eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 08:12
Bu tribün çocuğu muhabbeti çok sıktı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
runo20 Liste gör
Yeni Yazar

onur
Yer: Denizli
  Alıntı runo20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 09:19
Zamanla Herşey Yerine Oturacaktır Beklemek ve Uygun Hareketlerde ßulunmak Lazım
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 11:24
Alıntı yapılan ermanka26

Beleşçi tayfasına haksızlık yapmayalım!

Onların hepsi tribün çocuğu geçmişte bütün deplasmanlara parasız oldukları halde gitmişlerdir!.İçerdeki maçlarda da biletler ucuzlarsa girecekler.Biletler 15 olursa girerler gene beleşçilik yapmazlar.Klübün kendileri yüzünden ceza alması önemli değil ne de olsa geçmişte takıma çok destek vermişlerdir kendileri
Trübün çocuğu ne demek?Sanki köprü altı çocuğu der gibi.ESES'Seyircisinin hiç biri diğerinden daha üstün ve ayrıcalıklı değildir.Belki maddi durumları iyi olmaya bilirler ve buna önlemde düşünülebilir.Ama Trübün çocuğu gibi bir sıfatla kimse acitasyon yapmaya kalkmasın.Bu Stadta 1YTL.ye maça girilirken bile beleş girmek isteyen insanlara rasladık.Demem oki kimse adı ne olursa olsun,hangi grubun taraftarı olursa olsun bir diğerinden daha ayrıcalıklı değildir.Eğer öyle olacaksa ayrıcalık kazanmak için bir sürü sıfat bulunabilir.Stada beleş girmek suçtur ve savunmakta suça ortak olmaktır.Bilet paraları yüksekse indirilmesi için yasl tepki gösterilir,indirilmesi sağlanır.Angry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
Yer: Turkey
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 11:40
Clap
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan ermanka26

Beleşçi tayfasına haksızlık yapmayalım!

Onların hepsi tribün çocuğu geçmişte bütün deplasmanlara parasız oldukları halde gitmişlerdir!.İçerdeki maçlarda da biletler ucuzlarsa girecekler.Biletler 15 olursa girerler gene beleşçilik yapmazlar.Klübün kendileri yüzünden ceza alması önemli değil ne de olsa geçmişte takıma çok destek vermişlerdir kendileri
Trübün çocuğu ne demek?Sanki köprü altı çocuğu der gibi.ESES'Seyircisinin hiç biri diğerinden daha üstün ve ayrıcalıklı değildir.Belki maddi durumları iyi olmaya bilirler ve buna önlemde düşünülebilir.Ama Trübün çocuğu gibi bir sıfatla kimse acitasyon yapmaya kalkmasın.Bu Stadta 1YTL.ye maça girilirken bile beleş girmek isteyen insanlara rasladık.Demem oki kimse adı ne olursa olsun,hangi grubun taraftarı olursa olsun bir diğerinden daha ayrıcalıklı değildir.Eğer öyle olacaksa ayrıcalık kazanmak için bir sürü sıfat bulunabilir.Stada beleş girmek suçtur ve savunmakta suça ortak olmaktır.Bilet paraları yüksekse indirilmesi için yasl tepki gösterilir,indirilmesi sağlanır.Angry

Clap kesinlikle size katılıyorum.
Clap
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 11:50
Alıntı yapılan eses şahin

Ağzına sağlık Şahin AbiClap
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 11:50
hala anlayamıyorum, 5000 küsür kişi stada nasıl biletsiz girer. biletsiz giren seyirci sayısı nasıl böyle yüksek bir sayıya ulaşabilir. anlamak gerçekten güç. eskişehir halkı bu kadar insafsız tamam anladıkta, yönetim bu derece aciz mi. kapılara niye diğer takımların ki gibi bir sistem yapılıp mükerer girişler engellenmşyor. sonuçta maç bileti paraları klüp için önemli bir gelir kaynağı değilmi.
eksik olan 5000 seyircinin bir maçlık bilet parasına son modeli stad giriş sistemi yaparsınız tahmini 20 maç rahat eder, güzelce gelirini alırsın.  bu sayede de hem mükerrer bilet ve girişleri engeller, hemde stadda bi şekilde bi görevliyi tanıyan memleket insaımında onun yardımıyla biletsiz içeri girmesinin önüne geçersin.

valla bu kadar da olmaz. eğer açıklanan rakamlar doğruysa. yazık valla. 5000 kişi... bu takımı seven yok demekki...

Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 11:52
bir de ucuz bilet için mutlaka konuk takıma yapılan kale arkası tribun gibi karşı tarafına bizim için tribu yapılmalı. ucuz bilet tartışmasına son verilmeliki, insanlar biletsiz stada girişlerinin kılıfını bulamasınlar...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 12:02
Alıntı yapılan Habis

bir de ucuz bilet için mutlaka konuk takıma yapılan kale arkası tribun gibi karşı tarafına bizim için tribu yapılmalı. ucuz bilet tartışmasına son verilmeliki, insanlar biletsiz stada girişlerinin kılıfını bulamasınlar...
Gerçek ESES taraftarı stada beleş girmenin yollarını aramaz,Sizler gibi çözüm üretir.Size katılıyorum Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 12:07
Alıntı yapılan Habis

Oraya, maçta da gördüğünüz gibi küçük bir tribün yapıldı.Ve Türkiye sakatlar Fedarasyonuna tahsis edildi.Yönetimi tebrik ederim diyeceğim ama bir de para falan aldılarsa Tongue
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 12:44

Biletler 1 YTL dahi olsa yine bedava girmek isteyen insanlar çıkacaktır. Ancak 5000 kişi bedava giriyorsa, sisteminizde bir sorun vardır. Ayrıca bilet fiyatları da bu konuda ayrıca bir etkendir. Bilet fiyatları bu derece yüksek bir şekilde devam ederse, her maç bedava girmek isteyen insanlar çıkacaktır ve bu giriş sistemiyle, sanıyorum, bunu tespit etmek ve önlemek de mümkün değildir. Böyle giderse, her maç ceza öderiz.

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır