eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 09:24
Cevap hakkı:

Öncelikle dünyanın hiçbiryerinde bizim gibi 3 takım üstünlüğü yok denilmesine şu şekilde cevap vereyim. İspanya'da, İtalya'da, Almanya'da, İngiltere'de belki geçmiş senelerde çok şampiyon çıkmış ama şu anki durum bizimkinden farksız. Düşünün ki, İngiltere'de Liverpool'un şampiyon olmasi bile mucize. Oradada 3 takım arasında geçiyor.. Hiçbiryerde şartlar eşit değil. Real Madrid ile Osasuna'nın bütçesi bir mi?.. İnter - Milan örneği. Düz mantıkla bakarsak kötü örnek, örnek değildir.. Ve ben küçük takımların rekabetini kastettim avrupada. Brezilya ve Arjantin zaten uyuşturucunun ve mafyanın göbeği. Normaldir.. Ve ben  bu oluşum Kaf Kaf'a Sakarya'ya karşı yapıldı demiyorum. Aslında kendi kanaatim Antalya-Kocaeli dostluğu fiyasko olunca bu yola başvuruldu.. Ve, rakibimiz Sakarya değil diyen arkadaşım, Ankaragücü maçının 54. dakikasında yapılan tezahurata dikkat Wink Ve yine söylüyorum, bu oluşum bana saçma geliyor, katılmıyorum ama katılanada saygı duyuyorum..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 13:50
Alıntı yapılan işçi

Cevap hakkı:

Öncelikle dünyanın hiçbiryerinde bizim gibi 3 takım üstünlüğü yok denilmesine şu şekilde cevap vereyim. İspanya'da, İtalya'da, Almanya'da, İngiltere'de belki geçmiş senelerde çok şampiyon çıkmış ama şu anki durum bizimkinden farksız. Düşünün ki, İngiltere'de Liverpool'un şampiyon olmasi bile mucize. Oradada 3 takım arasında geçiyor.. Hiçbiryerde şartlar eşit değil. Real Madrid ile Osasuna'nın bütçesi bir mi?.. İnter - Milan örneği. Düz mantıkla bakarsak kötü örnek, örnek değildir.. Ve ben küçük takımların rekabetini kastettim avrupada. Brezilya ve Arjantin zaten uyuşturucunun ve mafyanın göbeği. Normaldir.. Ve ben  bu oluşum Kaf Kaf'a Sakarya'ya karşı yapıldı demiyorum. Aslında kendi kanaatim Antalya-Kocaeli dostluğu fiyasko olunca bu yola başvuruldu.. Ve, rakibimiz Sakarya değil diyen arkadaşım, Ankaragücü maçının 54. dakikasında yapılan tezahurata dikkat Wink Ve yine söylüyorum, bu oluşum bana saçma geliyor, katılmıyorum ama katılanada saygı duyuyorum..
,
abi benim anlamdıgım hiç bir yerde dost kavramı yok demısın fransa liginde lens taraftarı arsenal-lens die atkı actılar orda ayrıca sehır rekabeti en dust duzeyde inter-milan juve-torıno gibi bizde ole bir durum yok kı bı adana-ads ayrıca ben antalyayı hıc dost takım dıe sayan duymadım sırf korfez yuzundendı oda zaten bıze kufur ederek kendını yaktı dostluk gereklı cunku ankarada 4 bursa bide 5 macımız yanlızca takımıza destek vererk karsı rakıple ugrasmadan dostluk havasında gececek..oyuzden sonuna kadar 061626..
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
dr_parankima Liste gör
Yazar

özay
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 14:01
Alıntı yapılan esesozgur

''Forum Yöneticileri ''

Önemli konulara kilit vuramazlar mı? Mesala mesaj sayısı 50  olmayan kişiler bu konulara mesaj yazması yasaklanabilir.Tabi bu mesaj sayısı 100 de olabilir.Bir çeşit elit üye veya ne bileyim elit konu diye ayrılabilir.Benim ki sadece bir öneridir.Syg.
Midnight   
sayın arkadaşım üyeler arasında böylesine bir ayrım yapmaya çalışman beni çok üzdü... kimin elit olacağına karar verecek sen değilsin sanırım gereksiz mesajlar yazarak mesaj sayısını arttırmak elitlikse tabi... son oarak söz gümüşse sükut altındır...
bir tek dünyamız var o da siyah kırmızı
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 14:32
 061626 projesine sonuna kadar destek olanlardanım. Açılış maçında çogunluk bunu kabullendi. Ankara Cebecideki playof maçlarında Kartal maçında 20 kişi yani biz Eses taraftarı olarak 200 bolulunun arasında kaldık bize saldırdılar. Polis seyretti ama Ankaragüçlü AntiX ve Gecokondu gurubundan olan gençler düşünmeden o kalabalığa daldılar ve bizi çıkardılar ordan. Onun için Klavye başında kazanılmıyor dostluklar. Yada Sadece Eskişehirde maç seyretmeylede olmuyor.  Onun için sonuna Kadar destekliyorum bu oluşumu Saygılarımla  
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 14:37
Alıntı yapılan işçi

Böyle bir oluşuma saygı duyuyorum ama kesinlikle katılmıyorum.. Dünyanın hiçbir ülkesinde dost takım diye bir kavram yoktur. Çünkü onlarda düşman takım yoktur. Sadece ezeli rekabet vardır.. Dikkat edin büyük takımları kastetmiyorum. Mesela Catania-Palermo yada Celta Vigo-Deportivo gibi. Biz, Kaf Kaf'ı, Sakarya'yı ve İstanbul takımlarını düşman değil sadece rakip olarak görürsek zaten böyle bir oluşumada gerek kalmaz..

peki Kaf-kaf,sakarya,ordu bizi rakip olarak görmüyorsa daha geçmişi bile olmayan bolu taraftarımıza saldırıyorsa,önerin nedir.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 15:12
bence sonuna kadar 061626
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2008 saat 00:40
Alıntı yapılan işçi

Cevap hakkı:

.........................

Ve, rakibimiz Sakarya değil diyen arkadaşım, Ankaragücü maçının 54. dakikasında yapılan tezahurata dikkat Wink Ve yine söylüyorum, bu oluşum bana saçma geliyor, katılmıyorum ama katılanada saygı duyuyorum..
 evet bende bağardım o tezahuratta ama bu sakaryanın bizim rakibimiz olduğunu kabullendiğimden değil taraftarından nefret ettiğimden kaynaklanıyodu. ölene kadarda aynı şekilde bağarırırm. ben yine tekrarlıyorum sakaryayı RAKİBİM olarak görrmmem. bizim yaşımız yetmedi göremedik ama biz ŞAmPİYONLUĞA oynarken onlar 2.ligdeydi. halada ORDALAR..
NEFER !
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 10:23
Kan Bağışı Hayat Kurtarır
SitedenBizler sadece futbol dısında toplumumuzada duyarlı vatandaslar olmak ıstıyoruz Bu konuda hayatımızın temel unsuru KAN bızde bu duyarlılıgımızı gosterıp ilk Kan bağısımızı
26/08/2008 salı gunu saat:13/00de gerceklestırmek ıstıyoruz arkadaslarımızla
061626.COM
ORTA ANADOLU BÖLGE KAN MERKEZİ (ANKARA)

Mamak Cad. No: 10 Cebeci / ANKARA
Tel: 0 312 362 97 00 – Faks: 0 312 562 03 46

GÜNEY MARMARA BÖLGE KAN MERKEZİ (BURSA)

Orhan Mah. İmaret Sok. No : 9/B BURSA
Tel : 0 224 221 15 08 – Faks : 0 224 224 47 09

ESKİŞEHİR KAN BAĞIŞI MERKEZİ

Arifiye Mah. Postane Sok. No:16 ESKİŞEHİR
Tel: 0 222 221 99 06–07 Faks: 0 222 230 07 75

Sizi duyarlı olmaya davet ediyoruz! Toplumumuzda bir damla acil kana ihtiyacı olan, yarına umutla bakmak ve gülmek belki de tekrar eskisi gibi mutlu olmak isteyen bir çok insan var.

Acil kan ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için lütfen bu mesajı önemseyin! Kan vermeye sıhhi bir engeliniz yoksa kan verin. Acil kan duyurularında bulunan kimselere yardımcı olun, Yarınlara umut olun. Can verin. Hayat verin! Bir yaşamın umudu olun!.

BELKI BYER YERI DEGILDIR AMA COK ONEMLI BIR KONUDUR  B U KONU HAKKINDA FORUM ACILIRSA IYI OLUR DUSUNCESINDEYIM
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 17:34

ileride işleri daha da geliştirerek sosyal faaliyetlere de bir yöneliş olursa bu proje daha anlamlı olur.

örneğin antalya da çıkan orman yangınının hemen ardından antalyaspor taraftarları, trabzon taraftarları ve beşiktaş taraftarları hemen açıklama yaparak bu  yanan ormanlara bilmem kaç bin ağaç sözü verdiler. sadece futbol ile alakalı değilde diğer sosyal alanlara da yönelmeler olursa destekçi sayısı daha da artar ümidindeyim.
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 19:09
Proje dahilinde dün biri gelip çalıştığım yere t-shirt baskı yaptırdı :) Ama logomuzda ufak bi hata oluştu LOL

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır