacaklardır.. ilk haftaların gunahı olmaz derler..
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 12:25
Erken form tutmak buna mı denir yoksa.Daha çok hafta var ama bakmışsın sezon bitmiş.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır