eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ümit Özat Sahada Fenalaştı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 23:21

İşte bu fotoğraf her şeyi anlatıyor:( Unutulmaması gereken bir şey de kulüp doktorlarının profesyonelce davranmalarıydı.Paniklemeden ellerinden geleni yaptılar.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 23:26
Tansiyonu düşmüş... Geçmiş olsun..
ESES
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 23:28
Daum'da ağladı ama korkulan olmadı. Sanırım kalp krizi değil sadece dili boğazına kaçtı.. Çünkü, iki defa sendeleyip oyuna devam etti. Eğer, kalp kirizi geçirmişse futbol hayatı biter.. Geçmiş olsun..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
Gelibolu Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Gelibolu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 23:31
İşte o an görüntüleri ;

adrese girip , O AN İÇİN TIKLAYIN! yazısına  tıklayıp görüntüleri izleyebilirsiniz . .Cry
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 23:39
Alıntı yapılan işçi

Daum'da ağladı ama korkulan olmadı. Sanırım kalp krizi değil sadece dili boğazına kaçtı.. Çünkü, iki defa sendeleyip oyuna devam etti. Eğer, kalp kirizi geçirmişse futbol hayatı biter.. Geçmiş olsun..

İlk mesajımda öyle yazdım ama bütün haber ajanslarında kalp krizi diye geçti.O yüzden sonradan düzelttim.Önemli olan da iyileşmiş olması.Önümüzdeki maçta onu tekrar sahada görmek dileğiyle.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
EsEs_26_ Liste gör
Yazar

aTaKaN
  Alıntı EsEs_26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2008 saat 00:02
geçmiş olsun ümit bütün türkiyenin kalbi seninle
£§K!Š€HÏR$Þ0r™
Yukarı
saga Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı saga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2008 saat 00:05
geçmiş olsun
Ne zaman gelecek o büyük gece!
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2008 saat 00:07
geçmiş olsun efendi kişiliğiyle örnek bir oyuncu.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2008 saat 00:13
Gerçekten çok efendi bir oyuncu daha bir kaç gün önce bir gazate röportajını okumuştum neden Real madridin başına geçmeyim ki diyordu. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
Belki Bir Gün!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2008 saat 00:14
Allahım ne zor bir durum şimdi görüntüleri izledim gözyaşlarımı tutamadım,rabbim onu çoluguna çocuğuna bagışladı. Tüm türkiye senin için dua ediyor sevgili kardeşim ümit özat inşallah bir an önce düzelir kaldığın yerden devam edersin. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır