eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Güzel Türkçemizi güzel kullanalım.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 13:52
Alıntı yapılan caddes

8. haftaya kdr 7 maç var.

Alfabemizde kullanabileceğiniz ''A'' isminde sesli harfimiz mevcuttur.
bakınız.
egitek.meb.gov.tr/dersdesmer/DersDestek/dersdestekmerkezi/ABC/sesli_harfler.htm - 9k -
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 00:48
Alıntı yapılan kckf_alp

bence kızılejder olsun....harbiden insaf yaaa bikerede sükretmeyi bilse su internet alemi sakinleri..gidin formaları falan tartısın allah askına.ne kadar emek verildi ne kadar calısıldı hersey bitti yeni grubun ismi kaldı bi.al sana yeni bi sorun..kızılejder iyi ama sevdim o olsun.....AngryAngry

''Ş'' harfi  22.''S'' ve  24.''T'' harflerinin arasında bulunmaktadır.Yani 23. harfimizdir.
Unutmayalım.Unutturmayalım.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 00:51
Şunuda belirtmek isterimki;
Forum üyelerimizin konulara hemen reaksiyon göstermesi ve uygulaması inanın göğsümü -herzamanki gibi- kabarttı.
O eski w harfleri,kısaltmalar,ucube yazılar (bakın dikkat edin) ''yok denecek kadar az'' demiyorum.''ARTIK YOK'' diyorum.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 00:54
Alıntı yapılan gennaro gattuso

burda hıc ortamı germenın mantıgı yok
burda ınsanlar emek sarfedıp kendılerınden odun verıp eskısehırsporumuz ıcın bır calısma yapmıstır nıye yenı bır grup ısmı aranıyor anlamıs dıılım?
ayrıcada arkadaslar sarf etmıs  her sey eskısehırspor ıcın dıye ıste bıze bunun en canlı ornegı artık bıseylerı desmeyı bırakıpta bu guzel havanın keyfıne bakalım

İsmail Bey;
İşlerinizi yaparken inşallah mükelleflerinizle böyle konuşmuyorsunuzdur.Mazallah tercuman tutmak çok pahalı.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 01:00
Malesef evrensel dilin ingilizce olmasıyla insanların alfabetik alışkanlıkları da değişti bazen ben de istemeden "ı" yerine "i" "ş" yerine "s" v.s. kullanıyorum umarım buna bir çözüm bulmak gerekir T.D.K. ne iş yaparki?Siz daha çok çalışıyorsunuz Hamdi abi.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 01:50
Alıntı yapılan ismailduger

bende pendikten gelicem bkş ile ama dönüsü nasıl olcak pendike bilmyiorum walla:S

Yazıya bakınız.Ne bir itina nede bir kontrol.
göz görmez kulak duymaz olmuş.
Bağırsakta,göstersekte nafile bazılarına.
W yoktur V vardır.

Sevgili Moderatör Özellikle W kullananlara uyarı yazısı yazabilirmisiniz.
Türkçedeki W miğdemizi bulandırıyor.Başka şeyleri anımsatıyor.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 21:04
genc_simsek_kerem Yaşının genç olmasına rağmen, Türkçe'yi bu kadar düzgün kullandığın için teşekkürler. Umarım bazı abilerin seni örnek alırlar.
Belki Bir Gün!
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 21:35
sitemizi daha da çok sevmemi sağlayan bir başlık burası; dil manevi vatandır, toprak kadar kutsaldır.
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
süperligeS Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı süperligeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 00:13
Bende bu başlığı çok seviyor ve önemli buluyorum. Burada bende sıklıkla yapılan hataları yazmak istedim. YaNLız değil, YaLNız... YaLNış değil YaNLış... HerkeZ değil HerkeS... Saygılarımla. 
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 00:40
Bir Türkçe Öğretmeni adayı olarak forumdaki en gerekli sayfalardan biri bu sayfa bence
Özellikle genç arkadaşlarımız MSN diliyle konuşmaya alışık oldukları için forumda da aynı hataya çok düşüyorlar,lütfen herkes biraz daha özverili olsun...DİLİNİ KAYBEDEN BİR MİLLET  YOK OLMAYA MAHKUMDUR...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır