eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 23:16
Sevgili Kızılcıklı Ulan nickiyle yazan renkdaşım, gönüldaşım...
Sevgili Çift Bıçak nickiyle yazan Anti X'li arkadaşım...
Forumu lütfen germeyin, başlığın açılma nedeni belli, ANADOLU BİRLİĞİ KARDEŞLİĞİ...
EStanbul'dan sevgilerle
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
gennaro gattuso Liste gör
Yazar

ismail erbil
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 23:30
nasıl  bır mantık nasıl bır zıhnıyettır ınanın anlayabılmıs dıılım
genelde okuyup kendımce yorum yapıyorum yazmayı sevıyorum ama
baktımkı olucak gıbı dııl ıs cıgrından cıkıyor herseyden ote
bu formda ınsanlar bırbırıne karsı saygılı ve hosgorulu olmalı
ben kesınlıkle bu dostlugu desteklıyorum bazı arkadaslar
demıskı bursa ankara sımdıye kadar nerdeydı dıye sadece guluyorum
bursa bızım ıcerdekı maclarımıza hıc gelemeseler bıle bır mınıbus tutarak geldıler
en yakın hatırladım ordu macı ıstanbuldakı destek olaylarını saymıyorum bıle!!!!
gelelım ankaragucune herseyden ote ben onların samımıyetıne ınanıyorum
ayrıca eskısehırdekı yakın ılgı alakadan cok memnunlar ozellıkle mustafa abının kumanya jestıne daır artık bırlık zamanı ıcımızdekı parcalanmalar bıze yarar dııl zarar getır....
Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 23:57
Alıntı yapılan ÇİFT BIÇAK

Alıntı yapılan forever26

Bu kardeş Ankaragücü'nün 3 güdüklerle olan maçlarında nedense 19 Mayıs Stadı'nda 5 bin Ankaragüçlü, 15 bin 3 güdüklü oluyor...
takımına sahip çıkmayan bir kente bu taraftarın büyüklüğü hibe edilemez..
futbol kardeşlik- dostluk tamam. kavga-küfür yok.
ancak mücadeleyi pasifize etmenin manası yok.
eskişehirspor herkesin örnek aldığı bir kulüptür 1965'ten beri....

Big%20smileseni ankaradaki  ilk derbiye bekleriz ... 15 bin ankaragüçlü 5 bin bizanslı olur ankaradaki derbilerde.bilmeden , görmeden konuşmayalım.

Arkadaşların tribün bilmediği gerçekten belli oluyor senin küçümsediğin 5bin ankaragüçlü taraftarından nasıl ses çıktığını hayal bile edemezsin.Geçen sene ankaragücü-bjk maçına gittiğimde çok daha iyi anladım. Bursa tribünlerini zaten anlatmaya gerek yok..Lütfen birazcık çuvaldızı kendimize batıralım daha kendi sahamızda tek ses olamıyoruz başka tribünlere laf atmayalım..Üç eziklere karşı her türlü kardeşliğe varım...
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 00:19
Öncelikle, bu konu basligi muhtemelen, bu konusma usluplari ile,  yarin oglene kalmaz kaldirilir.
Yani "bu konu DA kaldirilir"
konusmasini bilmeyen, karsisindakine saygisi olmayan insanlarin ne konusmaya hakki, ne de bu forumda bulunmaya hakki vardir.
Sirf bu seviyesizlik yuzunden ne konular , ne faydali dusunceler kapandi burada. 2001 yılından beri forum isletiyoruz, bu kadar seviyesiz bir durumla daha karsilasmadim.

Mithat Körler'in fenerli(!) oldugunu bile duyduk burda.. oturdugun yerden sallamak ne guzel di mi. Bugun beni aradi kendisi, dertlestik, ve küsmüş , direk olarak küsmüş, çok uzgun. Kulube 10 bin tane CD sözüm var onu yapayım sonra bazı seyleri gozden gecirecem diyor. O konu basligi da gittiiiiiii.. giden konu basligi mi.. hayir, Eskisehirspor'un sembollerinden biri gitti belki.

Halil Unal  hakkinda daha sezon baslamadan atip tutuluyor (ki dunyada nerde gorulmustur) hop o konu da gittiiii... ben anlayamiyorum, eskisehirspor taraftari, ne zamandir , sirf sevmiyor diye başkanına hakaret edebiliyor ????

dun gece gec saatlerde silinen bazi mesajlari bilmiyorsunuz.. adam kalkmış vali'ye neler soylemis.. inanilir gibi degil. burda tekrarlamam bile suc teskil eder, tekrarlayamıyorum.

BU FORUMA YAZAN HERKES ÖNCELİKLE "ELEŞTİRİ ile HAKARET ARASINDAKİ FARKI" ÖĞRENECEK

Bu konuya gelirsek;
Proje olarak ortaya atilan bir konu vardır.
Bu projeye katılmayan, desteklemeyen bunu doğal olarak rahatca belirtebilir. Cunku burası fikirlerin tartışıldığı bir platformdur.
Ama kalkıp da birisi  bir takıma sallarsa burda yeri yok. O karakterde bir kişinin aramızda yeri yok.
Gençliğin verdiği heyecanla da, asarız keseriz bir yere kadar. O deplasmanlara gidildiğinde cikan problemlerle kendi mi ugrasiyor ? hayır! hatta gidiyor mu o salladigi deplasmanlara ? tribunlerin abileri ugrasiyor.. Neden ? İki kendini bilmez oturduğu yerden  takimlara salladigi icin.
Ne cabuk unuttunuz, iki ay once İnönü'deki maclara gitmeden once Besiktas'lilara burda sallayanlar yuzunden (evet , tamamen burda yazilanlar yuzunden) tribun agabeyleriniz neler cekti sirf "siz rahat mac seyredin" diye.. kapali tribunun ne zorluklarla Eskisehirspor'a ayrildigindan haberiniz bile yok. iki macta da kapali trbun rakiplere verilmisti. ama ikili iliskiler ile kapaliya biz gectik. siz sallayın hala.

Oturdugu yerden sallayana burada musamaha yok. Baska forumda yazin. Sizi burada istemiyoruz. Bu kadar basit. Hatta hemen simdi uyelikleri de kapatiyorum. Bazilari sanirim atilirsam yeniden uye olurum diye guveniyor. Evet uyelikler kapatildi. Bundan sonra yazmadan iki kere dusunun. Kimse de kalkip ben neden atildim diye hesap sormasin. Burasi demokratik bir ortam DEĞİL!  "gorunen luzum uzerine" her an forumdan ayrilabilirsiniz.

Bursa da, Ankaragucu de taraftar gruplari olarak saygıyı hakeden tribunlerdir. Nasil ki onlar bize saygı gosterip Eskisehirspor taraftarina dostlukla yaklastiklari, davet ettikleri gibi.

Kac kez Bursa'lilar maclarina bizim tribunlerden arkadaslari davet etmislerdir, kac macimiza destege gelmislerdir. Yalova'daki olaylar sırasinda kac Kocaeli'li yanımızdaydı biliyor musunuz? alt liglerde onemli maclarda kac Ankaraguclu'nun telefon acip destege gelmek istedigini soyleyip geldigini ama reklam yapmadan destege devam ettiklerini bilmiyorsanız sallamayacaksınız baska takımlara.

Burda salladiginiz her kelimeyi agabeyleriniz duzeltmek icin ugrasiyor.
Dostlukla yaklaşımı, hakaretle bitirenlerin burada yeri yok.
Ama anti-tez'i olan, elestirisi olan buyursun yazsın, buna kimse birsey diyemez.
..

buyrun..
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 00:44
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan bursAnkaraESES

Geçen sene bizim seyirci ortalamamızın kaç olduğunu biliyormusun veya kaç maça geldin.İğneyi kendimize çuvaldızı başkasına bırakalım.Anakaragücü ve Bursaspor bizimle birlikte Anadoluda en fazla taraftarı olan takımdır.Sanaldan olmaz tribünlere gelin.Bu yazan arkadaşların bir kısmı yeni oynadığımız Ankaragücü maçında da yoktu zannedersem.Bu arada Gaziantep ve Sivas denilen takımların seyirci ortalaması 3-4 bin civarı olmalı büyük maçlar dışında böyle oynuyorlar.Katılan katılır katılmayan katılmaz zorla değil.WinkWinkWink

Bütün dediklerine eyvallah ama gaziantep sivas gibi takımlara laf yapıyorsan orda dur derim.Nerde kalır o zaman olaysız tribünler ? Buraya 50 tane taraftarıyla gelen takımı küfredip gönderelim o zaman ? 4.hafta oynuyoruz sivasla hadi gelin olay çıkaralım o zaman ?
Güçsüz takımı ezelim dost olarak kabul etmeyelim mantığıyla hiç bi yere varılmaz Wink 
Bakım Kasımpaşa mesela..Adamların durumları belli...Ama onlarla olan dostluğumuzu her zaman desteklerim çünkü sayıları az bile olsahepsi adam gibi adamlar !! Wink

Kardeşim yanlış anlaşıldım zannedersem.Biz zayıfı ezip güçlünün yanında değiliz haklının yanındayız.Yanlız Ankaragücü ve Bursasporla,Sivas ve Gaziantepi bir tutmak çok büyük yanlışlık olur.Arada dağlar kadar fark var.Gönül ister ki tüm Anadolu full tribünlere oynasın.İnşallah bir gün bu bilinç insanlarda uyanır.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 00:55
bence bu konu direkt kapatılsın Mehmet Öztürk abimin de dediği gibi iyice seviyesizkleşti bu sayfalar. 3kişi kötü laf söylüyo diye ankaralı bursalı kardeşlerimizde yanlış anlıyor bizi.  bu forumda bikaçkişinin yazdıkları dostluk-düşmanlık derecesini belirliyecek önemde oluyor çünkü ankaralı kardeşim gidip arkadaşına o onuun arkadaşına o onun arkadaşına bu olumsuz yazı yazn 3-5 arkadaşımızı anlatır olay kötü noktalara gelir..kaş yapalım derken göz çıkarıyoruz..
NEFER !
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:16
Alıntı yapılan barises

bence bu konu direkt kapatılsın Mehmet Öztürk abimin de dediği gibi iyice seviyesizkleşti bu sayfalar. 3kişi kötü laf söylüyo diye ankaralı bursalı kardeşlerimizde yanlış anlıyor bizi.  bu forumda bikaçkişinin yazdıkları dostluk-düşmanlık derecesini belirliyecek önemde oluyor çünkü ankaralı kardeşim gidip arkadaşına o onuun arkadaşına o onun arkadaşına bu olumsuz yazı yazn 3-5 arkadaşımızı anlatır olay kötü noktalara gelir..kaş yapalım derken göz çıkarıyoruz..

Barış kardeşime kesinlikle katılıyorum.Clap
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:20
Değerli ADMİN, konunun kapatılması; "Anadolu'daki dayanışmaya zarar vereceği" gibi haftalardır bu başlığı okuyan ve bu dostluğa emek vermeye çalışan gerek Bursasporlu gerekse Ankaragüçlüler tarafından genel bir kanaatmiş gibi "yanlış" anlaşılabilir. Eskişehir'de ve ANADOLU'da birlikten yana olan bir futbolsever olarak konuya kilit vurulmamasını, taktiriniz bu yönde olursa da kısa bir süre sonra açılmasını öneririm.
EStanbul'dan sevgiler... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:25
          Forum üyelik sistemi değiştirilmeli ve bu kadar dışarıya açık olmamalı.yeni üyelik al,saydır git taktiği olmamalı.Gereksiz ve yanlış anlaşılmalar yüzünden Eskişehirspor kaybediyor.Bloodynin dediği gibi taraftar mantıksız hareket etseydi istanbul da play offlarda çok zarar görürdük.Tatar mustafa ve arkadaşları çok güzel kriz anlarını idare ettiler.bazen politik davranmak gerekiyor bunu başardılar.bekara karı boşamak kolay forumda klavyesi olan yazıyor.işlerin bi de görünmeyen yüzü var.15 kişiye oynadığımız maçları da unutmayın.Büyüğüz,bizden iyisi yok vs.böyle olmaz biraz da alçakgönüllü olmamız lazım.
       061626 için de benim şahsi düşüncemi slogan çok güzel anlatıyor.Ankara Ankara Bursankara Eskişehir yanında BursaAnkara.henüz Bursa ve Ankara arasında oluşan hukuk ES-ES ve diğer ikisi arasında yok.Şu an için bu oluşumu destekleyici bir konumda olmalıyız.Ama zaman ne gösterir bilinmez belki bu oluşumun en temel taşı bile olabiliriz.Bunu zaman ve oynanan ikili maçlar gösterecek.Zorla kardeş olunmaz,zamanla taşlar zaten yerine oturur.
       Geçmişden de dersler çıkarmak gerekir.Eskişehirspor kurulduğu yıllardan beri hep Ankara takımlarını İstanbula karşı desteklemektedir.Hatta günümüzde tüm Anadolunun ortak amacı İstanbul Dükalığına son vermek olmalıdır.Sivas,kayseri,Ankara takımları ve Eskişehir aslında çok daha yakındır bu amaca.Sadece bu şehirlerin taraftarlarının istanbul medyası tarafından kandırılmasına son verilmelidir.Türkiye de futbol sadece 3 takım için oynanmıyor.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:25
sevgili Alper, zaten soyledigin nedenlerden dolayı bu konu henuz kapatılmadı ve kilit vurulmadı. Ama eli kulaginda.. emin ol..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır