eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: antalya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 18:17
Benim duyduğuma göre bazı Ankaragüçlüler Haccettepe tarafına girmis gol atınca da sevinmişler Bursaspor taraftarıda tepki göstermiş tabi kulaktan dolma bilgi her zaman yanlıstır.
Bu şehirde ask 7 harflidr
A N T A L Y A
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 18:32
Alıntı yapılan nevo07

Haccettepe-Bursaspor macında  Ankaragücü ve Bursaspor taraftarları arasında gerginlik cıkmıs kardeslik bölünmüs diye duyduk ne kadar doğru acıklaması varmı yada konuyu bilen arkadaslar varmı nedenini tam olarak bilemediğim için yorum yapmam  doğru olmaz ama aldığımız duyuymlara göre Ankaragüclü taraftarlardan kardesliğimiz bitti diye acıklama gelmis sağlam yerden duydum  dün Beşiktas macında bayağı bir kişi konusuyordu ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Güzel kardeşim,burası fısltı gazetesi değil.Kaynağı belirsiz ve ortalığı karıştıracak cinsten olan yazılarınızı lütfen buraya yazıpda milleti germeyin.
Sağlıcakla Nev07
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 18:37
Alıntı yapılan Banderas_26

Alıntı yapılan nevo07

Haccettepe-Bursaspor macında  Ankaragücü ve Bursaspor taraftarları arasında gerginlik cıkmıs kardeslik bölünmüs diye duyduk ne kadar doğru acıklaması varmı yada konuyu bilen arkadaslar varmı nedenini tam olarak bilemediğim için yorum yapmam  doğru olmaz ama aldığımız duyuymlara göre Ankaragüclü taraftarlardan kardesliğimiz bitti diye acıklama gelmis sağlam yerden duydum  dün Beşiktas macında bayağı bir kişi konusuyordu ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Güzel kardeşim,burası fısltı gazetesi değil.Kaynağı belirsiz ve ortalığı karıştıracak cinsten olan yazılarınızı lütfen buraya yazıpda milleti germeyin.
Sağlıcakla Nev07

Ortalığı karıstırmak haddime düsmez iki tribünden de arkadaslarım var ve böyle bir olay gerceklesmıs kafamdan uydurmuyorum ama aslı astarı ne değil onu bilmiyorum yoksa bana düsmez  tribun dergide de konu su an gündem de:

Bu şehirde ask 7 harflidr
A N T A L Y A
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 18:41

Ankaragücünde zaten bir grup Bursaspor'u sevmiyor. O Grup Karşıyaka'yı seviyor. Zaten bu Ankaragüçlü bir grup ile Bursaspor taraftarları arasında önceden de küçük bir olay olmuştu.İnönü'de oynanılan Bjk-Bursa maçında bir sorun yaşanmıştı. Ama Bursaspor ve Ankaragücü kardeşliği hiçbir zaman bitmez..Türkiyedeki en sağlam kardeşlik.

Yukarı
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 18:37
kardesım ben maca gıttım hacettepe-bursa macına kufur kavga olmadı ufak bı surtusme oldu ankaraguclu kardesler ayrı bagırdılar zaten trıbun cok gergındı bursanın orda az bı surtusme oldu sonra ankaraguclu ve bursalı agalar kolkola bagırdılar macın sonuna kadar..
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 20:32
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Ankaragücünde zaten bir grup Bursaspor'u sevmiyor. O Grup Karşıyaka'yı seviyor. Zaten bu Ankaragüçlü bir grup ile Bursaspor taraftarları arasında önceden de küçük bir olay olmuştu.İnönü'de oynanılan Bjk-Bursa maçında bir sorun yaşanmıştı. Ama Bursaspor ve Ankaragücü kardeşliği hiçbir zaman bitmez..Türkiyedeki en sağlam kardeşlik.

Bahsettiğiniz grup Tunalı grubu.Karşıyaka ile çok sıkı ilişkileri var.Bu yüzden bize de ters yapabilirler.Zaten geçen sezon Eskişehir'de oynanan , Eskişehirspor - Ksk maçında Tunalı grubundan bir kaç kişi Ksk tribününe girmişti..Ama ne olursa olsun bana göre Türkiye'deki tek gerçek kardeşlik.

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 15:54
                                                                             İvankov'a Milli Davet

Bursaspor'un bu sezon Kayserispor'dan transfer ettiği kaleci Ivankov, 2010 Dünya Kupası ön eleme maçları için Bulgaristan Milli Takımı'na davet edildi. İvankov, 2010 Dünya Kupası ön eleme maçları için Bulgaristan Milli Takımı'na davet edildi.

Bu maçta Bulgaristan'ın rakibi 2006'da Sırbistan ile yollarını ayıran Karadağ olacak. Timsah'ın file bekçisinin 1 Eylül Pazartesi günü Sofya'da kampa katılması istendi.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 16:03
ivankov adına sevindirici bir haber ama zaten hakediyordu
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 16:07
Dünyanın en çok gol atan kalecilerinden birisi İvankov.
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 12:37
BUKADAR DEGIL KOLAY OLMAZ ANKARAGUCU BURSASPOR KARDESLIGI BITMEZ HEMENCIK OLAYLARI BILIP BILMEDEN KONUSMALAR ZARAR VERIR
ISTANBULLULARIN EKMEGINE YAG SURMUS OLURUZ ONUN ICIN INADINA DIYORUZZZZZZZZZZZ BU BOYLE BILINSIN KIMSELER BIZLERI BOLEMEZ BOLDURMEYIZ
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır