eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:44
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=6
imran imzalarımızda resim kullanılması yasak forumumuzda...forum kuralları madde-8

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 20:57
Dalgalı forma GESE ile özdeşleşmiştir. Bize uymaz. Bana göre çubuklunun yanında düz siyah formada olabilirdi. Yakışır bence..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 21:27
Bende formaları hiç beğenmedim.Çok kalitesiz ve çok sıradan gözüküyor.Hiç dikkat çekici veya güzel tasarımlı forma yapamamışlar.Hele o beyaz formaların arkasındada numara olmasa direk antreman forması gibi duruyo.Keşke bank asya 1.ligine çıkıtğımız seneki gibi kappa yapsa formaları.Birde futbolcularımızın giydiği şortların hiç birinde forma numarası göremedim ben neden acaba?
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 21:44

Çubuklu forma bence iş yapar diğerleri çok hoş gözükmüyor özellikle beyazlar

Karadeniz ESES
Yukarı
sz Liste gör
Yazar

Şükrü ZenbeL
Yer: Eskişehir
  Alıntı sz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 21:53
Çubukluyla parçalıyı beğendm. diğer ikisi antreman forması gibi.
[ z n b L >
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:02
480 ytl kombine.80-90 ytl cakma nike forma..YAVAŞ   bunlar bizi ne zannediyorlar.giyerim geçen sene 25 ytl lik formamı paşalar gibi gelirim maça beğenen alsın güle güle giysin...biraz daha özen biraz daha dikkat beyler.bu işler aceleye gelmez.emeğinize yazıkHug
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:20
Alıntı yapılan scetintas

Yıllardır hep ESES'imin güzel forma giyebilmesi hayali ile yanıp tutuştum...Cry
Bu sende hüsran yine hüsran...Bir forma bu kadar mı adi ve tasarımdan uzak düşünülür anlamış değilim...
Bir tek çubuklu forma güzel gözüküyor oda geçen senenin aynısı...Madem geçen senenin forması olacaktı kırmızı formada kalsaydı..En azından geçen yıl ki kırmızı formamız bu senekilerden çok daha iyiydi....Angry
Kısaca NİKE tasarım konusunda hiç bir zaman iyi modeller yaratamamıştır...Bakmayın siz Milan'ın formalarının güzel olmasına o kulüpler kendi tasarımları yapıyorlar ve NİKE firmasına bize bunu yap diyorlar....Bu işi NİKE a bırakırsanız güzel formayı daha çok beklersiniz...Ouch

Şöyle bu sene FB'nin (Adidas) ve BJK'nin (umbro) forma tasarımlarını gördükçe insanın delirmemesi işten bile değil....GS sanırım daha yeni formalarını tanıtmadı ya da şu an giydikleri emin değilim...Şu an giydikleri bile bizimkilerden daha güzel..Ouch

Şuna hiç bir şüphem yok ki bu sene Ligin en kötü formaları sanırım bizde olacak....Adı sanı duyulmamış LESCON bile çok daha iyi tasarımlı formalar yapıyor ki NİKE bu konuda 10 gömlek geriden geliyor...Bari yapamayacaksınız kulüp kendi çizdirsin bana bunları yapın desin bu kadar rezalat olmaz artık...Angry

Birde şu varki sezon açılışı forma tanıtımında formaları kızlara giydirmek zorunda mıydınız ??...Formalar kızların sırtında çuval gibi duruyordu...Formanın esamesini göremedik....Giydirin 4 tane futbolcumuza adam gibi görelim..Hiç olmazsa Paf takım futbolcularına giydirip bari öyle tanıtsaydınız....

Yazıklar olsun.....ConfusedConfused

Aynen altına imza....
Tamamına katılıyorum.Ve forma seçmekten haciz yöneticileri kınıyorum. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 22:26

Hayal kırıklığı yaşadım . Dün tıra bir girdim formaların hepsi fiyasko . Üstelik 79 liralık orjinal formanın amblemi bile doğru değildi . Bu büyük potansiyel bu kadar mı kötü kullanılır Thumbs%20Down

Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 23:07

Haftalar önce yazılmıştı.Bir kulübün kurumsallaşmasının ve organize olmasının en büyük göstergesi takım ürünlerinin çeşitliliği,pazarlanması ve ihtiyaca cevap vermesi diye.

-Çeşitlilik ; sıfır.Bebek bezi ve baston aramıyoruz.En basit ürünler bile yok.Formalar fiyasko.
-Pazarlama; -eksi yüzbin.Bırakın internet'den satışı,sezon açılışına bile yetişmedi doğru dürüst.  
-İhtiyaca cevap vermesi; - eksi birmilyon.Kaliteli,göze ve cebe hitap eden bir forma bile bulamadık.

O zaman kurumsallaşmadan söz etmiyelim.
Geçen seneyi bile arıyoruz.Sayın Mehmet Arı Bey (geçen sene bu işlerden sorumlu yönetici)hakkını helal et.Kusura bakma.
Bunları gördükten sonra sana çok yüklenmişim.Kurtar bizi bunlardan Allah'ını seversen. 
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 23:23
Bence kötünün iyisi çubuklu formalar.Yönetim sanki bizim forma almamızı istemiyor.O beyaz formayı üstünde o kutsal amblem olmasa atlet niyetine giyerim ancak.Kırmızıyı da renkli atlet niyetine.Parçalı formayla farklılık yapılmaya ÇALIŞILMIŞ.Ama çok başarısız bence.Ancak farklı bir tür olduğu için tercih edilebilir.Klasik çubuklu da olmasa yandık bence.Benim formam var şimdi,başkan farklı dizayn formalar hazırlattık deyince üzülmüştüm daha geçen sene aldım yazık olacak diye ama açılışta hiçbirşey kaçırmamamışım dedim kendi kendime.Yönetim formalar konusunda sınıfta kaldı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır