eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Online Durum: Offline
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 20:13
Amatör bir yönetim kurulundan daha fazlasını bekleyemezsin.
Bu kulübün pazarlama işini bizlere verseler,3.gün internetten başlar ürün satışları ve daha kaliteli ürünler olur.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 20:59

Bu sene taraftar ürünleri konusunda tam bir hüsran yaşadık.Hangi takımın taraftarı bu kadar istekli Anadolu'da....Hep diyoruz İstanbul kulüpleri bu konuda çok geliştiler ve hala da meyvelerini yiyorlar.Daha oyuncunun geldiği gün formalar satışa çıkıyor ve rekor kırılıyor.Kendi adıma konuşmam gerekirse Lovrek ve Poljak'ın ikisinden birinin formasını almaya kararlıydım.Hatta benim gibi birçok kişi vardı.Ama herkesin ister istemez şevki kırıldı çünkü alacak forma bulamadık...(Süper Lig'de giyeceğimiz formalar olduğu için çok önemliydi.Zaten her sene forma alma şansımız da yok...)

Bir kulübün en önemli misyonlarından biridir taraftar ürünleri.Ve biz konuda çok geride kaldık şu an için.Peki bu kadar istekli bir taraftar bunu hak etti mi?Kesinlikle hayır.Gurbette yaşayanlar olarak EsEs'imize zaten bir özlem var.Ve bu özlemi de taraftar ürünleriyle gidermek istiyoruz.(Ucuz ve kaliteli ürünler tabi ki)

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 22:54
Orjinal formalar amblermler dışında çok güzel.

Ben şahsen terziye falan gidip orjinal amblemi yapıştırtayım diyorum.Amblem gerçekten çok kötü.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 23:11
Ben de geçen sene üzerinde Zafer yazan bir forma edinmek istemiştim, ama Sergen Çoşkun formaları gazlamaktan takımın diğer oyuncuları malesef unutuldu. Bu sene nasıl olacak acaba, merak konusu...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 23:40
Alıntı yapılan Koray

Ben de geçen sene üzerinde Zafer yazan bir forma edinmek istemiştim, ama Sergen Çoşkun formaları gazlamaktan takımın diğer oyuncuları malesef unutuldu. Bu sene nasıl olacak acaba, merak konusu...

Bu sene futbolcu ismi baskılı forma olmayacakmış.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 23:45
Alıntı yapılan ermanka26

Ben bugün aldım tırdan.Nike Siyah-kırmızı çubuklu.Orjinal formalardan bir tek bir kaç tane parçalı kalmış.Uzun süre gelmez bir daha dedi görevli.

Bu arada dikkatimi çekti.Adanademirspor taraftar grubu şimşekler kendi storelerini açmışlar.O kadar fazla çeşit ürünleri var ki..

http://www.adanademirspor.com/ads/index.php?option=com_wrapper&Itemid=42

örnek alınmalı adamlar harbiden mağaza yapmışlar bizimkiler gibi iki çapulcuya bir tır emanet edip naparsanız yapın dememişler.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 23:54
Merak etmeyin bizim muhteşem başkanda yapacak arkadaşlar. Söz verdi biliyorsunuz verdiği tüm sözleri tuttu bunuda yapar. Nede olsa siyaset adamıya.
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 23:54
taraftar ürünleri konusunda yönetime sesimizi duyurmalıyız en kısa zamanda. bu kulüp bizim sayemizde, hep bizim fedakarlıklarımızda belli yerlere geldi. yöneticilerde bunun farkında zaten, her fırsatta taraftar, taraftar demesini biliyorlar, ama bizim isteklerimizi karşılamıyorlar. forma almak istiyorum bedenime göre forma yok, elemana soruyorsun zahmet edipde ilgilenmiyor ve üzerine bol gelen formayı istemeye istemeye alıyosun.  adam gibi ürün, adam gibi satış elamanı, gerçekten iş yapan ürün almaya gelene güler yüzle yaklaşan insanlar istiyorum. 
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 23:59
çok oldum ama bilen varmı bizim formalarımız neden nike satan yerlerde yok? boynerde, ykm de vs. diğer formalar var. izmitte kocaelinin, bursada bursanın formalarını gördüm ben en azından orda bari belki doğru dürüst iş yapan adamlar olur.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 00:12
Alıntı yapılan darling eses

taraftar ürünleri konusunda yönetime sesimizi duyurmalıyız en kısa zamanda. bu kulüp bizim sayemizde, hep bizim fedakarlıklarımızda belli yerlere geldi. yöneticilerde bunun farkında zaten, her fırsatta taraftar, taraftar demesini biliyorlar, ama bizim isteklerimizi karşılamıyorlar. forma almak istiyorum bedenime göre forma yok, elemana soruyorsun zahmet edipde ilgilenmiyor ve üzerine bol gelen formayı istemeye istemeye alıyosun.  adam gibi ürün, adam gibi satış elamanı, gerçekten iş yapan ürün almaya gelene güler yüzle yaklaşan insanlar istiyorum. 

Ben dediklerinin yarısına bile razıyım.İzmir Fuarında Göztepe stand açmış.Peynir ekmek gibi ürünlerini satıyorlar.3.lig takımı ama bir sürü ürün var.(Bebek bezi ile baston onlarda da yok)
Bu yönetim bu kadar sabırlı ve kanaatkar bir taraftara sahip olduğu için şükretmeli.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır