eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 12:12
Alıntı yapılan omer-es-26

Ya illa bir takımla dost veya düşman olmak zorundamıyız.Bir işide olurununa bırakın.

bırlıkten kuvvet dogar demısler.. bu olusum kuvvetlendıkce turkıyenın en onemlı sehırlerınden 3unde 3ezıklerın az olan faalıyetlerı daha da azalacaktır gorusundeyım ben..
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 12:22

arkadaşlar bizim kimseyle dost olmaya ihtiyacımız yok diyorsunuz. Doğru söyliyorsunuz aslında ama şunu unutmamak gerekir ki bu istanbul hanedanlığını tek başımıza yıkmamız çok zor.Hadi diyelim 5-10 sene sonra biz şampiyon olduk diyelim . tamam çok güzel yıkılır her yer ama ANADOLU'nun bütün takımları yine aynı halde sürenecek. nasıl diyim şuanki bi Trabzon gibi olcaz. BİZİM AMACIMIZ İSTANBUL HANEDANLIĞINI TAMAMEN YIKMAK OLMALI VE BU TEK BAŞIMIZA ÇOOK ZOR. (tabi hiç kimse bizim kardeşimiz değildir DOSTUMUZDUR)

güvensoy istifa
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 12:41
bende bozmaya çalışanları ve dostluk istemem diyenleri anlamıyorum. dostluk ve düşmanlık işini ayırt etmekde zorlanıyoruz ve abartıyoruz. dostumuz dediğimizle dost olmayı bilemiyoruz(buradaki kasımpaşa maçında kendi takımımıza küfür edip kasımpaşaya şampiyon diye tezahürat yaptığımızı hatırlayım-1996 da buradaki bursa maçınıda ayriyeten hatırlatayım 3-0 ın sonunda tribünlerde timsah yürüyüşü yapıldığını unutmayalım) dostumuz olmayanlada heran düşman olabilecek bir potansiyele sahibiz(küçücük nedenlerle başlamış antalya gerginliğinde buraya gelen otobüslerin hali malumunuz-ki bununla övünenler bile olmuştur) bunun nedenide çok heyecanlı ve duygusal bir taraftar topluluğu olmamız, büyük beklentiler içinde olmamız, ve neyazıkki eski başarılardan birnebze sıyralamamış olmamızdan dolayı aynamızın biraz büyük oluşu. başarılı olduğumuz yıllarda Türkiye'nin heryerinde taraftarımız varmış (şahit olmuşluğum defalarca vardır) anadolunun birleştirici gücü gibiymişiz. benim istediğim yeniden böyle bir misyona bürünmemiz. en ufuk bir gerginlikte hemen kabarmamız çok önemli. ve bize uzanan dostluk ellerini bir sınır çerçevesinde geri çevirmemeliyiz dahası bu elleri biz uzatmalıyız. bu sene daha çok göz önündeyiz ve bazıları tarafındanda merak ediliyoruz. tek mücadele etmeye çalışırsak herkes gibi sıradanlaşırız. bizim yanımızda dostlarımız olmalıdır. arkamızda anadolu durmalıdır.bu nedenle ben hertürlü dostluk mesajlarına varım. ama sıra maça geldiğinde burada kendi takımımız bırakıp onları desteklemeye kadar abartmam. küfür etmeden ortamı germeden desteğimi veririm. maç sırasında dost takımın adını ağzıma almam. yenmişsemde-yenilmişsemde maç sonunda dost takımımı alkışlarım okadar.yine benzer bir tartışmada kocaeli ile dostluktan yana olduğumu söylediğimden biri bana bunda çıkarımız ne diye sormuştu!!! herşeyden bir çıkar bekler duruma gelirsek vay halimize.
ES-ES
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 12:44
Alıntı yapılan kizilcikli_serdar

http://www.tribunvideo.com/ankaragucu-arkanda-biz-vardik.html

Video hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum...

Bu linki daha kaç kere yazacaksın?
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:02
Alıntı yapılan omerbihlar

burda ne dıyor anlasılmıyor eskisehir gecıyor ama ne dedıgını anlıyamadım eger eskisehir e bır laf edılıyorsa yazıklar olsun derım hem ankaragucu nerdn kardesımız onu anlamadım bız alt lıgde ıken nerdeydı bunlar superlıge cıkıncamı kardes oldular BURSA -KOCAELİ gerisi yalan
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:13

Arkanda biz vardık seninle her yerde

Rizede İzmirde Eskişehirde

korktular kaçtılar bizi görünce

ANKARAGÜÇLÜLER geliyor diye

anladım yalanmış başka sevgiler

en tatlı sevgiler sendeymiş meğer

şampiyon olmadan ölürsem eğer

kefenim sarıyla lacivert olsun ........

Yukarıda söylenen tezahurat budur.. Ama bunu yıllardır söylüyor Ankaragücü Tribünleri..
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:21
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan omerbihlar

burda ne dıyor anlasılmıyor eskisehir gecıyor ama ne dedıgını anlıyamadım eger eskisehir e bır laf edılıyorsa yazıklar olsun derım hem ankaragucu nerdn kardesımız onu anlamadım bız alt lıgde ıken nerdeydı bunlar superlıge cıkıncamı kardes oldular BURSA -KOCAELİ gerisi yalan
 yazıklar olsun demişsinde bu beste çok eski bi beste. ona bakarak söylersen amenna ama unutmaki kocaelide zamanında bize çok küfür etti.
güvensoy istifa
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:29
arkadasım zamanında dıyorsun edıyormu sımdı  hayır ama bunlar her macında bunu soyluyor mu soyluyor bu ankaragucu bız 2 lıgde bursalı kardeslerımız yanımızdayken onlar nerdeydı sımdı superlıge cıktık kardesmı olduk bırakın bu ıslerı kardeslıkler ve dostluklar ıyı gunde degıl her zaman olmalıdır eskisehirspor bır lıg alta ıken ankaragucu hangı macımıza kac kere geldı destekledı  evet benım ıcın o lafları soyluyorlarsa kardes olamazlar en ufak ornek gır kocaelı sıtesıne yada bursa sıtesıne kardesım dıyorlar  kocaelıler ve bursalılardan baska kardes tanımıyorum onun yazıklar olsun dıyorummmm o beste bu senede soylenecek kabullenın eskisehir taraftarı bu zamana kadar kımden kactıkı ankaragucu taraftarından kacacak onları ankara deplasmanda oynuyormus gıbı hıssedırırız zaten acılısta vıdeodan ızledım adamlar agzınıa cmıs bakıyorlar bakarlar tabı hayatlarında boyle taraftara oynamıslarmı
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
kizilcikli_serdar Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:37
Alıntı yapılan Antißizans

Bu kadar düşeceğinizi düşünmemiştim buna bile aldırış etmiyosunuz ya...
size YAZIKLAR OLSUN yaaa !!!

Eskişehir adını düşürmeyin yeter yaaaaaaaaaa Angry

Daha öncede dediğim gibi burası esesfan değil
Burda sana ekmek yok başka kapıya

Daha öncede dediğim gibi...Taraf tutulmayan yerde hakkımızı sonuna kadar savunuruz...
Buna sen değilde ben karar veriyim...Başka kapıya diyerekten bana gider yapmaya kalkma...
Hayırdır moderatörüm, sadece banamı uyarı geliyo !

5 KİŞİDE KALSAK, 1000 KİŞİDE OLSAK, YILLARDIR HEP WARIZ,,, BİZ "KIZILCIKLIYIZ !!! "
Yukarı
kizilcikli_serdar Liste gör
Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 13:39
Alıntı yapılan esesserkan26

arkadasım zamanında dıyorsun edıyormu sımdı  hayır ama bunlar her macında bunu soyluyor mu soyluyor bu ankaragucu bız 2 lıgde bursalı kardeslerımız yanımızdayken onlar nerdeydı sımdı superlıge cıktık kardesmı olduk bırakın bu ıslerı kardeslıkler ve dostluklar ıyı gunde degıl her zaman olmalıdır eskisehirspor bır lıg alta ıken ankaragucu hangı macımıza kac kere geldı destekledı  evet benım ıcın o lafları soyluyorlarsa kardes olamazlar en ufak ornek gır kocaelı sıtesıne yada bursa sıtesıne kardesım dıyorlar  kocaelıler ve bursalılardan baska kardes tanımıyorum onun yazıklar olsun dıyorummmm o beste bu senede soylenecek kabullenın eskisehir taraftarı bu zamana kadar kımden kactıkı ankaragucu taraftarından kacacak onları ankara deplasmanda oynuyormus gıbı hıssedırırız zaten acılısta vıdeodan ızledım adamlar agzınıa cmıs bakıyorlar bakarlar tabı hayatlarında boyle taraftara oynamıslarmı

Yukarıda bi arkadaş yazmış. Daha bu sezonki bursa maçlarında söylemişler besteyi..Çok eski beste ama hala söylenen beste sonuçta...
5 KİŞİDE KALSAK, 1000 KİŞİDE OLSAK, YILLARDIR HEP WARIZ,,, BİZ "KIZILCIKLIYIZ !!! "
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır