eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 04:46
[img=http://img232.imageshack.us/img232/2295/formalarxc1.jpg">
[img=http://img232.imageshack.us/img232/2295/formalarxc1.72ee03349c.jpg">

bunlar nike ın başka takımlara yaptığı bikaç forma ben arsenaldeki forma gibi olsun isterdim açıkcası
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 04:47
Alıntı yapılan mmt26

[img=http://img232.imageshack.us/img232/2295/formalarxc1.jpg">
[img=http://img232.imageshack.us/img232/2295/formalarxc1.72ee03349c.jpg">

bunlar nike ın başka takımlara yaptığı bikaç forma ben arsenaldeki forma gibi olsun isterdim açıkcası

Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 04:50
bunlarda bize yaptıları formalar
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 05:09

İnsanın içindeki heveside kırıyolar, başka bişey değil..Koca yaz forma çıksın diye 4 gözle bekledik..Ağzımızı açıp fiyatınada bişey demiyoruz ama taraftara verilen değer bu mu?

Şu çubuklu formanın yakasını bari bu sezon dogru dürüst yapsalardı..Kırmızı formada da armayı arsenalde,manchester da oldugu gibi ortaya koyup farklı bi dizayn yapabilirlerdi..

Önünde reklam olmasa gidip bi milan forması alacam, milan armasını söküp EsEs arması dikecem, onu giyecem...

Lütfen Eskişehirspor a olan sevdamizi suistimal etmeyi bırakın artık

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 11:24
Bu kulübün büyüklüğü onun üylerinin bu işe nasıl bakış açısı ile baktığı ile ilgilidir...Yukarıdaki bir arkadaşımız sponsorluk anlaşmamız yok diye yazmış...Bunu yapamazsanız katalogdaki üründen seçer ve onu yaptırırsınız diye yazmış...Belki doğrudur...Demek ki ortada bir küçümseme veya bazılarının bize verdiği değeri göstermektedir...

Benim anlamadığım şu burada hata kimin...
-Koskoca NİKE firması dünyanın en büyük spor malzemesi ürünleri yapan bir firma,bu kadar tasarımdan uzak ve ürün kalitesi zayıf bir forma ile bu olayı geçiştirebilir mi?
-Verilen paraya göre mi forma yapmıştır..??

Bunların hepsi birer muammadır....Ama bunu anlamanın ve gerçeği öğrenmenin tek bir yolu vardır....
Aşağıda linkini vereceğim NİKE firmasının müşteri hizmetleri departmanına yapılan bu formaları begenmediğimizi ve bunu NİKE firmasına yakıştıramadığımızı taraftarlar olarak anlatmak...
Bir mesaj metni hazırladım ingilizce olarak....Lütfen tepkilerinizi NİKE firmasına iletelim...Bizim küçümsenmeyecek bir kulüp olduğumuzu ve Türkiyenin en kalabalık taraftar topluluklarından olduğumuzu bizzat görmeleri lazım...Sonrasında SPONSOR olurlar mı kendileri bilirler...???
Biz üzerimize düşeni yapalımda bu yönetimin basirtetsizliğini bizler tolere etmeye çalışalım...
Bizi hafife alan yanılır diyorum....

Saygılarımla....
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:03
http://www.nikebiz.com/contact/
Linkine İngilizce yazılı olan metni en altta buluna e-mail us yazan kısmı tıklayarak mail adresinizi ve ülkenizi yazarak tepkinizi dile getiren mesajı gönderebilirsiniz....

Dear NIKE executives;

We, as Eskişehirspor supporters, regret to inform you that we did not like the uniforms you have designed for Eskişehirspor, a newcomer to Turkish Super League. They do not really reflect Eskişehirspor characteristics. We would expect a better design from NIKE, a world famous company.

Eskişehirspor Supporters

Türkçesi;
Değerli Nike Yetkilileri;

Türkiye Süper ligin yeni takımı Eskişehirspor'un yapmış olduğu anlaşma gereği olarak bu sene sizin tarafından yapılan formaların tasarımlarını ve kalitesini begenmediğimizi,bunu dünya markası olan NİKE firmasına yakıştıramadığımızı üzülerek bildiririz...

Eskişehirspor Taraftarları

Türkiyedeki distribitörünün e-mail adresini bulanlar buraya düşüncelerini Türkçe metinlede yapabilirler...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:11
SUAT BEY TEŞEKKÜRLER BU MESAJ SAYSINI BİNLERE TAŞIMAMIZ GEREKİYOR BUNUN İÇİN TÜM FORUMUN HEREKETE GEÇMESİ LAZIM
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:13
Alıntı yapılan scetintas

http://www.nikebiz.com/contact/
Linkine İngilizce yazılı olan metni en altta buluna e-mail us yazan kısmı tıklayarak mail adresinizi ve ülkenizi yazarak tepkinizi dile getiren mesajı gönderebilirsiniz....

Dear NIKE executives;

We, as Eskişehirspor supporters, regret to inform you that we did not like the uniforms you have designed for Eskişehirspor, a newcomer to Turkish Super League. They do not really reflect Eskişehirspor characteristics. We would expect a better design from NIKE, a world famous company.

Eskişehirspor Supporters

Türkçesi;
Değerli Nike Yetkilileri;

Türkiye Süper ligin yeni takımı Eskişehirspor'un yapmış olduğu anlaşma gereği olarak bu sene sizin tarafından yapılan formaların tasarımlarını ve kalitesini begenmediğimizi,bunu dünya markası olan NİKE firmasına yakıştıramadığımızı üzülerek bildiririz...

Eskişehirspor Taraftarları

Türkiyedeki distribitörünün e-mail adresini bulanlar buraya düşüncelerini Türkçe metinlede yapabilirler...
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:16
mmt26'nın mesajındaki sol üst fotoğraftaki Spartak Moskova formasına bak birde ize yapılanlara.

Bu durumun en önemli sebebi klübün bu işe ayrılacak parayı fuzuli görüp geçiştirmek istemeleri.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 12:29
Şikayetlerimizi Nike firmasına değil Eskişehirspor yönetimine yapmamız gerekiyor. Bizim yönetim istemiş Nike göndermiş adamlar ne yapsın... Yönetime sormak lazım acaba korsan satıcılarla bi anlaşmalarımı var. Yoksa onların satışları patlasın diye bu kadar uğraşılmazAngry...
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır