eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Maç Fotoğraf Ve Videoları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 210>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Anadolunun Yıldızı Liste gör
Yazar

Ümit Dönmez
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Anadolunun Yıldızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:10
          Böyle güzel görüntülere emek harcamışken aksaklılar olsa bile (ki yoktu) kesinlikle hoş görülür. Bu tür videoların devamını dört gözle biz gurbetteki şimşekler olarak bekliyoruz. Belki Eskişehir'deki hemşehrilerimin farkında olmadıkları bir şey vardır; vatanından memleketinden uzaktayken bazen öyle zor anlar yaşıyor ki insan  bu anları atlatabilmek, üstesinden gelebilmek  için tanıdık isimleri, yüzleri ve sesleri arıyor. Bu tür şeyler insanın hayata daha sıkı sarılmasına yardımcı oluyor. Bu sitede seyrettiğimiz her video, Serdar kardeşimin her üçlüsü, her Es Es nidası bizlere memleketini sevmenin, insanını sevmenin, hemşehrisini sevmenin ne kadar güzel duygular olduğunu hatırlatıyor. Yaptığımız her harekette, kafamızdan geçen her düşüncede böyle büyük bir camianın sorumluluğunun üzerimizde olduğunu hatırlatıyor. Siteye koyacağınız her resmi, videoyu yüklerken bir de bu anlattıklarımı hatırlarsanız ne kadar öenmli bir görev yaptığınızı hatırlarsınız umarım. Belki abarttığımı düşüneceksiniz ama gerçekten bu duyguları yaşıyoruz. Gurbetin şimşeklerine tercüman olabildiysem ne mutlu bana. Bol bulutlu, şimşekli geceler. İçinizdeki şimşekler hiç sönmesin...
Tribün, yalnızca maça gidip golleri alkışlayan bir grup taraftar değildir. Tribün bir ruhtur ve ne hatırlamaktan ne de umut etmekten asla yorulmaz.
Yukarı
eskilk2626 Liste gör
Yeni Yazar

Ilker kisalar
Yer: Almanya
  Alıntı eskilk2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:28
Bu videolarin hazirlanmasinda emegi gecen herkese sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum.
(Benim Aatürk  Stadyumum bilgisayarim.)Sizler sayesinde!
CUXHAVENLI ES ES
Yukarı
eskilk2626 Liste gör
Yeni Yazar

Ilker kisalar
Yer: Almanya
  Alıntı eskilk2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:32
Düzeltiyorum,Atatürk Stadyumu.
CUXHAVENLI ES ES
Yukarı
cenk26es Liste gör
Yazar

Cenk TOKGÖZ
Yer: Turkey
  Alıntı cenk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:35
Merhaba arkadaşlar.

Mithat Körlerin Siyah Kırmızı parçasını arıyorum elinde olan varsa msn den ekleyip gönderebilirse çok sevinirim...

msn : dcielnvkin@hotmail.com
Es Es bize bir alınyazı sevdamız siyah kırmızı. Şampiyonluk görmeye yetmesede nefesim senin için ölmeye değersin ESES im...
Yukarı
hayalet Liste gör
Yeni Yazar

zeki
Yer: eses
  Alıntı hayalet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 21:37
gercekten elinize saglık arkadslar
hayalet
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:16
emeği geçen herkese çok tesekkürler. van dan bu duyguları yaşamamıza neden oldunuz. çok sağolun.
Ölümüne ESES...
Yukarı
i.demir Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Ankara
  Alıntı i.demir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:40
Sezon açılışına ait video görüntülerini seyrettim; emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:42
Çağıl abi elleriniz dert görmesiN...Video süper olmuş...Her maç böyle videolarını 4 gözle bekleyeceğiz...Bu arada 4. dakika 10.saniyeden 4.dakika 15.saniyeye kadar kamerana ben de yansımışım :)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 22:50

Çok güzel olmuş.Teşekkürler.

Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:12
Alıntı yapılan cenk26es

Merhaba arkadaşlar.

Mithat Körlerin Siyah Kırmızı parçasını arıyorum elinde olan varsa msn den ekleyip gönderebilirse çok sevinirim...

msn : dcielnvkin@hotmail.com

Sanırım "Biz Eskişehirliyiz İşte farkımız" isimli parça buradan indirebilirsin.

Sol taraftan Free User tıklayıp, geri sayımın bitmesini bekliyerek çıkan sayfada download ediniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 210>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır