eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 15:44
Şöyle bir fikrim var kulüp adına ama öneri de bulunsamda gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Formaların fiyatını net bilmiyorum ama kulüp sahte forma satışının önüne geçmeye çalışıyor zaten, sahte, korsan formasını getirene kulüp formalarında belli oranda indirim yapılsa güzel olur..

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan turker

Şöyle bir fikrim var kulüp adına ama öneri de bulunsamda gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Formaların fiyatını net bilmiyorum ama kulüp sahte forma satışının önüne geçmeye çalışıyor zaten, sahte, korsan formasını getirene kulüp formalarında belli oranda indirim yapılsa güzel olur..

Güzel bir fikir değil bence eleştirmek istedim.Bu seferde herkes indirim olsun diye korsan forma almaya kalkçak yine korsancılar kazancak bu işten...Ama forma satışı artar orası ayrı mesele fakat korsancılara para kazandırmak istemem ben açıkçası.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 16:02
bu öneri güzel ama ancak korsan satış tamamen ortadan kaldırıldığında mantıklı bir şekilde uygulanır. yapılacak indirim en fazla 3-5 lira olur belki ama en azından insanları klüpten ürün alamay teşvik eder. klibünde taraftar formlarına biraz daha özen göstermesi lazım. çakmamı yoksa klübün ürünümü olduğunu anlamak bazen gerçekten güç oluyor. orjianl formalarda nike amblemi olan kısma kibarca ESES yazabilirler yada yakanın arka kısmına Eskişehirspor yazılabilir. ilk aklıma gelenler bunlar.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 16:07
ben bu öneriye pek sıcak bakmadım açıkçası ama saygı duyuyorum......birincisi indirimin korsan forma fiyatından daha düşük olması gerekir ki korsan forma satışı da artmasın...ki bu durumda millet elindeki formayı getirmesi gerekio.....hiç kimsenin de 5 liralık indirim için evindeki forma sayısı nı azaltacağını düşünmüorum.....aşcak insan zaten böle bi indirim olmasa da  alır.... 
Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 17:00
Daha öncede yazmıştım tekrar yazıyorum.
Cumartesi günü İstanbula ürünlerden getirilmesini ve satışa sunulmasını istiyoruz.En azından minübüs tipi bir araç dizayn edilip bu hizmet sunulmalı.
Şehir dışında yaşayan benim gibi bir çok kişi kısıtlı günler için geldiğimiz Eskişehirde mağazanın kapalı olması dolayısıyla alış veriş yapamamıştık.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 17:02
süper olur....forma alcam esk e gidemediim için alamıorum....maça mecburen eski formamla gitcem...gönül isterdi ki yeni sezon orjinal formayla gideim........
Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 17:18
bir başlığa yazmıştım ama size tekrar söyleyeyim. tıra forma almaya gittiğimde, oradaki görevliler tırın istanbula gideceğini söylediler. ben oradaki görevlilerin yalancısıyım ama şu an anlaşılan böyle bir proje var.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
mayq Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

MST
  Alıntı mayq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 17:24
internet üzerinden satış olsa güzel olurdu...
KIRMIZI ŞİMŞEKLER
Yukarı
guveneses Liste gör
Yazar

GUVEN
  Alıntı guveneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2008 saat 17:28
Alıntı yapılan mayq

internet üzerinden satış olsa güzel olurdu...

Abi ne interneti gözünü seveyim normali olsa yeter.Smile
KÜÇÜKÇEKMECE nin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 19:20
Orjinal forma bugün gelecekti.Umarım gelmiştir.İBB maçına orjinal forma alıp gitsek fena olmaz.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır