eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:40
Alıntı yapılan esesserkan26

arkadasım zamanında dıyorsun edıyormu sımdı  hayır ama bunlar her macında bunu soyluyor mu soyluyor bu ankaragucu bız 2 lıgde bursalı kardeslerımız yanımızdayken onlar nerdeydı sımdı superlıge cıktık kardesmı olduk bırakın bu ıslerı kardeslıkler ve dostluklar ıyı gunde degıl her zaman olmalıdır eskisehirspor bır lıg alta ıken ankaragucu hangı macımıza kac kere geldı destekledı  evet benım ıcın o lafları soyluyorlarsa kardes olamazlar en ufak ornek gır kocaelı sıtesıne yada bursa sıtesıne kardesım dıyorlar  kocaelıler ve bursalılardan baska kardes tanımıyorum onun yazıklar olsun dıyorummmm o beste bu senede soylenecek kabullenın eskisehir taraftarı bu zamana kadar kımden kactıkı ankaragucu taraftarından kacacak onları ankara deplasmanda oynuyormus gıbı hıssedırırız zaten acılısta vıdeodan ızledım adamlar agzınıa cmıs bakıyorlar bakarlar tabı hayatlarında boyle taraftara oynamıslarmı
dereyi görmeden paçayı sıvama bence . bende karşıyım bu kardeşlik laflarına ama her yerde kim fazlaysa onun dediği olur. oyüzden diğer arkadaşların fikirlerine saygı duyuyorum. bakalım görelim yine o besteyi söylerlerse o zaman tepkimizi hep beraber ve daha güçlü koyarız ama şimdi sırası değil. Wink
güvensoy istifa
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:47
ne deresı ne pacası sen ne dıyorsun neyı gormeden sıvamıyacagız bu prorejeyı kım desteklıyor kac kısı ıstıyor ankaragucunun kardeslıgını onlar senlerden berı soyledıgı bır beste bu sene soyleyecek soylemıyeck dıyemı beklıyecegız sen yazdıklarımı okumadan cvp verıyorsun heralde daha once neredelerdı dıyorum bız superlıge cıkınca mı bu kardeslık ayagı cıktı  herseye tepkınızı gordukten sonra koyun sız guvensoy u gorduk tepkı ne oldu sımdı bu konu kapatılsın dıye bırılerı basladı bıle guvensoy konusu kapandımı bu ne demektır YONETIM BENIM DEDIGIM OLUR DIYECEK SIZLER BIZLER ICIN BIR SIFIRSINIZ SIZLERIN GORUSLERI BIZLERI ILGILENDIRMIYOR DEMEKTIR neyse nede olsa yonetım taraftarı hıc takmıyorkı o konuda da taksın
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:52
kardeşim bak sen okumuyorsun herhalde yazdıklarımı... peki öyle diyorsun a ligindeyken nerdelerdi diyorsun peki kocaeli b ligindeyken nerdeydi kim geldi maçlarımıza ???
güvensoy istifa
Yukarı
kizilcikli_serdar Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:53
Alıntı yapılan esesli_-sarı-_1965

kardeşim bak sen okumuyorsun herhalde yazdıklarımı... peki öyle diyorsun a ligindeyken nerdelerdi diyorsun peki kocaeli b ligindeyken nerdeydi kim geldi maçlarımıza ???

bende herkese bunu anlatıyorum demi ?

KİM NEREDEYDİ ?
NE KARDEŞLERİMİZLE NE DOSTLARIMIZLA NE YALAKALARIMIZLA GELDİK BURAYA...
BİZ BİZE YETERİZ YANİ...
5 KİŞİDE KALSAK, 1000 KİŞİDE OLSAK, YILLARDIR HEP WARIZ,,, BİZ "KIZILCIKLIYIZ !!! "
Yukarı
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:57
Alıntı yapılan kizilcikli_serdar

Alıntı yapılan esesli_-sarı-_1965

bende herkese bunu anlatıyorum demi ?

KİM NEREDEYDİ ?
NE KARDEŞLERİMİZLE NE DOSTLARIMIZLA NE YALAKALARIMIZLA GELDİK BURAYA...
BİZ BİZE YETERİZ YANİ...
he bak aynı kapıya çıktık en sonunda Big%20smile bende onu diyorum ama işte her zaman çoğunluğun dediği olur. o yüzden diğer arkadaşlara saygı duyuyorum.harbiden konuşurak herşey çözülüyo ya LOLLOL
güvensoy istifa
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:58
serdar geçen sene bizi çiçeklerle karşılayan antalyaya da ilk biz küfür ettik eğer kızılcıklı da maçlara geliyosan hatırlarsın gelecek gelecek antalya da gelecek diye... bu şekilde bir yere varamazsın adamlar küfür bile etmiyor yazdığın bestede üstelik eski besteymiş bu sene biz misafirperverliğimizi yaptık onlara bakalım bekle onlar nasıl karşılı verecek her zaman zeytinyağı gibi üste çıkmayalım bekleyelim görelim...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
kizilcikli_serdar Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:59
Süper lige çıkacağımızı bütün Türkiye kabullenmişti bu sezon...
Neden daha önce neredeydiler ?
O zaman beşiktaşla maç yapmıycaz diyemi acaba ?
5 KİŞİDE KALSAK, 1000 KİŞİDE OLSAK, YILLARDIR HEP WARIZ,,, BİZ "KIZILCIKLIYIZ !!! "
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 14:00
sonuna kadar destekliyorum bu projeyi

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 14:02
benım ıcın 16-26-41 kardeslıgı var 07-54-ksk dusmandır bunu benı ılgılendırır ve herkesın fıkrı ve zıkrı kendıne ben bu projede anakaralıalrın samımıyetıne ve kardeslıgıne ınanmıyorum
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 14:03
Alıntı yapılan esesserkan26

benım ıcın 16-26-41 kardeslıgı var

Bunu hem Kocaeliler hem de Bursalılar duymasınSmile
Yukarı