eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 02:46
Alıntı yapılan SaMeT

Bırakın bu ayakları yaa herkez olmus en kral taraftar gönülden seven kime sorsak biz zamanında ayderdeydik sekilleri ayder dediginiz yer 700 kusur koltuk var tas catlasa 1500 kişi alır ama orta yasın ustu biz orda buyuduk sekli yapıyor yok söyleydik böyleydik diyor 80 lerdeki gazete baslıkları burası beyrut degil Eskişehir oluyor biz belese girmezdik deniyor gazete kupurlerinde tellerden atlayıp stada girmeye calısanlar dolu..son superlige cıktıgımızda konya donusunu dinlerken restaurantların nasıl jandarmalarla korundugunu biliyoruzz ama herkez burda yeni nesili suclu ilan ediyor..Nerdeydi bu Eskişehiri cok sevenler Güngören maclarında 200 kişiye oynarkenn lig b lerdeki deplasmanlarda haa yokmuydu burdan tanıdıgım 3-5 abi dısında kimsede yokdu o yuzden herkez kızılcıklıyı-altesi-neferi suclamadn önce dusuncek biraz gecmişe bakacak harbiden şişirdiniz saygı sevgide bi yere kadar hadi herkeze hayırlı işler herkez olmus Efsane tarfatar..

Ne kupa görduk nede bi basarı ne amigo orhanı görduk Ne efsane ayderi. Yasımız 18-22 biz Eskişehirsporu böyle sevdik ....

Herşeyi en iyi anlatan yazı bu olmuş.Teşekkürler. Wink Clap
Önceki sayfalarda ısrarlıca konuşanlar bu yazıyı 2-3 defa okusunlar ısrar ediyorum...Smile

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 03:18
Alıntı yapılan emrESES_26

Alıntı yapılan SaMeT

Ne kupa görduk nede bi basarı ne amigo orhanı görduk Ne efsane ayderi. Yasımız 18-22 biz Eskişehirsporu böyle sevdik ....

Clap
daha ne denebilirki...
anlayana tabi..

Clap
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 10:11

Samet herşeyi söylemiş fazla söze gerek yok

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Azrail_26 Liste gör
Yazar

Murat Bayırlı
Yer: Antalya
  Alıntı Azrail_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 10:41
Samet tam bizim duygularımızı anlatmışsın..
O Sene Bu Sene
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 11:08
Alıntı yapılan SaMeT

Bırakın bu ayakları yaa herkez olmus en kral taraftar gönülden seven kime sorsak biz zamanında ayderdeydik sekilleri ayder dediginiz yer 700 kusur koltuk var tas catlasa 1500 kişi alır ama orta yasın ustu biz orda buyuduk sekli yapıyor yok söyleydik böyleydik diyor 80 lerdeki gazete baslıkları burası beyrut degil Eskişehir oluyor biz belese girmezdik deniyor gazete kupurlerinde tellerden atlayıp stada girmeye calısanlar dolu..son superlige cıktıgımızda konya donusunu dinlerken restaurantların nasıl jandarmalarla korundugunu biliyoruzz ama herkez burda yeni nesili suclu ilan ediyor..Nerdeydi bu Eskişehiri cok sevenler Güngören maclarında 200 kişiye oynarkenn lig b lerdeki deplasmanlarda haa yokmuydu burdan tanıdıgım 3-5 abi dısında kimsede yokdu o yuzden herkez kızılcıklıyı-altesi-neferi suclamadn önce dusuncek biraz gecmişe bakacak harbiden şişirdiniz saygı sevgide bi yere kadar hadi herkeze hayırlı işler herkez olmus Efsane tarfatar..

Helal olsun...ClapClapClap
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 18:07
Alıntı yapılan SaMeT

O tel örgüleri atlayarak bende içeri girmeye çalışanlardanım,Ama o tel örgüleri bizler beleş girmek için değil stadta yer kalmadığı için atlıyorduk.Herkez parasını verir girer oturacak yer kalmayıncada EESES Aşkıyla tellerden atlardık. ozaman böyle cezalarda yoktu.Şimdi stad boş oturacak yer çok beyler yine para vermeden girme davasında.Geçmişine sayğı göstermeyenler,Gelecekte kendileride sayğı beklemesinler.ESES'in geçmişini silip atarsan sende silinirsin.ESES'tarihini o beğenmediğiniz babanız yaşındaki insanlar yazdı, ne yazıkki o tarihi sizin iyi okuyup,anlamadığınız anlaşılıyor.O tarih olmasaydı ESES'te olmazdı Sizlerde üç siliklerin peşinde yuvarlanır giderdiniz.Gerçek ESES'li isen Amigo Orhandan ve Size bu kulübü hediye eden büyüklrinden özür dile,Kimse trübünlerde büyümedi.Her deplasmana gitmekte ESES'Sevğisini göstermez,Stadta boğazınız yırtılana kadar bağırmakta ESES'Sevgisini göstermez.Ne zaman  ceza almazsak işte o zaman Gerçek taraftar olmuşuzdur.bşrde Amigo Orhana sorun bakalım neden maçlara gelmiyormuş?
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 18:45

Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 18:50
Alıntı yapılan eses şahin

O tel örgüleri atlayarak bende içeri girmeye çalışanlardanım,Ama o tel örgüleri bizler beleş girmek için değil stadta yer kalmadığı için atlıyorduk.Herkez parasını verir girer oturacak yer kalmayıncada EESES Aşkıyla tellerden atlardık. ozaman böyle cezalarda yoktu.Şimdi stad boş oturacak yer çok beyler yine para vermeden girme davasında.Geçmişine sayğı göstermeyenler,Gelecekte kendileride sayğı beklemesinler.ESES'in geçmişini silip atarsan sende silinirsin.ESES'tarihini o beğenmediğiniz babanız yaşındaki insanlar yazdı, ne yazıkki o tarihi sizin iyi okuyup,anlamadığınız anlaşılıyor.O tarih olmasaydı ESES'te olmazdı Sizlerde üç siliklerin peşinde yuvarlanır giderdiniz.Gerçek ESES'li isen Amigo Orhandan ve Size bu kulübü hediye eden büyüklrinden özür dile,Kimse trübünlerde büyümedi.Her deplasmana gitmekte ESES'Sevğisini göstermez,Stadta boğazınız yırtılana kadar bağırmakta ESES'Sevgisini göstermez.Ne zaman  ceza almazsak işte o zaman Gerçek taraftar olmuşuzdur.bşrde Amigo Orhana sorun bakalım neden maçlara gelmiyormuş?

Abicim iyi hosda bu yazı bastan sona kadar acıtasyon o olmasa bu olmasa söyle olunurmus denmş ben yine sehrimin peşinde olurdum.Buyuklerimize saygılı davrandıkca işin boyutu degişiyor biz saygılıyızda siz biraz sevgiyle yaklasmayı deneseniz bu kardeslerinize.Benim yazımda geçmişi begenmeme gibi bişeyide nerden cıkardınız onu anlamıyorum ''ESES'tarihini o beğenmediğiniz babanız yaşındaki insanlar yazdı'' bunu yazımın neresinden cıakrdınız onuda cok merak ediyorum ...
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 19:28

Siz gençleri 40ve 40 yaş üzeri kimler suçladıki siz bu yazıyı yazmak ihtiyacı duydunuz.Gazete küpüründeki resim doğru ama altındaki yazı sizinde eleştirdiğiniz istanbul basının saçmalığıdır.O tel örgüden atlayan insanların yer doluluğundan stada alınmıyan insanlar olduğunu eniyi bilenlerdenim.Zira bizim zamanımızda maç üçretleri şimdiki gibi pahalı değildi.Stada kim önce varırsa arkadaşlarınada bilet alır onları beklerdi.Evet şimdi bilet fiyatları pahalı kombinem olduğu halde bunu en çok yazan,eleştiren benim.Benim üzüntüm neden biz yaştaki insanların geçmişiyle övünmesini bile çok görmeniz.Sizler gelecekte çocuklarınıza bizden daha başarılı bir ESES'bırakana kadar biz övünmeye ve gurur duymaya devam edeceğiz.Hatta bazı kendini bilmezler(sizi tenzi ediyorum) bağırmayan yaşlılar stada gelmesin diyebilecek kadar haddini aşabiliyorlar.Kusura bakmayın ama kimin yerinden kimi kovuyorsunuz.Ve bizlerin acitasyon yapmıya ihtiyacı yok.Gözlerinizden Sevgiyle öperim.

Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 21:45

Bence bu mevzuları çok deşmeyelim , bugünede dünede söylenecek laf çok :)...

Geçmiştede şimdide yanlış yanlıştır. Bence geçmişe referans verip şu anı yermek değil , yeni nesile nasıl yardımcı oluruz deme zamanı. Yeni nesilde biz büyüklerine hata bile yapsak saygıda kusur etmeden düzgün usluplarını bozmadan yaklaşırlarsa EsEsimizin faydasına pek çok icraat yapılır. 
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır