eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 13:40
Alıntı yapılan 26_eses

Bence ne yapalımı fazla düşünmeye gerek yok. Bu harika şimdi nasıl yapalımı tartışmaya başlayabiliriz.

durun bakalım ,daha önümüzde haftalar var..herkezin görüşünü alalım diye bu konuyu gündeme getirdim..yoksa kafamızda tasarladığımız bir kareografiyi yapar geçerdik.daha güzel fikirler ve önerilerde gelebilir..pazartesi günü yapacağımız toplantıda hangi kareogrefiyi yapacağımıza karar vereceğiz..ondan sonra ise detayları konuşacağız..
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 14:23
setin üstünde es es yazısı altında ise komple pankartlarla kareografi harika olur; pankartlara ne yazmalı? bu konu üzerinde kafa patlatıp en doğru seçimi yapabiliriz...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 14:27
bir de tribün ile ilgili aklıma takılan bazı şeyler var... 1. si tribün çok dolacak, sakarya maçında açığın halini hatırlayın, bence muhtemelen öyle olur... her ihtimali düşünmek zorundayız; çok dolu olursa ayakta kalan insanlar çömelmek için yer bulamayacak ve bu yüzden karton şovun kalitesi düşebilir... bir de eğer dk 26 da organizasyon başlayacaksa aklıma takılan bir nokta var; dk 26 da tribünlerin dikkatini dağıtacak bir şey olursa; örneğin gol gibi... aklımıza takılan ne varsa burada değerlendirelim, ince eleyip sık dokuyalım, bize yakışanı yapacağımızdan şüphem yok...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 15:00
bence takımlar sahaya çıkarken ve ilk 1 dakika içinde olmalı
ama o 1 dakikada kıyamet kopsa kareografinin bozulmaması lazımdı. ibb maçında gollük bir hücumdan sonra kareografi kısa bir süre bozulmuştu.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 15:11
Lütfen kelimeyi doğru yazalım: Kareografi değil, koreografi. Anlamı; Dans adımlarının kâğıda geçirilmesi, bir baleyi oluşturan adım, figür ve anlatımların tümü.  Burada dans veya bale faaliyetlerinin yerini tribün düzenlemesi eylemi alabilir.  Lütfen,kelimenin ilk kısmı olan koreo kelimesinin yerine bundan sonra "koro" filan da yazmayın. Amacım kimseyi eleştirmek değil, bir eğitmen olarak doğruyu öğretmektir.  
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 15:14
Alıntı yapılan egunduz

Lütfen kelimeyi doğru yazalım: Kareografi değil, koreografi. Anlamı; Dans adımlarının kâğıda geçirilmesi, bir baleyi oluşturan adım, figür ve anlatımların tümü.  Burada dans veya bale faaliyetlerinin yerini tribün düzenlemesi eylemi alabilir.  Lütfen,kelimenin ilk kısmı olan koreo kelimesinin yerine bundan sonra "koro" filan da yazmayın. Amacım kimseyi eleştirmek değil, bir eğitmen olarak doğruyu öğretmektir.  
Ufak ayrıntılara takılacağımıza fikir üretsek daha iyi olur kanısındayım...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 15:21
Alıntı yapılan egunduz

düzeltmeniz için teşekkür ederim, öğrenmenin yeri- zamanı yok; tekrar teşekkürler...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan egunduz

erdin hocam,yapacağımız koreografi ile ilgili bir fikriniz varmı?nasıl yapsak nasıl olur?
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 16:29
Bence yapmış olduğumuz E S E S yazısını 2 6 E S şeklinde değiştirebilriz.Alt kısımda ise giriş-çıkış vs.. olmadığından yani düz bir zemin olduğundan oraya da kırmızı zemin(karton) üstüne beyaz kartonla ŞAMPİYON veya ANADOLU yazabiliriz.Nasıl yapıldığını bilmediğim için bilgisayar üstünde gösteremiyorum ama aklıma geleni yazayım dedim..
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 21:33

Bence ist.belediye maçındakinin aynısı yapılmalıdır..Bununla beraber bu görüntüyü baştan aşağıya çerçeve şeklinde beyaz kartonlar çevirmelidir (zaten bu fikri okuduğum sayfalarda bazı arkadaşlar vermişler..Ben onların fikirlerinden yanayım..Sonuçtan benim fikrim yapılan show hem güzel olmalı hemde kolay yapılabilmeli...Sonuçta geçen sefer güzel oldu ama kamera tarafından pek çekilmedi,ama bu sefer kameramanla konuşulacak ve o çekmezse onun kamerasıyla biz çekceğiz :) şaka maka en ufak bir olumsuzluk bizi millete güldürür...Bu sebepten dolayı ben kolay ve güzelden yanayım..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır