eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 03:01

biz şampiyonluk için en büyük adayız.gerçi özet seyrediyoruz ama rakiplerin oyununa ve kadrolara bakınca kim ilk ikiye girer diyorum.,bırakın ilk 6yı ilk 10'u bu takım sakatlıklar,parasal sorunlar yaşamassak ligi de kupayıda götürür.

KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
neareast Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı neareast Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 10:05
bence ilk 6 orduspor,eskişehir,malatya,antalya,erciyes,sakarya dan oluşur..erciyes iyi takım ama ligin sonunu getirebilir mi bilmiyorum..bu ligde her takım her takımı yenebilir..süpriz de sayılmaz..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 10:54
Alıntı yapılan kabaduz

Bence bu sene en güçlü rakipler arasında Orduspor, Antalyaspor, Malatyaspor, Eskişehirspor, K.Erciyesspor, Boluspor ilk birde Orduspor ikide ise Malatya, Antalya, Eskişehirspor mücadele eder benim kalbim birtek Orduspor için atıyor, bütün takımlarımıza başarılar

eĞri otur doğru konuş ordun KİRALIK takımın anca ilk 6 ya oynar size 1 ve 2 extra large gelir..LOL
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 11:11
1-Eskişehirsporumuz
2-Antalya
3-Erciyes
4-Malatya
5-Sakarya
6-Kocaeli olur.
aKabininde kartal ve karşıyaka gelir..orduda sonradan gelir
ordu beraberlik takımı olur.ilk 6ya oynar ama giremez.altayda inişli çıkışlı grafiklerinle 9 ve 10.olarak tamamlar.istanbulspor,samsunspor,diyarbakırspor ortalara oynar.bolu, antep belediye, mardin ,elazığ ,giresunda düşmemeye oynar.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 11:16
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan kabaduz

Bence bu sene en güçlü rakipler arasında Orduspor, Antalyaspor, Malatyaspor, Eskişehirspor, K.Erciyesspor, Boluspor ilk birde Orduspor ikide ise Malatya, Antalya, Eskişehirspor mücadele eder benim kalbim birtek Orduspor için atıyor, bütün takımlarımıza başarılar

eĞri otur doğru konuş ordun KİRALIK takımın anca ilk 6 ya oynar size 1 ve 2 extra large gelir..LOL
doğru sölüosun ordunun şampiyon olması kim bilir için kaç bin fırın ekmek yemesi lazım LOL
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 11:19
1-Eskişehirspor
2-Antalya
3-Erciyes
4-Sakarya
5-Kocaeli
6-Malatya
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 15:06
ben yaptğımız maçlara bakıyorumda elazığ,antepbelediye,mardin 3ü de vasat ı zorda olsa geçebilecek takımlar biz onları nasıl yendik maçın yarısında oynayarak
bu demek oluyor ki biz bu ligdeki normal takımları rahatça yenebiliriz
geriye kim kalıyor
1-antalya 2-kayseri erciyes 3-kartal 4-malatya hadi bide 5-sakarya desek biz bence en kötü ilk altıda bitiririz diyorum -ki bu en kötü ihtimal biz bütün camia odaklandık şampiyonluğa
bence bu sene zafer yakındır sıralama olarakta
1-EsEs
2-Antalya
3-Kayseri Erciyes
4-Malatya
5-Kartal
6-Sakarya
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
Yer: Turkey
  Alıntı 26eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 15:43
1-Eses
2-Erciyes
3-Malatya(maddi sorunlar ve yönetim krizini atlatabilirse)
4-Antalya
5-Sakarya
6-Karşıyaka
Buda benim tahminim
Yukarı
kabaduz52 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı kabaduz52 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:15
kimse ordusporu ligde galeye almıyor ama ilerleyen haftalarda takımımız bu yarışta var olacaktır benim düşüncem orduspor eskişehirspor antalyaspor malatyaspor sakaryaspor erciyes bu takımlar arasında yarış devam eder

1:ordu

2:eses

3:antalya

4:malatya

5:sakarya

6:karşıyaka

arkadallar bu benim tahminim

Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:19
Alıntı yapılan kabaduz52

kimse ordusporu ligde galeye almıyor ama ilerleyen haftalarda takımımız bu yarışta var olacaktır benim düşüncem orduspor eskişehirspor antalyaspor malatyaspor sakaryaspor erciyes bu takımlar arasında yarış devam eder
Ordulu arkadaşım aynı mesajı tekrar tekrar yazıyorsun bence  herkesin fikirleri değişik olabilir saygı göstermek gerekir ama sence orduspor lig atlasa kiralık oyuncu  ağırlıklı  kadrosuyla süper lig de tutunabilecek mi? Buradaki görüşler ligin ilk 3 haftasına göre ve ilk 3 haftada orduspor "bence" zirveye oynayabilecek bir futbol sergilemedi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır