eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nevo07 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: antalya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 19:24
Eskisehir kadar potansiyelli bir il ben daha görmedım sahsım adıma su an en iyi potansiyel Eskısehırde su an hıc bır form 400 kısı ile dolmuyor Türkiye de bu potansiyel doğru kullanırsa gercekden ıyı bır potansiyel var sehirin havasını bılmıyorum ama Antalyada tanıdığım bir cok Eskısehırlı senelerdır Antalyada olmasına rağmen hala evlerınde Eskısehır bayrağı var ve de Eskisehirliyim demekden gurur duyuyor ve deplasmanlara gitmekten onlarca kilometre yapmaktan cekınmıyor dısarıdan bırının belkı bunu anlatması sızın için daha farklıdır cunku insan içindeyken belli seyleri göremez çünkü eskısehir altyapısı olan bir sehir futbol sehri her sehırde bu vardır ama taslar yerınde oturursa ozellıkle potansıyeli olan iller daha kısa surede daha cok atılım yapar.
Bu şehirde ask 7 harflidr
A N T A L Y A
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 19:35
Dost kazanmak kadar güzel bir olay varmı arkadaşlar.Bırakalım birazda biz dost kazanalım.
Bırakalım diğer takımlardan kendimizi büyük veya farklı görmeyi.Bizim Anadoluda büyük bir yerimiz olduğunu bütün takımlar zaten biliyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 19:45
Burada bu dostluk düşmanlık konularını konuşmak boş die önceden yazmıstım.
Stadda ne oLdu güzel ilşkiler oLdu.
Şimdi yine diyorum ki birdahaki Ankaragücü ve Bursa maçımıza kadar burda atar tutar yapmak veya da kardeş dost muabbeti yapmak bizim için kendimizi kandırmaktan öteye gitmez.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 20:23
Alıntı yapılan nevo07

Bu işlerin artık cılkı cıktı bir koltukta bir karpuz tasınır dıyoruz Bizansa karsı birlik ama kendı sehrımızde bırlım yokkı Ankaraya bakıyorum yok Tunalı grubu yok Gecekeondu acıkta bır grupları var adını hatırlamıyorum onların içinde bıle Bursayı sevmeyen var Eskısehire bakıyroum Altesı Neferi Kızılcıklısı Ayderı 1965 lerı daha aklıma gelmeyen vardır Antalyaya bakıyroum Real 07 Red Soldiers 07Genclık Bursaya bakıyosun onlarda da uc grup kendı sehırımızde bırlık olamamısken baska sehırle nasıl kardes olup Anadolu birliği kuralım öz kardesler daha bırbırı ile anlasamıyor akrabalar nasıl bırbırı ile anlasacak??????kaldı kı o akrabalar kendı arasında miras sevdasına dusmus benım sehrımde ben bu kadar Anadolu milliyetcısyım sen nesın bizansın kuklasısın dıyor????madem ortada bir seref varsa o seref de  Anadolu ise bu sehırlerde BİZANS olarak ıstanbulu göruyorsa amac  Anadolu bırlığı ise o sehırde öyle bır durum olmasına o da uzulecek el ele nasıl bu durumdan cıkarız bunun mucadelesını verecek ama amac tribunlerde rant olmusken kendı sehrınde trıbun için yer için kavga oluyorsa isimler armanın değil etiketin pesınden kosuyorsa yeni besteler yeni kareogrifilerle değil mevzu ile olay ıle adını duyurmak ısteyen kısıler hala trıbunde varsa deplasmana cıkarken cephanelık gıbı ne varsa yanında getırırse ev sahıbı takım taraftarıda dusman bekler gıbı karsı tarafı beklerse hala deplasmana gıderken renklerın pesınden değilde olay için eğlence için gıdenlerı temızlemedıkce bir arpa boyu yol alamayız ısterse hepimiz birleselım bir ANADOLU birlessın gene olmaz once zıhnıyetımızı değiştırmemız lazım futbolun bir spor olduğunu yenmekde yenılmekde ruhunda olduğunu sadece görsellık ıcın bayrağımızı temsıl etmek için orda olduğumuzu unutursak ve her seyden once kendı sehırımızde birlık olmazsa kendı kardesler bırbırını kendı evlerınde yerse akrabalar bir gun iki gun yardım eder dustuğun zaman bakmıssın kı ne yazıkkı yanında kimse yok o dost bildiklerinde teker teker senı terketmıs benım sahsı fıkırlerım once her sehır kendı bunyesınde guclu olmalı sonra gerısı gelir.

Antalyalı kardeşim yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum...ClapClapClap
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 20:46
bende ankarada okuduğum zaman ankaragücünün maçlarına gitmiştim, bence delikanlı bir taraftarı var, yani kolpalık yapmazlar kanımca, bende şahsen bu oluşumu sonuna kadar destekliyorum. bunun bize bi zararı yok aşırıya kaçmadığımız sürece
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 02:41
Alıntı yapılan nevo07

Birde öyle bır anlatmıssın ki sankı yıllardır Eskısehırle Antalyaspor tribunleri dusmandı da Kocaelispor ile bunu bir tutmak yanlıs demıssın biz Eskısehirsporla eskilerde 90 lı yıllarda bayağı karsı karsıya gelmısız o zamanlı yıllarda da gene atısma ıcınde maclar olmus rekabet olmus ama asla buyuk dusmanlık olmamıs gecen sene bir dostluk kardeslık tohumu atıldı basarılı olunmadı zaten her sehırın her tribunun birbiri ile mayası tutmaz herkes herkesle kardes olacak diye de bir kural yok ondan sonra gecen sene ıstenmeyen olaylar yasandı belkıde rekabetten kaynaklandı Eskısehırle Antalyayı da dusman ettin ortada dusmanlık yok sadece sanal alemde yazılanlar var cizilenler var baskada bır sey yok ıkı takımında taraftar gruplarından yada temsılcılerınden bırı cıkıp biz dusmanız demedı  bir suru Eskısehırlı var Antalyada normal hayatlarına oldukları gıbı devam edıyorlar burda ekmek savası verıyorlar kımse onlara sız Eskısehırlısınız demıyor yada neden burdasınız demıyor olayı dusman olarak yazmak sehırlerı bırbırıne karsı dusurmek bence yanlıs hepımız yanlıs yapıyoruz bazen sanal alemde bir yazıya kızıyoruz tepkımız sert oluyor bazen yanlıs seyler yapıyoruz ama dusman kavramı bence yanlıs TRİBUN olarak bu sene Bursaspor ile bile yakınlasmayı dusunuyoruz ve kırgınlıklara son vermek ıstıyoruz son gunlerde guzel cıddı atılımlar var insallah devamı gelir.

antalya-kocaeli maçında antalyalılar 90dk küfür etti izledim maçı. bu yüzden antalya bnm gözümde DÜŞMANdır. kocaelililerde gıklarını çıkarmadılar o maçta herkes seyirci kaldı bu ne biçim KARDEŞLİKtir ??
NEFER !
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 04:40
Bu basının bizimle ne alıp veremediği vardır anlamıyorum bizim haberlerimizi sürekli ön yargılı inceleyip sürekli kötü yorumları yayınlayabiliyolar ama biz o kötü yorumlara cevap yazdığımızda bizim mesajlarımız yayınlanmıyor. Bahsettiğim spor sitelerden biri Ligtv.com.tr :Bizim hakkımızdaki haberleri pek yapmıyorlar ve yaptıklarındada muhtemelen yalnış kelimeler yanlış telafuzlar ve yalnış başlık adı altında açıyorlar haberimizi hep müşteri hizmetlerini aratmak zorunda bırakıyorlar ve bizim takımımızı Eskişehirsporumuzu ve 06-16-26 kardeşliğimizi bozmak adıne her şeyi yapıyorlar en basit örnek "Es-Es maçı A.gücü'ne yaramadı!"  bu nedemektir tamamen ara kızıştırıci bir başlık yorumlarda öyle kötü ki başka kardeşimiz yok bizim 06 16 falan sürekli bizi dışlayan yorumlar lütfen bu kandırmacalara gelmiyelim arkadaslar biz bu kardeşlik girişimi için elimizden gelen herşeyi yaptık sezon açılışında, karşılık sırası onlarda deplasmana gittiğimizde herşey belli olacak.. Geleyim Ajansspor.com'a bunu zaten bilirsiniz Eskişehirspor haberlerini hemen hemen hergun yenilerler ve en çok yorum alan başlıklar kesinlikle bizdedir İstanbul takımlarının yorumları bile 5o yi geçmez iken bizim her haberimizde en az 15o yorum bulunmakta bunların çoğuda Boluspor Antalyaspor gibi takımların taraftarı diye tabir ettikleri insanlar sürekli Eskişehirspor'u kötülemek adına hiç bir lafı esirgemeyen insanlar bunlar. Eğer gerçekten o takımın taraftarıysa bir sorun yok ama buna izin veren site yönetimini sorgulamak gerekir nasıl böyle bir terbiyesizliğe izin verdiğini keşke bize açıklasalar bu yorumların amacını dile getirseler bizi kötülemekle ellerine ne geçiyor bunların cevabını bize verebilseler keşke.. Siz siz olun böyle sitelere uymayın herkesin en iyi dostu kendidir tuzaklara düşmeyelim.. 06 16 26!
Yukarı
tcdd.26 Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 09:32
daha öncede yazmıştım; bu süper ligten uzun süre uzak kalınca ayak oyunlarının çok değiştiğini.
ankaragücü ve bursaspor taraftarları istanbul takımlarına karşı esesimi yanlarına yardımcı olarak tanıtmasınlar.Eses taraftarı bursaspordan da A.gücün dende fazladır.
Ayrıca biz küme düşerken ne gibi faydası olmuşta biz kümede kalmışız.
 bursaspor A.gücü de antalya ,kocaeli, gibi sadece bizim rakibimizdir.atatürk stadında rakip seyirci kımında olmaları gerekir.maç boyunca sadece saygı duyarız .onlar hakkında kötü tezahurat yapmayız.Ama..açık tribünde de görmek istemem.
çümkü 3 gün sonra zor maçı kazan dığımızda biz size destek olmasaydık kazanamazdınız lafları arkadan gelir.

neyse yukarıdaki yazılanlar benim naçizane fikirlerim dir.bu sitede adab-ı muşeret kurallarına her zaman uyarım.herkestende beklerim.
Yukarı
26eseses1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Hasan
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 09:59
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba forumunuzu bir süredir takip ediyordum 061626 projesi ile ilgili görüş belirtmek için üye oldum.Öncelikle süper ligde bütün anadolu takımlarına (trabzon hariç) başarılar dilerim.061626 oluşumuna destek veren ve vermeyenler olacaktır,bu da çok doğaldır.Fakat kimse bu oluşumda art niyet aramasın,Eskişehir de Ankaragücü de Bursaspor da kendi ayakları üzerinde duracak kadar güçlüdür.Biz Bursasporlular olarak bu oluşumdan menfaat beklemiyoruz,belki de böyle bir oluşum olmayacak önemli de değil.Ben Eskişehire geldiğim zaman atkı ve formamla gezeyim , siz de bu şekilde Bursaya rahatlıkla gelin.Kimse de merak etmesin bizim yüzümüzden ne beşiktaşla ne de başka bir takımla sorun yaşamazsınız.tcdd arkadaşımın dediği gibi biz destek olduk siz kazandınız gibi laflar bizden çıkmaz.Biz kime nasıl davranacağımızı biliriz,bizim derdimiz istanbul ve trabzonla.
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 10:01
Alıntı yapılan tcdd.26

daha öncede yazmıştım; bu süper ligten uzun süre uzak kalınca ayak oyunlarının çok değiştiğini.
ankaragücü ve bursaspor taraftarları istanbul takımlarına karşı esesimi yanlarına yardımcı olarak tanıtmasınlar.Eses taraftarı bursaspordan da A.gücün dende fazladır.
Ayrıca biz küme düşerken ne gibi faydası olmuşta biz kümede kalmışız.
 bursaspor A.gücü de antalya ,kocaeli, gibi sadece bizim rakibimizdir.atatürk stadında rakip seyirci kımında olmaları gerekir.maç boyunca sadece saygı duyarız .onlar hakkında kötü tezahurat yapmayız.Ama..açık tribünde de görmek istemem.
çümkü 3 gün sonra zor maçı kazan dığımızda biz size destek olmasaydık kazanamazdınız lafları arkadan gelir.

neyse yukarıdaki yazılanlar benim naçizane fikirlerim dir.bu sitede adab-ı muşeret kurallarına her zaman uyarım.herkestende beklerim.

Sonuna kadar katılacağım fikirdir.
Bu takımlar bizim ne düşmanımız ne de kardeşimiz olmalıdır. Bunlar bizim çok zorlu geçecek bir sezonda RAKİBİMİZDİR. Bunu unutmamız gerekir.
Geçen sene şampiyonluk yolundaki en önemli maçlarımızdan birinde, Kocaeli'nde, adamlar atak yaparken 41. dakikada körfez çekilmesini hala içime sindiremiyorum.
Lütfen bu anlamsız kardeşlik fikirleri bitsin. Koskoca Eskişehir taraftarının yancıya ihtiyacı yoktur.
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır