eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:18
Burcuva sen ne içtin be abisi..Neyin peşindesin..Beyninin kıvrımlarında binlerce fikir ve düşünce dolaşıyor olmalı..Ama bunlarıda kendine saklamayı öğrenmelisin..Bizide şişirmezsin burda değilmi ?  Zaten burcuva sınıfına karşı tarihsel bir düşmanlığım söz konusu o yüzden susmalısınyani..yoksa işçi sınıfının devrimci şiddetiyle karşılaşabilirsin..Ok bye..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:51
Alıntı yapılan burjuva2626

arjantındekı macları ızlıyorsan stdaların cogu acık ve cok guzel sovlar besteler yapıyorlar  oraya bakabılırısn.

Arjantinliler manyak... River Plate - Boca Juniors derbisini River 2-0 kazanmıştı. Maç sonu çıkan olaylarda 2 River taraftarı öldürüldü. Ve bir hafta sonra Boca maçında şu pankart asılıydı. "Eşitliği sağladık 2-2".... Confused Alayı keş.. O kadar kuruyu ben çeksem bende bağırırım Big%20smile
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
kizilcikli_serdar Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 13:32
senelerdir burdayız
kapalıda sağdayız
çekeriz bizler cefa
esesimin uğruna

yaptığınız planlar
asla gerçekleşemez
yaşıyor savaşıyor
KIZILCIKLI tükenmez..
5 KİŞİDE KALSAK, 1000 KİŞİDE OLSAK, YILLARDIR HEP WARIZ,,, BİZ "KIZILCIKLIYIZ !!! "
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 14:33
Alıntı yapılan burjuva2626

zoman bı kampanya yapılsa acıgın ustunu kapamak ıcın 3900sıfıra msj atın sızde destek olun dıye acıgın parası bence toplanır keske yönetım bunu yapsa butun eseslıler bence msjlarını atarlar.

Gayet mantıklı güzel bir fikir o parayı tam olarak toplayamassak bile en azından büyük ölçüde klübe destek sağlamış oluruz.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 15:11

Gruplar birleşemez ama keşke birleşseler!Serdar'ın üçlüsünde çıkan sesin sahanın içine nasıl yansıdığını hepimiz duyduk,izledik!Cehennem olur Atatürk cehennem!

"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 16:20
ya keşke birleşseler diyosunuz da düz mantıkla düşününce banada hoş gelio. detayları düşünün bide nefer ayderin yanına geldi nasıl olaylar çıktı. ayderle kavga edip bağırmadılarmı "ülkücü hareket engellenemez" die. stadda siyaset istemeyen de siz  değilmisiniz. neç abuk unutuldu bunlar. şimdi bu olayların üzerinden 6ay geçti yine birleşin birleşin. biz birleşirsek yararımıdan çok zararımız olur bu takıma. çok basitmiş gibi konuşuosunuz anlamıyorum. madem okadar kolaydı nefer niye ayderle niye altesle aynı tribünde bağıramadı ?? demek var bişe. burda boş konuşmakla olmuyo bazı şeyler
NEFER !
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 16:37
Arkadaşlar bütün grupların önde gelenleri bir mekanda toplanarak birleşme işini tartışabilirler.Siyaset, görüş ayrılığı denilmiş.Başka takımların tribünlerinde de görüş ayrılığı olan gruplar var.Gayet güzelde tribünleri var.Ama bi şekilde medenice yüzyüze tartışarak birleşme olayı çözümlenebilir.Sonuçta hepimiz Eskişehirspor için varız.
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 16:42
   baries kardeş;herkes kendi hatalarını kabul etmek zorunda.o dediğin maçtan sonra Nefer tribünü bunları konuşmadı mı sanıyorsun?Nefer'i günah keçisi,hain ilan etmekten vazgeçin lütfen..Kızılcıklı tribünündeki arkadaşlar kusura bakmasın,burası onların topici ama cevap verme mecburiyeti duydum.ayrıca şunu da söyleyim,o tribünü yıllarca şu anki Nefer koşturdu hem de çoğu kişiden fazla...
   Nefer ülkücü,Kızılcıklı solcu gibi ayrımlar yaparsak bir daha deplasmanda bile yanyana duramayız.Ayder,Nefer,Kızılcıklı,Altes çocukları her zaman bu takımın yanındaydı süper lig de en çok bu çocukların yani TRİBÜN ÇOCUKLARININ hakkıdır!!
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 16:42
Taraftaf gruplarının birleşmemesi 2 nedene dayanmaktadır.
1-RANT
2-SİYASET
Rant;genelde tüm grubun değil bu grubu yönlendiren liderlerin gelir kaynağıdır.
Siyaset;o grubun yine özellikle lider kesiminin siyaset yapmak maksadıyle o taraftar grubunu kullanan kimse veya kimselerdir.
 O zaman sorun lider veya liderlerdedir.Aslında önemli olan birleşip birleşmemeleri değil maçta bu grupların gösterecekleri uyum ve aheng tir.Bence bu grupların bir toplantı düzenleyerek maçta ne yapacaklarını,uyumu nasıl sağlıyacaklarını üstünlük,büyüklük kompleksine kapılmadan kavgasız kararlaştırmaları gerekir.Aksi halde stadta çatlak seslerden başka bir şey çıkmaz.
ESES1965
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 17:02
Alıntı yapılan eSeSLee_26

baries kardeş;herkes kendi hatalarını kabul etmek zorunda.o dediğin maçtan sonra Nefer tribünü bunları konuşmadı mı sanıyorsun?Nefer'i günah keçisi,hain ilan etmekten vazgeçin lütfen..Kızılcıklı tribünündeki arkadaşlar kusura bakmasın,burası onların topici ama cevap verme mecburiyeti duydum.ayrıca şunu da söyleyim,o tribünü yıllarca şu anki Nefer koşturdu hem de çoğu kişiden fazla...
   Nefer ülkücü,Kızılcıklı solcu gibi ayrımlar yaparsak bir daha deplasmanda bile yanyana duramayız.Ayder,Nefer,Kızılcıklı,Altes çocukları her zaman bu takımın yanındaydı süper lig de en çok bu çocukların yani TRİBÜN ÇOCUKLARININ hakkıdır!!

ben nefere ne hain dedim ne günah keçisi ilan ettim. sadece örneklendirdim "neden bu taraftar birleşemez?" sorusuna cevap için. orda neferin yaptığı hataydı bunu kimse inkar etmesin. tabi grubun muhakkak hataları olmuştur neyse konu bu değil ama bnm demin söylemek istediğim bu tribünlerin ÇEŞİTİ nedenlerden dolayı birleşmesinin hayal olduğudur. isterseniz bana kızabilirsiniz ama gerçek budur.
NEFER !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır