eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 20:16
Alıntı yapılan tepebaşılı26

beleşçi takımı artık yeter..kimsenin gitmediği yerlere biz gittik onun için biz beleş gireriz diyemezsiniz..bu cezanın sorumlusu tamamen sizsiniz..çok bağırıyosunuz diyede size kimse ayrıcalık tanıyamaz..bağıranda bağırmayanda bu takımı çok seviyor..

bu ceza yönetimin inşallah kulağına küpe olurda  bu beleşçi tayfasına artık dur diyebilirler...
Beleşçi tayfası  o tribün cocukları 1 maça mahsus öyle girdiler..Merak etmeyin yemez içmez maça para bulur  o tayfa..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 20:57
Beleşçi tayfasına haksızlık yapmayalım!

Onların hepsi tribün çocuğu geçmişte bütün deplasmanlara parasız oldukları halde gitmişlerdir!.İçerdeki maçlarda da biletler ucuzlarsa girecekler.Biletler 15 olursa girerler gene beleşçilik yapmazlar.Klübün kendileri yüzünden ceza alması önemli değil ne de olsa geçmişte takıma çok destek vermişlerdir kendileri
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 21:19
bu cezayı verenlerden Allah razı olsun.
bizler buralarda Kurumsallaşmanın,Şeffaflaşmanın şart olduğunu anlata anlata dilimizde tüy bitmişken;duymamazlıktan gelenlere kapak olsun bu ceza.
eğer bu kafa yapısıyla hala Kulüp yönetirim diyenler varsa kat be kat fazlaları her hafta ellerine tutuşturulurda anlarlar işin ciddiyetini.

siz daha kapalı kapılar ardında pazarlıklara devam edin.
taraftar arasında ayırım yaparak bu camiaya en büyük kötülüğü yapadurun.
verin tavizleri verin.
alın sonrada ceza makbuzlarını;düşünedurun biz ne yapıyoruz diye........
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 23:03
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan omerbihlar

Ayrıca ıslıklamanın sebebi nedir

Biz bunları yapmayız mı?
Biz bunları yaparız mı?

Maç başında ki o anonsu kimbilir kaç maç izledim ama bi kere olsun ne dendiğini tam olarak duyamadım.

O ıslıklama olayı,bir dönem çok dert yandığımız Federasyon'a  tepki olarak başlamıştı ve bugüne kadar geleneksel bir şekilde devam etti.

Keşke biraz da başka şeyleri gelenek haline getirebilsek...
O Anonsta merdiven boşluklarına oturmayın diyor.Rakip takıma küfür etmeyin diyor.Hakemlere küfür etmeyin diyor.Bunları yaparsanız,kulübünüz ceza alır diyor.Diyor,diyor,diyor ama kime diyor.Gelenek,. güzelliklerin yıllarca sürdürülegelmesidir.Buna dense,dense çağdışı bir töre denir.Siz yine ıslıklamaya devam edin..
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
emo262626 Liste gör
Yeni Yazar

EMRAH
  Alıntı emo262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 00:55

evimizde ilk maç ilk ceza 30.000 ve bu maç hacettepe macı eeee 8 hafta gs 9 hafta fb geliyor bu hafta nekadar yeriz düşünemiyorum bile yötetim deplasman trübünü gibi skor tabelasının altına da yapsaydı daha iii olurdu fark ettiyseniz kapalı boştu herkez acığa yüklendi şimdi bu parayla o trübünü yapazmı  biz sdat istemiyoruz kale arkası istiyoruz hiç olmazsa yeni yapılan deplanman trübünü gibi

ERKEK ADAMIN TUTUĞU TAKIM NÜFUS KAĞIDINDA YAZAR ANTİ BİZANS ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 01:00
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan ermanka26

Para yok edebiyatıyla taraftarlık yapılmaz.

Tok açın halinden anlamaz demişler Wink

Sen deplasman yollarında sıcak çorba,etli yemekler yerken o beleşçi dediğiniz adamlar PARASI OLMADIĞI için yeri geliyor 1 ekmeği paylaşıyor bütün otobüs...Senin sıcak yemek yanında salata,cacık,ayran kola gibi aperatiflerde bulduğun mutluluğu biz bir dilim domastes veya peynirde buluyoruz...

Halimizden anlamaman doğaldır...Diyecek birşey bulamıyorum size..!!!Thumbs%20Down
bı dakka sımdı cebımızde 5 kurus yokken bız deplasmana gıttık.. en son İstanbulda kı mac 5 kısı gıttık besımızdede para yoktu borc harc gıttık bıde yetmedı kaza yaptık canımızdan oluoduk kı hala canını kurtaramayan bı arkadasımız var!hep bu örneği veriyorum herzmnda verıcem! bes kurussuz maca gıttık yetmedı altımızdakı araba hurdaya gıttı yanı olabılecek herseyı bız bu takıma feda ediyosak bır bılet almaya parası olmayan ınsan gelmesın kardesım maca bılıorumkı o dedıgınız sahısların o bıletı alcak guclerı var buna emınım sadece bunu kullanıolar bılmem anlatabıldımmı!!!! sunuda söliim yönetim artık gözünü açsın!
:) :) :) :)
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_oguz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 01:52
merdiven boslukları,biletsiz seyirci ve medyanın sahaya girmesinden dolayı algımız cezayı
bizans yalakası medya çıkan biletsiz seyirci,merdiven bosluklukları ve çıkan olaylardan dolayı diye yazmıs
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 02:22
Evet arkadaşlar  daha ilk haftadan 30 000 ytl para cezası süper ligte cezaların ne kadar ağır olduğunu görmüş olduk bundan sonra maçlara bedava girmek için yırtınan sözde eskişehirspor taraftarları işin ne kadar ciddi olduğunu anlamışlardır sanırım.
Bundan sonraki maçlarda daha dikkatli olalım trübünlerde sarı merdivenlerde oturanları gerekirse kendimiz uyaralım .Nekadar güzel maçta küfür adına hiçbirşey yokken  gereksiz şeylerden ceza yiyoruz yazık çok yazık.
26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 02:49
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan tepebaşılı26

beleşçi takımı artık yeter..kimsenin gitmediği yerlere biz gittik onun için biz beleş gireriz diyemezsiniz..bu cezanın sorumlusu tamamen sizsiniz..çok bağırıyosunuz diyede size kimse ayrıcalık tanıyamaz..bağıranda bağırmayanda bu takımı çok seviyor..

bu ceza yönetimin inşallah kulağına küpe olurda  bu beleşçi tayfasına artık dur diyebilirler...
Beleşçi tayfası  o tribün cocukları 1 maça mahsus öyle girdiler..Merak etmeyin yemez içmez maça para bulur  o tayfa..

Şu yazdıklarımı bi dikkatlice okuyun lütfen...
Önceki sayfalarda şöyle yazılmış Zeydan'ın açıklaması öyleymiş.
4500 tane kombineli 5000 tanede biletli seyirci var ama stadda 15000 kişi var...
Burda bedava girdiği saptanan 5500 kişide tribün çocuğu gibi davranmayalım.O 5500'den toplasan 500 tribün çocuğu çıkmazki.Sanki 5 bin tribün çocuğu girmiş gibi konuşuyor herkez ne iş anlamadım.
Bu ceza tamamen turnikenin başında bilet okutan görevlilere aittir.Bu maçta yapılan 2'ye 1 lerin haddi hesabı yok.Ama konu dönüp dolaşıp tribün çocuğuna geliyor.
Mantıklı konuşalım tribün çocukları her işte üzerine suç atılabilecek bi kıvama gelmesin !! Smile

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 05:50
merdiven bıoşluklarına da tribün çocukları otutturdu herkesi gol atamamamızın en büyük nedenide onlar youlaya okuyup üflediler atamasın gol diye...

yahu anlamıyorum ben bu taraftarımızı kızılcıklı-neferde toplasan 100 kişi yoktur biletsiz giren bunuda kapıda tek tek bakmadan tesbit etmek imkansız bizde gördük nasıl girildiğini
nasıl bir kininiz var anlamadım ama başkan aranızdan biri çıkarsa sanırım ilk işi kızılcıklı-nefer i feshetmek olacak
ne diyeyim helal olsun kendi taraftarından bu kadar nefret eden başka bir taraftarı bilmiyorum ben çarıkta olsak çürükte olsak birbirimize sahip çıkmalıyız
biletler 15 lira oldu da o çocuklar beleş mi girdi??
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,518 saniyede hazırlanmıştır