eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ Olimpiyat Stadı Otobüs Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 36>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 22:40
Karşıdan katılımak isteyenler için net olarak bişey diyemem.Taksimden Pendik istikametine 24 saat çalışan sarı dolmuşlardan varsa sizin için bizimle gelmek problem olmaz; çünkü büyük bir ihtimalle gece saat 12 civarı bizim otobüs bizleri taksime bırakmış olur.son durak malesef taksim olarak anlaştık.tekrar bu detayı atladığımız için özür dilerim.dediğim gibi kısmet birdahaki maçlara....
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 22:43
anadolu yakasında oturan arkadaşlar, bostancıdan kalkan sarı taksim dolmuşlarına binip direk akm'nin önünde inebilirler. 24 saat çalıştığı için dönüşte de aynı şekilde dönebilirler.

kartal pendik taraflarını tam olarak bilmesemde kesin dolmuş veya otobüs oluyordur bostancıdan...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 22:43
Alıntı yapılan sedbes

saar 18:00 AKm nin tam önünde kalkacak dimi otobüs?

Otobüs ya da otobüslerin,
Boğaziçi ekspresinin Haydarpaşaya varıpta,
beraberindeki Eskişehirsporluların Taksime ulaşmasını müteakip,
AKM nin önünden olimpiyat stadına doğru demir alacağını (vira) düşünüyorum..
OziEs26 Haydarpaşaya gelince yakamda kırmızı bir karanfil olacak, elimde de bir pankart.
Ne fener ne bein kartal ne de yavşak galatasaray, kalbimizde sonsuza kadar Eskişehir sevgisi yatar.

Smile

# Direnmüdavim....

Yukarı
lonal Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Madagascar
  Alıntı lonal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 22:57
1-Taffyes(Tayfun Önder)
2-tkolca(Tolga Kolca)
3-Esesim(Selahattin Erdoğan)
4-E-lia-S (metin izmirli)
5-Ömer ÜNAL
6-Ömer ÜNAL
7-Ömer ÜNAL
8-Ercan Gümüş
9-Ercan Gümüş
10- Hüsnü (ESES için, her zaman, her yerde)
11- Barış İnce
12- Guveneses
13- Exu (Tuna Sezer)
14- Exu (Tuna Sezer)
15- Bahattin Altıntaş
16- JAM26
(Cem Davran)
17- darknESS
18- ESoES (Mehmet Uzunoğlu) 19-saint (süha ekici)
20-  akonukpay_26 (Abdurrahim Konukpay)
21-  akonukpay_26 (Abdurrahim Konukpay)
22-  akonukpay_26 (Abdurrahim Konukpay)
23- Evren KIRAN
24- Evren KIRAN
25- Evren KIRAN
26- Evren KIRAN
27 - Abdurrahim Güder
28 - Abdurrahim Güder
29- GÖKHAN GÖKAY
30- Seval YANBOLU
31-Cuneyt ARPACIOĞLU
32-Engin YÜCEL
33-Esalettin ÖZTÜRK
34-Battal ALTINTAŞ
35-Murat Zeytin
36-Murat Zeytin
37-Deniz Bolat
38-mmt26(mustafa MESUT taner)
39- Evren KIRAN
40- Yakup AKTÜRK
41- Rıdone ATİPLER
42- Hüseyin ÜÇYOL
43- Ergin ÜNSALAN
44- Engin ÜNSALAN
45- Samet Kısakaya
46- berker Erşen
47-Alper Arslan
48-Alper Arslan
49-Ozan Giray Sütgel
50-Sedat Kara
51-Levent ONAL
52-Levent ONAL

Ben ve babamda geliyoruz...
www.unieses.org/ÜNİESES/Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Görmesek Bile O Günleri
Seviyoruz ESESİM İlk Günkü Gibi
Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 23:02
Alıntı yapılan ismailduger

Selamlar Bende İst Pendikte Oturuyorum oraya nasıl gelicegimi hemen hemen kestirebiliyorum ama dönüsü nasıl olacak görüslerinizi bildirirseniz sevinirim

Slmlar

Taksim-bostancı sarı dolmuşları ile bosatncıya ulaştıktan sonra minübüs yolundan kadıköy-pendik arasında işleyen dolmuşlarla pendike ulaşabilirsiniz.Geç saatlerde kullandım bu yolu dolayısı ile sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 23:02

otobüsün kalkış saatini 7 yaparsak bence iyi olur. çok erken saatte olimpiyat stadına gitmenin anlamı yok. gerçi otobüsle o şekilde anlaşma olduysa bişey diyemem ama opsiyonumuz varsa bir asat daha kaydırsak daha iyi olur. bu şekilde trenle geleceklerede rahatlık sağlamış oluruz.

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 23:07
Alıntı yapılan darknESS

opsiyonumuz varsa bir saat daha kaydırsak iyi olur. bu şekilde trenle geleceklerede rahatlık sağlamış oluruz.

Bu işin piri bizim KKŞ li Onurdur,
Cumhuriyet ekspresini bile mum eder.

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 23:07
Alıntı yapılan meliheses

ben anadolu yakasında oturuyorum.  anadolu yakasından otobüs kalkacakmı

Meliheses maltepenin  neresinde oturuyosun bilmiyorum ama otobüsün kalkış ve varış yeri daha önceden ilan edildiğinden bir değişiklik olamayacağını Tolga arkadaşımız belirtmiş.Bende sana daha önce iki farklı başlıkta taksimden maltepeye nasıl ulaşıcağını açıkladım.

Ayrıca KkŞ den bir arkadaşta gebzeden geri istikamette gebze-harem dolmuşları ile değişik bir öneri yapmış sana.

Dolayısı ile artık bu seçeneklerden birini tercih et.
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 23:10
Alıntı yapılan darknESS

otobüsün kalkış saatini 7 yaparsak bence iyi olur. çok erken saatte olimpiyat stadına gitmenin anlamı yok. gerçi otobüsle o şekilde anlaşma olduysa bişey diyemem ama opsiyonumuz varsa bir asat daha kaydırsak daha iyi olur. bu şekilde trenle geleceklerede rahatlık sağlamış oluruz.

araç kalkış saati 18:00 ama; geç kalma durumunda tren vb. araçların rötar yapması gibi hallerde bana veya selahattin abiye yada aramızdan herhangibirisine ulaşırsanız zaten otobüsü bekletiriz,sonuçta bizbizeyiz;))
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 23:15
Alıntı yapılan taffyes

Alıntı yapılan ismailduger

Selamlar Bende İst Pendikte Oturuyorum oraya nasıl gelicegimi hemen hemen kestirebiliyorum ama dönüsü nasıl olacak görüslerinizi bildirirseniz sevinirim

Slmlar

Taksim-bostancı sarı dolmuşları ile bosatncıya ulaştıktan sonra minübüs yolundan kadıköy-pendik arasında işleyen dolmuşlarla pendike ulaşabilirsiniz.Geç saatlerde kullandım bu yolu dolayısı ile sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Haydarpaşa'da inince Kadıköy'e nasıl gidebilirim,ordan taksime sarı dolmuş kalkıyor mu?Dolmuşta öğrenci geçiyor mu?Kaç dakikada bir sarı dolmuş gelir?Dolmuş gelmezse belediye otobüsü var mı?Belediye otobüsleri klimalı mı?Kaybolursam size nasıl ulaşabilirim yol sormak için?
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 36>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır