eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MLH26 Liste gör
Yazar

MeLiH
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:39
Bencede guruplar nasıl birleşiyo wallahi her maç olay olur. Zaten zor duruyor millet ne demişler 2 cambaz 1 ipte oynamaz.
HERZAMAN HERYERDE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:40
Alıntı yapılan SaMeT

Alıntı yapılan burjuva2626

senınde guruplardan bırınde oldugun bellı aman eses ıcın bıseyler yapmayın

hadi biz yapmıyoruzz da sen ne yaptın guzel kardesimm söyle ben su besteyi yaptım bunu yaptım de takdir edeyimm dediklerini dikkate alayımm..

Biz o kadar cok sey yaptık ki sonunda ne oldu hapcı olduk serseri olduk ..Eline klavye gecen eleştirdi sunu yapın bunu yapın dedi haa bu dediklerinizi birebir yapsak bile yine takdir edilmicez yine hapcı olcaz gaspcı olcaz yönetimden kombine alıyo olcaz yöneticiler para veriyor olcak.. Deplasmana gidilen otobuslerimize bile karısılır oldu amac üzüm yemekmi yoksa bagcıyımı dövmek..

tamam samet..ersin gerekli açıklamayı yapmış.üzerine hala yorum yapmayın.herkeze cevap yetiştirmeye çalışmayın.yetiştiremezssiniz.anlatamazsınız.o yüzden uzatmaya gerek yok.polemiklerden kaçının.kaldı 12 gün taş gibi tribün yapmanız lazım..siz boşverin onu bunu, lige odaklanın..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:42
Alıntı yapılan SaMeT

Alıntı yapılan Koray

Şu kadar söyliyim, yönetim istese orayı öyle bir vip yaparki, siz ağzı açık ayran budalası gibi kalırsınız ortada. Olacak şudur, yönetim alacak tribün liderlerinizi karşısına, siz gügü ye tepki vermeyin, biz de yerinize dokunmayalım diyecek. Siz de paşa paşa kabul edeceksiniz...

İnşallah ben yanılırım, inşallah kızılcıklı o kadar düşmemişdir ama hani derler ya, görünen köy kılavuz istemez...

Kızılcıklı sustugu zaman stadın ayran budalası gibi kaldıgınıda görduk acılısta .herkeze hayırlı işler.. 

ClapClapClap  helal samet çok doğru söylemişsin biz başlamasak orda bağırmaya hala çıt çıt oturacaktı herkes
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
cenk26es Liste gör
Yazar

Cenk TOKGÖZ
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:46
arkadaşlar mithat abimizin siyah kırmızı parçası olan varmı elinde
varsa msn dn atabilirmi

Es Es bize bir alınyazı sevdamız siyah kırmızı. Şampiyonluk görmeye yetmesede nefesim senin için ölmeye değersin ESES im...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:09
Yeni bir tribün kuruyorum , ben birde iki arkadaşım daha var. Adını henüz kararlaştırmadık ama önemli değil . Herkesi davet ediyoruz. Acayip bağıracaz .Hiç susmayacaz. Süper bestelerimiz var. Altta bir örnek var. Yerimizi sorarsanız açıkta biryerlerde. Bestelerimizi atmosfere doğru haykıracağız. Bunu duyan uzaylılar esesli olacaklar.

Beste 1

Bir iki üç , bizi yenmek güç , elma armut muz , biz şampiyonuz . Pek şanlıyız hey...diyerek ellerimizi birbirine vuruyoruz.

Not ; Şakamı yapıyorsun diye soran olursa siz başlattınız diyeceğim ona göre...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:19
Alıntı yapılan otomatikkapi

Yeni bir tribün kuruyorum , ben birde iki arkadaşım daha var. Adını henüz kararlaştırmadık ama önemli değil . Herkesi davet ediyoruz. Acayip bağıracaz .Hiç susmayacaz. Süper bestelerimiz var. Altta bir örnek var. Yerimizi sorarsanız açıkta biryerlerde. Bestelerimizi atmosfere doğru haykıracağız. Bunu duyan uzaylılar esesli olacaklar.

Beste 1

Bir iki üç , bizi yenmek güç , elma armut muz , biz şampiyonuz . Pek şanlıyız hey...diyerek ellerimizi birbirine vuruyoruz.

Big%20smileClap
Ölümüne ESES...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:20

Beste 1

abi benide sayarsan dört kişi yaparız..gurubun adına da DALTONLAR koyalımBig%20smile

domates biber alayına gider..
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:30
Alıntı yapılan SaMeT

Alıntı yapılan burjuva2626

senınde guruplardan bırınde oldugun bellı aman eses ıcın bıseyler yapmayın

hadi biz yapmıyoruzz da sen ne yaptın guzel kardesimm söyle ben su besteyi yaptım bunu yaptım de takdir edeyimm dediklerini dikkate alayımm..

Biz o kadar cok sey yaptık ki sonunda ne oldu hapcı olduk serseri olduk ..Eline klavye gecen eleştirdi sunu yapın bunu yapın dedi haa bu dediklerinizi birebir yapsak bile yine takdir edilmicez yine hapcı olcaz gaspcı olcaz yönetimden kombine alıyo olcaz yöneticiler para veriyor olcak.. Deplasmana gidilen otobuslerimize bile karısılır oldu amac üzüm yemekmi yoksa bagcıyımı dövmek..
hapcı olurusn yada baska bısey bu benı ılgılendırmez kım demıssede ona söle ben burda esesı konusyorum esesımızı konusuyorum. besteler yapıyor olsam zaten bende turbun gurubun baslarında olurdum. bıızm konumuz eses baska seyler degıl suan gurupların içinde en iisi kızılcıklı ama bu eskısheır turubunde böle. bı kocaelıne gıttıgımızde hodrı meydanın koskoca stadı nasıl tek bır tezauratta idare ettıgını gördük. neyse zaten bosa konusyoruz bırlesme dıye bısey eskısehır turubunu ıcın herzman hayal böle gelmıs böle gıder. benım için eskısehrıde tek bısey var oda eskısehirspor gerısı yalan.
Şampiyon ES ES
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:35
Alıntı yapılan eskan

Beste 1

abi benide sayarsan dört kişi yaparız..gurubun adına da DALTONLAR koyalımBig%20smile

domates biber alayına gider..
Yasinim zaten o iki arkadaşın biri sendin dermişim :)...
O yüzden çok bağırcaz dedimya zaten...

Beste 2 ( by Yasin )

Domates biber alayına giderrrr... ( r bastırılacak )
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:36
    Hakkaten bazen eleştiri dozu kaçıyor gibi.Son sayfaları okuyunca dedim kızılcıklı ne kötüymüş meğer.Şaka bi yana bazen bende eleştiri dozunu kaçırsam da hata yapıyoruz.Kızılcıklı olmadan stadta yeterli atmosfer oluşmaz.Hatalarını daha yapıcı şekilde ve çözüm önererek yazalım.Gruptaki arkadaşlardan da ricam hemen gaza gelip yaptıklarımız ortada,alayına gider gibi yazmasınlar.Daha mantıksal yaklaşsınlar zaten herkesin söylediği birbirine yakın.
     Buradaki yazılar kızılcıklının moralini bozmamalı aksine kamçılamalı.İlk maçta herkesin gözü onlarda olucak.Tahminim bomba gibi olur tribün....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır