eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 17:24
Güvensoy olayı gösterdi ki,

Şampiyonluk sonrası caddelerde tur atan savunmasızların arabalarını tekmeleyip 1 kişiye 50 kişi saldırmaya benzemiyor bu işler.. Anlayana.. Thumbs%20Down
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:09
Alıntı yapılan emrESES_26

Ha bu arada dün gece rüyamda bizi başkan zorla açıga sokuyordu.
Kabus gibiydi. Beyler Allah var yukarda söyleyin.
2. yarı 15 dakka bizde oturduk ya.
İşte o an mutlu oldunuz mu ? Nasıl güzel miydi ?
İşte bizi acıga alırlarsa bu tribünler hep öyle Olacak hep.

Yani tezahurat yapmayacaksınız.Peki şu 500 bin lik kentte 1'e 3 girmek istiyorum ve bağırmak istiyorum diyenleri kapalının neresine sokalım.Yapmayın beyler kimi cezalandırıyorsunuz.Ben olmayınca tribün olmasın zihniyetini sana hiç yakıştıramadım
Bu talihsiz açıklama biliyorum ki kızılcıklıyı bağlamaz.Kızılcıklı grubu  ''ben olmasamda ESES olsun'' zihniyetindedir eminim.Mustafa kardeşimiz bunun en iyi temsilcisi olduğuna  inanıyorum.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:29
Bir düşünceyi ya da eylemi eleştirebilirsiniz, kabul etmeyebilirsiniz; ancak bunu dile getirmenin ötesi, eleştirinin dışına çıkmak olur. Değerli gönüldaşlar aynı çınarın dallarıyız, lütfen birbirimizi eleştirirken bunu unutmayalım.
O tribüne 2001-2002 yıllarında girmiş, o tribünün havasını solumuş biri olarak her şeyi bir yana koyun, "Kızılcıklı" sözcüğünün taşıdığı anlamı unutmadan görüşlerimizi belirtelim. İmzalı(isimli), isimsiz kimliklerle kendi değerlerimizi yerleyeksan etmeyelim.
EStanbul'dan sevgilerle
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 18:47
Alıntı yapılan Baba

Bir düşünceyi ya da eylemi eleştirebilirsiniz, kabul etmeyebilirsiniz; ancak bunu dile getirmenin ötesi, eleştirinin dışına çıkmak olur. Değerli gönüldaşlar aynı çınarın dallarıyız, lütfen birbirimizi eleştirirken bunu unutmayalım.
O tribüne 2001-2002 yıllarında girmiş, o tribünün havasını solumuş biri olarak her şeyi bir yana koyun, "Kızılcıklı" sözcüğünün taşıdığı anlamı unutmadan görüşlerimizi belirtelim. İmzalı(isimli), isimsiz kimliklerle kendi değerlerimizi yerleyeksan etmeyelim.
EStanbul'dan sevgilerle

Burada birilerine kizip binlerce kisiyi karsi karsiya getirmeye varan cumleler kurmasak daha iyi olur. Kizilcikli Altes Nefer kardestir. Biz degil miyiz deplasmana gidince hep birlikte tek nefes olan? Simdi ne diye kendi stadimizda sanki dusmanmisiz gibi birbirimize muamele yapmak. Lutfen tribunu elestirirken mantikli yorumlar yapalim. Rencide edici kelimeler kullanmayalim. Kizilcikli da istemiyor gUgUyu.

Bir de macta dikkatimi ceken gercekten bir sogukluk var:( Keske Nefer Kizilcikli birlikte hareket etseler:( Nefer Aydere gecsin falan demiyorum ama en azindan herkes ayni yerinde kalmakla birlikte tum taraftar birlikte baslasa tek ses olsakWink Acik mi yonetecek baslatacak bilmiyorum ama bi kopukluk var. her zaman Acik-Kapali seklinde tezahurat olmazsa stadda ambians ses olmuyor. Benim elimden gelen sadece goruslerimi aciklamak, tribun liderlerimiz ortak hareket etmeliShocked
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 19:50
@ Hamdi abicim

Ben Kızılcıklı oLmasa EsEs olmaz mı dedim abi ?
Kızılcıklı olmasa stad dolmucak mı? Pekalada her zamanki gibi dolucak. Biz Kızılcıklısporlu değiliz biz Eskişehirsporluyuz.
Ben sadece Kızılcıklıyı yıldırıp o tribünden kaldırırlarsa (ki başaramıcaklar) taraftarın durumu ortada diyorum. Açık birisi gazlamadan bagırmıyo , kalkmıyo.  Bunu istesenizde istemesenizde stadyumu Kızılcıklı yönetiyo.
Bende istemiyo muyum Kızılcıklı Ayder Nefer hep birlikte dolduralım 2 bin kilik yeri 90 dakka bagıralım ?
İşte diyorum ki bizde sustuk tribünlerin hali ne oLdu gördük. Hiç ses cıkmadı çıt yoktu amatör küme maçından ne farkı kaldı?
Söylediklerim yanlış anlaşılmasın lütfen..

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 19:59
emrESES_26
Yazmaya deymez,boşver gitsin.Kimsenin bizleri dinlediği yok.Arkadaşlarım,abilerim,amcalarım hepsinin maşallahı var.Belediyenin yıkım ekibi gibiler.Bir söyle milyon işit.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 19:59
O kadar ağır eleştiriler varki ben okurken üzüldüm.Oradaki 500 tane genci soyutlayıp 20 tane kombineden bahsedilmiş gerçekten bazen art niyet aramıyor değilim.Evet bu klüp üstünden nemalananlar var ve bazen kızılcıklı tribününde doğru şeylerde yapılmıyor olabilir ama ben 22 yaşındayım ve son 3 senedir o tribüne bilet paramı verip giriyorum, benim gibi çok fazla öğrenci arkadaşım var o tribünde benimle aynı durumda.Kızılcıklı kapanacak dediler ve kalbimizden vurulmuşa döndük nasıl çare bulabiliriz yada ne gibi alternatifler üretebiliriz diye ama o fiyatlara o tribünü doldurmak gerçekten zor gerçi bunu sorgulamak bana düşmez şuan için.Asıl burda önemli olan ben ve benim gibilere dokunan siz sadece kızılcıklı tribününün 20 kişiden ibaret olduğunu düşünerek çok ağır yorum ve eleştiriler yapıyorsonuz geriye kalan içi eskişehirspor sevgisiyle dolu gencecik kardeslerimi ve arkadaşlarımı gözardı ederek onlarında şevkini kırıyorsunuz ve yazılarınızla beni olduğu gibi onlarıda incitiyorsunuz çünkü olaya genelleme yaparak kızılcıklı tribünü diye başlıyorsun.Varsa bildiğiniz söyleyin ispatlayın bizde karar verelim ona göre hangi tarafta olduğumuza ve olacağımıza.Ersin abiylede tanışmışlığım yoktur ama yazdıklarından ve anlatılanlara baktığım zaman o tribünün en önde olması gereken kişilerdendir diyebilirim rahatlıkla duruşu ve insanlara pozitif yaklaşımıyla herşey gönlünce olur umarım Ersin abi o tribün kutsaldır.Kızılcıklıyı açığa almakta aklıma hep şu örneği getirir karadenizlileri nasıl doğuya yerleştirmek zor ve imkansızsa kızılcıklıyıda açığa yerleştirmek bir o derece zordur herkese saygılar iyi akşamlar.
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 20:01
Ohh Sezonu AÇmışız Ne Güzel Yeni Yeni Abilerimizde Gelmiş Sefa Geldiniz Hoş Geldiniz Topicimize.  

Ne Biliosunuz Neyi bilerek konuşuyosunuz ? Bu Tribün için para toplayalımda baarın tarzında konuşanlara yazanlara  KAÇ PARAYSA KELİMELERİNİZ SÖYLEYİN VERELİM SUSUN.. dün açılışta volkanları zor aldı tribün kim hangi paradan nerdeki paradan bahsediyo ? Bizim Tribünümüzün yeri alınacakken tek kelime yazmayanlar Maşşallah atmaca gibi hazırda bekliosunuz bi açık yakalayalımda yazalım die. Biz yerimizdeyiz Bu Şehrinde en sağlam tribünüyüz dün anlaşılmıştır daha iyi. Güvensoy İstifa Diye niye bağırmamışız bizim her bağırdığımızı siz bağırıyormusunuz bizim açımızdan klübün menfaatine olduğunu düşündüğümüz şeyleri bağırırken siz susarsanız bende sizi vatan hainliğiyle suçlama hakkına sahibimiyim ?

Ufak bir not Yönetimle Toplantı sırasında Gültekin Güvensoy Olayıyla ilgili sadece bizim abilerimiz yönetimle konuştu ;) bilmeyen sussun.

Yeter Artık Ne Olur Şu Eleştirileri bide hadi aslanlarım hadi kardeşlerim diye yapın ama bu topic üzerinden menfaat sağlamaya çalışan birilerine yalakalık yapıp yakınlaşmaya çalışanlara izin verilmeyecektir kimse de merak etmesin.
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 20:16
KARIYLA KIZLA ISIMIZ OLMAZ
YAGMURLAR CAMURLAR BIZI DURDURMAZ
POLISIN JOPLARI BIZI KORKUTMAZ
ÇILDIRIRSA KIZILCIKLI KIMSE TUTAMAZ..!

eLLerde şarap beLLerde döner alayına gider gönülden sever her mevzuda varız hiç acımayız bu aLemde NEFER herkese gider!!
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 20:21
      Aslında kimsenin kızılcıklıyla alıp veremediği yok.Ama gültekin istifa diye bağıran gençleri susturmak nasıl bir mantalitedir önce onu açıklayın.
     Bizde biliyoruz kızılcıklı olmadan bu tribünlerin tadı olmayacağını ama diğer yandan da yönetime hoş görünme pahasına fenerli yöneticiyi bağırına basan kızılcıklıyla da bu tribünlerin tadı olmaz.
     Zaman çok ilerlemeden olaylar büyümeden yapın toplantınızı,kendinize çeki düzen verin,gületekine koyun tepkiyi,gerekirse yönetime de verin gözdağını bak o zaman nasıl bütün taraftarlar arkanızda sizi destekliyor...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır