eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 20:00

ürünlerin fotolarını eskisehirspor org ye koymayı düşünmüyolar galiba cok yakında burada yazısına cok taktım keske deiştirseler belki bi gün burada yazsalar hiç beklemeyiz yakın zamanını yada buraya koyarız diye düşünüyoruz yazılabilir

Yukarı
maverick Liste gör
Yazar

ibrahim karaoğlu
Yer: istanbul
  Alıntı maverick Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 20:24
bi çeşit daha var atkılardan. atkılar gerçekten çok şahane ama sadece maçlarda şov için veya evde duvara asmak için kullanabilirsiniz. günlük hayatta boğaza sarılamaz çünkü biraz sert. ama çok güzel...   ayrıca ibb maçında damalı t-shirt den aldım. herkes çok beğeniyo. arkadaşlarımdan bir sürü sipariş aldım...  unutmadan söleyeyim ibb maçında ürünlerimizi satan konteynırda kredi kartı geçiyordu dağın başında kredi kartının geçmesi çok güzel olmuş. umarım yeni mağazamızda da kredi kartı ile satışlar başlar...
Yukarı
saga Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı saga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 20:31
helal olsujn ilker saygıya. gelinebilecek her maça gelio. kocaelinde görmüştüm. kuzenimle foto çekinmişti ibb maçında biz senle foto çekinmmiştik dedi hatırladı. ayrıca kanal1de programa kırmızı şimşekler olarak katıldı ve 1.ye forma hediye etti. ilker saygıyı tanımayan varsa number 1 da program yapıyor 2 tane..
Ne zaman gelecek o büyük gece!
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 20:49

bu orjinal formaların fiyatına bilen var mı?maça kadar almak istiyorum.

Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
kare_es Liste gör
Yazar

Ali
  Alıntı kare_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 20:56
orjinal formalar 90 lira.

Yukarı
Oldcity26 Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Es-Es
  Alıntı Oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 21:19
Bugün köpürbaşında küçük bir pikapda satılıyordu forma felan. Çalışan personel sordum orjinal forma varmı diye.. "sattıklarımız orjinal" dedi. Futbolcuların formasından bahsediyorum dedim. "Onlar daha gelmedi..eylül sonu gibi 50-60 tane felan gelir hemn satılıyyor zaten" dedi.
Taraftar formaları 39,90 YTL'mi neydi fiyatı mecburen onlardan lacaz artık yapacak bişey yok.
Orjinal Nike amblemi olan futbolcuların giydiği forma satan yer varsa yerini yazarsa iyi olur.
Yukarı
kare_es Liste gör
Yazar

Ali
  Alıntı kare_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 21:51
tirda satiliyordu 2 gun oncesine kadar..

Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 21:58
beyaz formadan aldım arkasına numara yazdıracam bilginiz yer varsa fiyatıyla birlikte yazarmısınız?
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 22:05
Alıntı yapılan arslankaya_26

beyaz formadan aldım arkasına numara yazdıracam bilginiz yer varsa fiyatıyla birlikte yazarmısınız?
Esnaf sarayı 3. katta Starts spor mağazasında yazdırdım formama. Harf başına 1 ytl aldı.
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2008 saat 22:14
Alıntı yapılan ermanka26

Alıntı yapılan tavsamaz

Dün orjinal parçalı formamım arkasına soyadımı yazdırmak için esnaf sarayındaki bir mağazaya gittim. Oradaki arkadaş formaya baktı yazık dedi.Ellerine yüzlerine bulaştırmışlar dedi. Formadaki işçilik( dikim,kolların durumu vs.) felaket,sadece bir armaya bu parayı vermişsin dedi. Oradaki diğer takım formalarını inceleyince hakikaten orjinal diye satılan formamın tam bir fiyasko olduğu kanısına vardım. Keşke daha kaliteli olsaydı formalar.

O kadar da değil.Sonuçta Nike kalitesi var.Arma dışında formalar kalite bakımından güzel.
Sen parçalı formayı inceleyip bir de diğer adidas vs. formaları bi daha incele bence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır