eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 01:26
Fotoğraf 640*480 boyutunda eklenmediği için forumdan kaldırılmıştır..

Mod.
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 01:46
Yeni ürünler gelecekmiş Tır'a ...
Orada çalışan bir görevli abi üzerinde numunelik gördüm.... Gri uzun kollu polar ve önünde Kocaman yuvarlak içinde Siyah Kırmızı 26 yazıyor ...
Gayet güzeldi .Normal hayatta,okulda gömlek üzerine falan cok güzel durur yani ...
Numunelik kardeşim gelicek biraz sabredin dedi ...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 02:36
Alıntı yapılan Adrenalinss

http://img231.imageshack.us/my.php?image=urak129pn7.jpg
http://img231.imageshack.us/my.php?image=urak130ol1.jpg

ibb maçından 3gün önce falan aldım formamı.ben çok beğenip aldım açıkcası.giydiğin zaman cuk oturuyor.tavsiye ederim.ben hatta ilk alandım 40 dı siftah olsun diye 35 almıştım.Wink

Burak forman çok güzelmiş iyi günlerde kullan.Fakat bişey merak ettim bu forma lisanslı demi ?Bende Ekim gibi Eskişehir'e geldiğimde alacağım inş.Yeni sezon formamlada Kocaeli maçına akçaz direk .D
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 10:18
@
Sen arkadaşa sormuşsun ama ben cvp vereyim ürün lisanslıdır.İkinci resimdeki kartın arkasında hologramı vardır bilgineWink
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
Emrecan Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emrecan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Emrecan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 11:42
Arkadaş ESkişehirspor Dergisini hala ulabileceğm bir yer var mı söylerseniz sevinirim alanlar nerden aldıysa yazabilirlermi?
1965'de İsmin Kazındı Kalplere
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
Yer: Turkey
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 11:53
Alıntı yapılan ati26

Lig başlayalı sadece 2 hafta olmuş,79 ytl verip orjinal forma almak istiyoruz fakat bulup alamıyoruz..
  Evimizde ilk maçımız,üstelik hacettepe gibi bir takımla oynuyoruz, bilet fiyatı 25 ytl, itiraz etmiyor biletimizi alıp maça gidiyoruz..
  İçerde dışarda takımı yalnız bırakmıyoruz..Henüz atılmış tek gol bile yok ama hep destek tam destek diyoruz...
  Kulübün paraya ihtiyacı var diyen yönetime, bu taraftar daha ne yapsın?

Kimse kazan kaldırmak gibi algılamasın ama bu zihniyetteki yönetimle biz çok fazla yol alamayız..

iyide stada biletsiz girdiği açıklanan 5000 kişi için ne diyecez.. onlarda taraftar ....

yanlış anlamayın sizi eleştirmiyorum, benim gibi sizde biletinizle girmişsiniz maça ne güzel. lisanslı ürün almışsınız daha güzel. bende ankarada oturuyorum, ordan geldim hacettepe maçına. biletimi aldım girdim. ancak klü 5000 kişi biletsizdi dedi maçta bunlar bizim insanımız bizim tarftarımız değilmi...onlar neden bizim gibi düşünüp klübe destek olmuyorlar merak ediyorum. maça girerken gözümün önünde kaç kişi mükerrer biletle girdi, yada bi tanıdığının yardımıyla içeri alındı...yazık .. ben böyle taraftarlığı anlamıyorum.

tabi bir sözde yönetime, her yerde para lazım diye ağlayacaksın, ancaken önemli gelir kaynaklarından birisi olan maçlar için biletsiz yada mükerrer girişleri engellemk için yeterli ve profesyonel önlemleri almayacaksın anlamak güç. tabi birde taraftarın ucuz bilet almasınıda sağlayacak kale arkasını sadece rakip tarftar için yapıp, karşısına kendi taraftarın için kale arkası yapmayacaksın.

valla biletsiz giren tarftar kadar tönetimde hatalı.. ama kime ne dicez yada desek çare yok...çünkü dinleyen yok.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 11:54

Emrecan ;

Çarşıdaki bayilerde vardır büyük ihtimal. Gazete yada normal dergi satan bayilere bak, ben geçen gün görmüştüm. Mutlaka bulursun. Çamlıca Mahallesinde bile 3 yerde varsa çarşıda her yerde bulabilirsin :)
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 11:59
Alıntı yapılan Habis

iyide stada biletsiz girdiği açıklanan 5000 kişi için ne diyecez.. onlarda taraftar ....

Stada 5000 kişi biletsiz girme ihtimali sizce var mı ??

Burada birsürü iş dönüyor. Vergi falan...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 12:11
Alıntı yapılan Emrecan

Arkadaş ESkişehirspor Dergisini hala ulabileceğm bir yer var mı söylerseniz sevinirim alanlar nerden aldıysa yazabilirlermi?

Çarşı tramvay durağının arkasında...Odak parfümerinin karşısındaki bayiide var...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 12:22
     @emrecan
 tren istasyonun karsısındakı karsısında kucuk bayiide var...
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır