eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:09
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan Özgür

Dünkü açılış maçımızda siyah torbaların içerisinde forma,atkı vb. ürünler satanlar dikkatimi çekti,birkaçına "orjinal m,izniniz var mı?" diye sorduğumda kaçtılar hemen,Kerem Abi'ye ulaşmaya çalıştım o da olmadı.Yahu satamıyorsunuz, en azından bunlara sattırmasanız???

Evet Özgür bizde aynı şeyi gördük. Kem küm kaçtılar.
Yönetim'in bu elemanlarla (ESESİMİN sırtından geçinenlerle) başetmesi zor. Bu iş'i önlemek için stad etrafında 3-4 özel güvenlikçi görevlisi görevlendirilebilir.

Hocam hazırlık ve şov niteliğindeki bir maçta meşaleleri toplayan polisimiz bunları da görmeliydi bence,yazık oldu,onların aldığı her kuruş haram...
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:54
yenı sezonda gıycegımız formaların fotoları olan varsa yukleyebılırmı???
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 19:33
Alıntı yapılan s.ULUĞ

yenı sezonda gıycegımız formaların fotoları olan varsa yukleyebılırmı???

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
maverick Liste gör
Yazar

ibrahim karaoğlu
Yer: istanbul
  Alıntı maverick Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 20:07
istanbuldan eskişehire forma almak için geldim. 90 ytl hazırladım. koşa koşa tıra gittim.formaları görünce ağlayacaktım sinirimden.ne arkasında numara var ne futbolcu ismi var ne önünde etinin reklamı var ne de uygun bedenler var.tam bir rezalet. bütün klüpler ürünlerini satacak adam bulamaz bizim yöneticiler de ürünleri almamamız için büyük bir çaba içindeler sanki...
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 20:33
bu arada formalar çok sade (özellikle beyaz forma) insan kollarına çizgiler falan yapar:) mesela atletico madrid in nike siyah forması var çok iyi.ayrıca yakaları ayrı renk olsaydı daha hoş olabilirdi:)
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 20:51
Ucuz paraya ucuz formalar  . .
Ucuz paraya ucuz transferler . .

Peki bizim şampiyonluk paraları nerede ? ? ?
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 11:22

ömer foto için tesekkur ederım.. nike bence kotu bı secım oldu bu kadar mı kotu olur bu formalar yaa bu sene gıttı ortık seneye umarım aynı hatayı yapmazlar dıcem ama her sene aynı terane...

semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
sz Liste gör
Yazar

Şükrü ZenbeL
  Alıntı sz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 11:39
seneye taraftara tasarlattırırlar inşallah.
[ z n b L >
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 23:21
Buğün tır'a gittim.Bir daha bir daha baktım.Ya biz salağız ya yöneticiler.
Ama bir akıllı var o da kesinlikle nike.
Ne biçim ittirmiş bize.
Eğer yönetim bu işlerden anlamıyorsa kaç defa dedik profesyonel işletmecilere bıraksınlar diye.Ama olmaz illa elimize yüzümüze bulaştıracağız diyorlar.
Geçen seneki klasik çizgili formalar dışındakileri kimse almaz.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2008 saat 00:11
Çubuklu geçen yılki formanın aynısı.Düz beyaz ve düz kırmızıda ufak tefek değişiklikler yapılmış.Bir tek parçalı forma değişik geldi gözüme.Ama onunda yaka kısmı çok kötü.Bunlarada şükür.Açıkçası ben dahada kötülerini bekliyordum.Ama Lig A'ya ilk çıktığımız seneki formalar gerçekten bunlara 10 basar.Hele hele ligin ikinci yarısında giydiğimiz dar kesimli kappa'larıda gözler arar oldu.

Parçalı formadan almaya çalışacağım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır