eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Güzel Türkçemizi güzel kullanalım.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 02:22
Alıntı yapılan dalga_ras

<FONT>Böyle konuşmayı hava zannedenler varya en çok onlara bitiyorum kızıaaaammm veya choq shkrrrrrr faln gibi komik gerçekten komik...Aslında acınası...ve sanırım birazda düşünülmesi gereken bi konu acaba noluyor bize die...

Dalga ras bu arada sen de die yazmışsın diye yerine ve falan yerine de faln bunlar da o tip yazılara yakın olmuş belki de klavye hatası yaptın y'ye ve a'ya basmadın. Mesaj seçenekleri-mesajı düzeltten, düveltiver sana zahmet.
Belki Bir Gün!
Yukarı
berko26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkcan
Yer: Turkey
  Alıntı berko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 03:58
Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan dalga_ras

<FONT>Böyle konuşmayı hava zannedenler varya en çok onlara bitiyorum kızıaaaammm veya choq shkrrrrrr faln gibi komik gerçekten komik...Aslında acınası...ve sanırım birazda düşünülmesi gereken bi konu acaba noluyor bize die...

Dalga ras bu arada sen de die yazmışsın diye yerine ve falan yerine de faln bunlar da o tip yazılara yakın olmuş belki de klavye hatası yaptın y'ye ve a'ya basmadın. Mesaj seçenekleri-mesajı düzeltten, düveltiver sana zahmet.

Lütfen bu kadar abartmayın.Resmi bir yazı yazılacaksa yazabiliriz.Ama bu yazıları Türk Dil Kurumu okumuyor sonuçta.EsEsli yakınlarımız okuyor.Sadece ufacık klavye kısaltmalarından başka ((bişey)) değil.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 12:50
Eğer başka kişilerin yazılarını eleştirirken bu şekilde yazarsan o yazıları yazanlarda sana bunlarda küçük kelime değişiklikleri ne var derler. Başka bi yazı da yazsan o kadar önemli değil ama madem başkalarını eleştiriyorsun sen en ufak değişiklik yapamazsın.
Belki Bir Gün!
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 13:56
Dalgaras arkadaşımız sonundaki bitirişi ile o tipte yazanlara gönderme yapmış , ben öyle anladım...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 14:21
arkadaşlar konuşma sırasında küçük kısaltmalar yaparım ben ve eleştirmelerinizde haklısınız...ama ben yazıalrımda hiç bi zaman q w gibi harfler kullanmam aslaaa choqq shekerr gibi laflar etmem ve biz burda arkadaşında dediği gibi resmi bi ortamda değiliz resmi ortamalrda n asıl konuşmamız neler yapmamız gerektiğini biliriz burda önemli olan birbirimizi anlayabilmemiz ve ben anlaşılamayacak bi yazmadığımı düşünüyorum kısaltmalara devam edicem çünkü daha öncede dediğim gibi forum ortamındayız ve o kadar resmi konuşamayız...ve haklısınız bundan sonra kesinlikle dikkat edicem...
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 16:37
Demekki yanlış anlamışım :)...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 23:39
Alıntı yapılan eseslinaci

acıl forwet lazımmmmmmmmm..........

Arkadaşım yapma şunu! ForVet!!!
Belki Bir Gün!
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 19:26
Alıntı yapılan ramozotti

dünkü maçtada açıkça görüldü ki yine maçın gidişatına uygun olmayan bi şekilde tezahürat yapmaya dewam ediyoruz...hakemi ne baskı altına alma nede ıslıklama namına hiçbir şey yok...takım gol atamıyo dakikalr geçiyor bakıyorum kızılcıkllıya aydere lay layl lom şeklinde dewam ediyooyuruz...anlayamıyorum bir türlü yanımda maça izleyen kaç kişi deli oldu ya bunlar ne tazahürat mı bu hakem hacettepeliye kart verecek biraz daha yüklensek ama yok .dk 80 oldu yine baktım...lay lay şeklinde devam ediyor.....sırf kuru gürültü...tmm çok iyi bağırıyoruz..ses çok ii çıkıyo taratfarı bu konuda eleştirmiyorum...ama yalvarıyorum tribün liderlerinden artıkk inanın kimse haz almıyo bu bestelerden rakip takım korkmuyo....kaleci recep istedğii gibi vakit geçirdi...kızılıckılıdan tek hamle sadece açık iyi bu konuda hemen tepki gösteriyor...raikp takım atağa kalkınca ıslıklama bunların hiçbirini göremedik....bu konu çok ciddi yeni bir konu başlığı altındada iyice tartışılmalıdır bence......saygılar

Ramozotti Türkçe'de W diye bir harf yoktur.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 20:09
Alıntı yapılan Sephodyrm

Ya komikler ya gerçekten.Neyin peşindeler anlamıyorum. LOL

Mehmet bunların değişik versiyonları da var.Bir varlık! tanıyorum.Bana dediği aynen şu...

''Yha sizz ne bichim insanlarsınıızz yhaa..Benn çok modernn bir insanımmm.Yakındaa piercing de taktıracagımmm.Hatta boyfriendim de öyle istedi.''

Bu konuşmadan sonra direk sildim.Eğer bunlar üremeye devam ederse toplumda vay bizim halimize.Hadi konuşmalarını geçtim.Cidden çok şımarıklar.Biz Avrupalı'yız diyorlar.Lüksemburg nerede desen onu bilmez bunlar.Ama gel gör ki özenti gençlik her yere sıçradı.O yüzden kocaman alkış onlara!Clap
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 20:24
Alıntı yapılan dalga_ras

arkadaşlar konuşma sırasında küçük kısaltmalar yaparım ben ve eleştirmelerinizde haklısınız...ama ben yazıalrımda hiç bi zaman q w gibi harfler kullanmam aslaaa choqq shekerr gibi laflar etmem ve biz burda arkadaşında dediği gibi resmi bi ortamda değiliz resmi ortamalrda n asıl konuşmamız neler yapmamız gerektiğini biliriz burda önemli olan birbirimizi anlayabilmemiz ve ben anlaşılamayacak bi yazmadığımı düşünüyorum kısaltmalara devam edicem çünkü daha öncede dediğim gibi forum ortamındayız ve o kadar resmi konuşamayız...ve haklısınız bundan sonra kesinlikle dikkat edicem...

Sen gene yazılarına dikkat et, kısaltmayı falan boşver,
eğer önemli olan birbirimizi anlamamızsa, beni düşün kısaltma yapma.
Bana göre de üyesi olduğum Eskişehirspor.com/forum çok ciddi bir platform olmalıdır,
'' Bundan sonra dikkat edeceğim '' demen bile gene bana göre saygı duyulması gereken bir durum.

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır