eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Komik Resim,Yazı,Fıkra,Video

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 00:49
valla nerden buluyorsunuz bunları hayret yani:)tebrıkler
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 00:51
Alıntı yapılan huso_26

**Aradaki on farkı bulun!..LOL

Ben bu kadar da olmaz demiştimSmile
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 21:03

* Beleşçi bir taraftar futbol maçlarına para ödemeden girebilmenin bir yolunu bulmuş.
Tribünlerde bir efsane olarak yayılan bu arkadaş, giriş kapısına gelip kapıdaki görevli polise telaşlı bir ifadeyle
"Abicim çok acil bi durum oldu. İçeride maçı seyretmeye gelmiş bi abi var, (Bir isim sallıyormuş) hanımı anıden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırdık. Onu acilen bulup hemen hastaneye yetiştirmem lazım" diyormuş.
* Ehliyetini rehin birakarak içeri giriyormuş. Ama içeride maçı seyredecek kadar kalmak dikkat çekeceğinden, hemmen diğer kapıya koşturup, oradan dışarıya çıkıyormuş. Çıkarken kapıdakı polise;
*"Abicim benim arabayı çekiyolarmış, bi çıkıp bakiim ne oluyomuş. Problem varsa halledip geleyim" diyomuş. Taabii geri gelince tanısın diye de bu polise de kimliğini bırakıyormuş.Çıkar çıkmaz ilk girdiği kapıya koşturup
*"Abicim Allah razı olsun ben arkadaşı buldum diğer kapıdan çıktık. Şimdi benim ehliyeti alabilir miyim?" diyomuş.
Ehliyeti kaptığı gibi çıktığı kapıya yollanıyormuş.
*"Abicim ben araba işini hallettim çok saol. Kimliği alabilir miyim?" deyip kimliğini de alarak içeriye sağ salim giriyormuş.

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 22:15
Alıntı yapılan otomatikkapi

* Beleşçi bir taraftar futbol maçlarına para ödemeden girebilmenin bir yolunu bulmuş.
Tribünlerde bir efsane olarak yayılan bu arkadaş, giriş kapısına gelip kapıdaki görevli polise telaşlı bir ifadeyle
"Abicim çok acil bi durum oldu. İçeride maçı seyretmeye gelmiş bi abi var, (Bir isim sallıyormuş) hanımı anıden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırdık. Onu acilen bulup hemen hastaneye yetiştirmem lazım" diyormuş.
* Ehliyetini rehin birakarak içeri giriyormuş. Ama içeride maçı seyredecek kadar kalmak dikkat çekeceğinden, hemmen diğer kapıya koşturup, oradan dışarıya çıkıyormuş. Çıkarken kapıdakı polise;
*"Abicim benim arabayı çekiyolarmış, bi çıkıp bakiim ne oluyomuş. Problem varsa halledip geleyim" diyomuş. Taabii geri gelince tanısın diye de bu polise de kimliğini bırakıyormuş.Çıkar çıkmaz ilk girdiği kapıya koşturup
*"Abicim Allah razı olsun ben arkadaşı buldum diğer kapıdan çıktık. Şimdi benim ehliyeti alabilir miyim?" diyomuş.
Ehliyeti kaptığı gibi çıktığı kapıya yollanıyormuş.
*"Abicim ben araba işini hallettim çok saol. Kimliği alabilir miyim?" deyip kimliğini de alarak içeriye sağ salim giriyormuş.

Çok güzelmiş ama Türkiye'de denenmesi hoş sonuçlanmayabilir.
Adamlar boşuna bilete yazmıyor etkinlik sonuna kadar saklancaktır diye. 2. kapıdaki adam polis sorsa hani biletin diye yok..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 23:23

Doğu illerindeki bir ağanın en büyük zevki, kar üzerine çişiyle  imzasını atmakmış.
Bu nedenle kar yağmaya başladığı andan itibaren köyde hayvanlar  
dahil hiç kimse sokağa çıkamazmış.Kar biraz kalınlaşınca, ağa sırtına kürkünü giyer ve köy   meydanına gelirmiş. Yanında da en yakın yardımcısı Haso. 
Ağa sırtını köye doğru döner sonra sorarmış:
- 'Ula Hasso, ahali bakiy mi...? '
- Hasso cevap verirmiş:
- 'Evet ağam, hepisi de bir olmuş, pencerelerden bakir.'
Ağa çisiyle karın üzerine imzasını atarmış 'Ab dullah   Cizrelioglu'.Sonrada bir nokta koyarmış ve sorarmış: 
- 'Hala bakirler mi...? '  
-'He ağam, hem bakirler hem de çılgın gibim alkıslirler.' 
Her sene ayni tören sürermiş. 
Aradan 7 yıl geçmiş. 
Ağa yine, kar tuttuktan sonra, çıkmış köy meydanına. 
Sormuş Hasso'ya:- 'Ahali bakir mi...?' 
-'He ağam, bakirler, köpekler, kediler bile camdadır.' 
Ağa 'Abdullah' diye adini , arkasından 'Cizrelioglu' 
diye soyadını yazmaya başlamış ki;  
kalakalmış, çünkü yaş gereği prostat....!  
- Halka rezil olmak var.Alçak sesle Hasso'ya sormuş: 
- 'Bakirler mi...?'  
- 'He ağam, bakirler de, sen ne diye durdin öyle.....? '  
Ağa çaresiz:- 'Ula gel yanıma, arkanı dön ahaliye, tamamla şunu.'   diye emretmis.Hasso bir an durmuş, sonra çişini yapmaya hazırlanmış ve ağanın kulağına eğilip :  
- 'Ağam' demiş, 'Kırk yıldır kafama vurdin, salak dedin, sırtıma vurdin aptal dedin. h a bu kulun okumayi yazmayi sökemedi ki,hele bi ucuni tut da yazının devamını sen yaz.' ...

BİRLİKTE ÇALIŞTIKLARINIZI EĞİTMEZSENIZ .....

TUTACAĞINIZ GÜN ....YAKINDIR......!

YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 23:24
Erkeklerin arkadasligi harbidir :)))

Yapılan bir araştırmada Kadinlarin Arkadaslari:
Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece
bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10
arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis.

Erkeklerin Arkadaslari:
Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir
arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini
aramis ve 5 tanesi kocasinin kendisinde kaldigini onaylamis ve diger 5
tanesi ise kocasinin hala kendisiyle birlikte oldugunu iddia etmis.
İşte arkadaşlık budur.

YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
HSNYZR_26 Liste gör
Yazar

HaSaN YüZeR
  Alıntı HSNYZR_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 02:01
Eski forumda da yayınlanmıştı ama tekrar sizlerle paylaşmak istedim. En çok güldüğüm videolardan biri. Nette dolaşırken gördüm, mutlaka izleyin, tam bir komedi. LOLLOLLOL

Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 03:15
http://www.izlesene.com/video/spor-serbest-atis-butun-takim-sirada/10344&ref=siteRelatedNamei
ve

http://www.izlesene.com/video/spor-penalti/319&ref=siteRelatedNamei

LOL
LOL
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
cihan_eses Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

cihan
Yer: ESES
  Alıntı cihan_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 13:42
Ordu-Ksk-Eses Fıkrası

Bir ordusporlu, bir ksk´li ve Eskisehirsporlu´lu Arabistan'da yasak olmasina ragmen bir otelde içki içerken yakalanirlar... Mahkemeye çikarilirlar...

Karar IDAM... Itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi icin Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakki tanir.

Ordusporlu: "Sırtıma bir yastik baglayın" der. 10 kirbaçtan sonra yastik paramparça olur ve pek fayda etmez.

Uyanik Karsıyakalı bunu görünce: "Sirtima iki yastik baglayin" der. Ama iki yastik bile 10 kirbaca dayanmaz.

Sira Eskişehirsporluya gelince Prens Hazretleri: "Bak ben de Esesliyim!!! Sana ceza vermek istemezdim ama ne yaparsin kurallar böyle.Bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum"

"Peki" der Esesli:"O zaman bana 40 kirbaç vurulsun". Herkes saskina döner.

Prens Hazretleri: "Peki ikinci istegin nedir?" diye sorar... Esesli pis pis siritarak: "Karşıyakalıyı sirtima baglayin" der
Yukarı
Antißizans Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Robinho
  Alıntı Antißizans Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 13:43
Alıntı yapılan cihan_eses

Ordu-Ksk-Eses Fıkrası

Bir ordusporlu, bir ksk´li ve Eskisehirsporlu´lu Arabistan'da yasak olmasina ragmen bir otelde içki içerken yakalanirlar... Mahkemeye çikarilirlar...

Karar IDAM... Itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi icin Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakki tanir.

Ordusporlu: "Sırtıma bir yastik baglayın" der. 10 kirbaçtan sonra yastik paramparça olur ve pek fayda etmez.

Uyanik Karsıyakalı bunu görünce: "Sirtima iki yastik baglayin" der. Ama iki yastik bile 10 kirbaca dayanmaz.

Sira Eskişehirsporluya gelince Prens Hazretleri: "Bak ben de Esesliyim!!! Sana ceza vermek istemezdim ama ne yaparsin kurallar böyle.Bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum"

"Peki" der Esesli:"O zaman bana 40 kirbaç vurulsun". Herkes saskina döner.

Prens Hazretleri: "Peki ikinci istegin nedir?" diye sorar... Esesli pis pis siritarak: "Karşıyakalıyı sirtima baglayin" der

Bu fıkrayı Esesfanda Robinho olarak paylaşmıştım Wink
www.frmtr.com/eskisehirspor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır