eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zetone26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eskişehirli
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı zetone26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 23:33

Bana göre formalar idare eder. Yönetim kafasına esip turkuaz forma falanda çıkarabilirdi buna şükür Big%20smile

Biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
26simsek Liste gör
Deneyimli Yazar

YASİN ÖZKAN
  Alıntı 26simsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:03
fena diil bana gorede formalar ama en iyisi cunuklu forma....
ANTİBİZANS BU KALEYİ ASLA YIKAMAYACAKSINIZ....
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:11
      Çubuklu forma diyorsunuz da o yeni model değil ki..Geçen sezon ki formadan farkı kollardaki "Alpet" yazısının olmamış hali..Yeni modeller beyaz formalar ve parçalı siyah-kırmızı forma...Eee beyazlar hakkında yazmaya bile gerek yok.Geriye sadece parçalı forma kalıyor...
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:11

Formalar güzel değil bence de.

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:44
Arkadaşlar,
Evet çok daha güzel tasarımlar olabilir. Benim de hayalimde çok daha fiyakalı formalar var. Ama bu işler dışarıdan gözüktüğü gibi değil. Forma seçiminde pek çok kriter var.
Türkiye'de -bilindik markaları giyen- GS, BJK, FB ve TS dışındaki hiçbir takımda sponsorluk anlaşması yok. (Bu sene Denizli yerli üreticilerden Lescon ile anlaşma yaptı, biz de bunun benzerini Rangers ile yapmış ama sezon ortasında Kappa'ya dönmüştük) Sponsorluk anlaşması olmaması demek sizin bu üreticilerden satınalma yapmanız demek.
Eğer bir GS, BJK, veya FB kadar forma satmayı garanti edemiyorsanız özel tasarım şansınız yok.
Bu sene klubümüz de belirli üreticiler ile görüştü ve fiyat-kalite karşılaştırması açısından uygun olan NIKE ile anlaştı. Yapılan toplu satınalmada maç formaları (yanılmıyorsam 34 takım) , eşofman, antrenman malzemeleri toplu olarak alındı. Bildiğim kadarı ile PAF ve genç takım da malzemeleri de bu pakete dahil. Ayrıca 1000 adet forma da taraftara satış amaçlı olarak bedelsiz alındı.
Bu tip üreticilerden satınalma yaptığınızda önünüze bir katalog konuyor. Siyah-kırmızı belirli sayıda alternatif var ve sadece onların içinden seçim yapabiliyorsunuz. Çünkü bu ürünler seri bir şekilde tüm dünya için üretiliyor ve logo ve reklam basımları lokal distribütör tarafından yapılıyor.

Artık bu formaların değişme şansı yok. O yüzden artık eleştirileri bir kenara bırakalım. Ne kadar forma satarız, klubün kasasına ne kadar para sokarız ona bakalım.

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
vwvw Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı vwvw Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:51
yönetim stat çevresinde korsan atkı forma satanları kaldırıcaz demişti
fakat adamlar şimdi stadın içinde geziyor. gözümün önünde en az 10 atkı 5 forma sattı.
bunlara izin verilmemesi gerekir bence.
gerekenler yapılması ve bu paraların klübün kasasına gitmesi dilegi ile...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:54
Korsan forma, atkı vs. satanlar kadar bence alanlar da suçludur. Herkes bile bile alıyor o ürünleri. Ben ilk gördüğümde eli doluydu daha sonradan elinde pek ürün kalmamışken gördüm. Kulübün ürünü mü diye sorulduğunda ise cevap vermek yerine kaçmayı seçiyorlar. Ben bundan sonra bu ürünü satanlarla elimden geldiğince mücadele edeceğim.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:55
Alıntı yapılan vwvw

yönetim stat çevresinde korsan atkı forma satanları kaldırıcaz demişti
fakat adamlar şimdi stadın içinde geziyor. gözümün önünde en az 10 atkı 5 forma sattı.
bunlara izin verilmemesi gerekir bence.
gerekenler yapılması ve bu paraların klübün kasasına gitmesi dilegi ile...

Kulüp adam gibi satış yapsında millet dışardan almak zorunda kalmasın o ürünleri..Bende en son aldığım atkıyı dışardan aldım niye.. kulübün yaptırdığı atkılar hiç bir halta benzemiyordu vede şuan satışı fln yok ürünlerin adam akıllı...
Yukarı
vwvw Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı vwvw Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 01:03
seneye söyleyelim forma anlaşmasını korsancılarla imzalasınlar o zaman :)
şaka bi yana forma, atkı vs satışlarının süper ligde düzelecegine inanıyorum. heleki bu sene lovrek bi yıldız olsun sehir lovrek formasıyla dolacak inşallah.
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 04:12
valla kötü dizayn ,kötü kumaş ,tamam ama ne olursa olsun o formayı alıp kulube para kazandırmamız lazım...keşke daha kaliteli bişi olsaydı da istanbul da giyerken milletin ağzı açık kalsaydı ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır