eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:54
Ne oldu hayırdır?Sen herşeyi biliyordun ya,senden habersiz kuş uçmazdı ya ne oldu?
Bu taraftar topluluğu bir adım ilerleyemezse sizin gibi kabadayılıkla herşeyi kapatmaya meyilli zihniyet yüzündendir...
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 12:01
Alıntı yapılan escem26

Ne oldu hayırdır?Sen herşeyi biliyordun ya,senden habersiz kuş uçmazdı ya ne oldu?
Bu taraftar topluluğu bir adım ilerleyemezse sizin gibi kabadayılıkla herşeyi kapatmaya meyilli zihniyet yüzündendir...

Tribünlerde bu tip kişiler oldukça her zaman onların sözü geçecektir. Biz istersek yüzbinlerce kez birisini İstifaya çağıralım, ama herzaman onların dediği olacak bu tribünlerde,dün bunu birkez daha anlamış olduk..

Ama şunu belirtmek isteyim Ersin abi' yi yıllardır tribünlerde görüyorum ,Eskişehirspor'dan başka bir işe ne alet olduğunu gördüm nede işittim..Aynı şekilde ağabeyi Yasin Abi'de..Ama malesef diğer bir çok kişi için bunu konuşamam..

Ayrıca dün tribünde ufak bir olay çıktığında Sete giderek oradan Olay yapmayın, Küfür etmeyin biz tribünü düzeltmeye çalışıyoruz. Siz neyapıyorsunuz diye uyarı veren Umut Abiyede teşekkürler..
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 12:03

sen tartışmıyorsun laf koyuyorsun..birde sen yazmışsın ya kabadayılık falan diye ? bu işleri ekran başında sevmiyoruz biz... Valla benim bu kulüpten şu güne kadar hiç bir çıkarım olmadı..Evet bazı arkadaşlar işsiz oldukları için ve sürekli takımla beraber oldukları için her deplasmana gitikleri için bazı imkanlardan yararlanıyorlar.Oda yönetümle o kişilerle ilgili konular..İstesem benimde o imkanım var ama ben sadece organisasyonlarda varım,bestelerde,açıklamalarda varım.. Kim kimden ne almış ne vermiş herp duyarız ,bende duyarım bana hiç koymuyor.Yok eğer sen çok laf koyuyorsun ya istersen senin için konuşayım senide görsünler bundan sonra... 1.5 ay işsiz gezdim,ben emniyette adı olan bir trübüncüyüm..Ben bilmezmiyim onunla bununla dialoğa girmeyi..Yapmadım ama yaptırırsın bana :)

Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 13:39
dün kızılcıklı tribün olarak çok iyiydi. açık 90 dk boyunca malesef oturdu. tebrikler kızılcıklı.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 14:02
Burada (kızılcıklı başlığında) kimisi kızılcıklının Eskişehirspor tribünleri için önemli olması sebebi ile yazıyor , kimiside kızılcıklı ve tribüncüleri sevmediği için. Ve tabiki kızılcıklı mensupları...

Şahsen açılış maçında kızılcıklının fb li yöneticimiz hakkında gereğini yapmaması beni üzmüştür.  Doğrudur kızılcıklı yapmayınca birşey olmuyor. Bu sebeple üzülmüşümdür. Kızılcıklının böyle bir misyonu vardır bence. Şu an için fbli yöneticimizle bir alışveriş yoktur doğrudur inanırım , inşallah hep böyle kalır. Bu konu tribünde kalma savaşında koz olarak kullanılıyor olabilir veya bazı şeyler garanti altına alınana dek ertelenmiş olabilir , başkana tribün önüne geldiğinde tribün, fbli yönetici ve bilet fiyatları konusunda uyarı yapılmış zaman tanınmış olabilir ama bence yanlış bir tarzdır. Bence ilk günden tavır ortaya konulabilirdi. Eğer bu hafta malum şahıs istifa ederse bunda nefer ve tribünlerde münferit kişiler hariç kimsenin cılız bir yuhalama dışında bir gayreti olmamıştır.

Eminimki kızılcıklı yerinde kalmayı garantilerse (indirimli kombinelerini alıp ceplerine koyarsa) veya yerinden gönderilirse toplu tepki verecektir , tabi halen gerek kaldıysa...

Ersinim sana tavsiyem herzamanki gibi sadece Eskişehirsporlu kalmaya ve kızılcıklının gururu olmaya devam et. Ama önce hayatına önem ver. Bizlerde inşallah iyi bir Eskişehirli ve Eskişehirsporlu olan kardeşimize iş hususunda yardımcı oluruzda herzamanki gibi hem işinde hem tribünde esersin. Gerçi bir yıldır düzgün bir iş yakalayamadık ama belki buradan başka "dostlarda" destek olur huzurlu bir ortama kavuşursun tekrardan. Bu özel konuyuda buraya taşıdım affola.

Bunun bir sebebi var aslında yıllardır hep aynı şeyi söylüyorum tribün liderleri şöyle yapsın böyle yapsın , başkana-yönetime karşı dik dursun assın kessin diyoruzda onlar ne alemde hiç umursuyormuyuz. Diyeceksinizki kendileri istiyorlar bunu yapmayı. Bende hepsini bir tutmayın diyorum , elinizi taşın altına sokun diyorum , birkalemde hepsini itham edip hepsini kral yapmayın diyorum , gerçekten takdir ettiğiniz kişilere sahip çıkın diyorum. Bölerek parçalayarak birbirlerine düşürerek sadece buradan yazarak bir fayda sağlanmaz diyorum. Diyorumda kime diyorum...

Birde geçen seneden örnek verilmiş bedava kombine ile ilgili bence alandan çok veren kabahatlidir öyle bakıldığında. Banada verilse bende alırım değil 20 , 2000 kombine hemde. Ha ben gidip satmam (onlar sattımı bilmem) bir bir tanıdığım ihtiyaç sahiplerine dağıtırım.
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 14:29
Bu arada kızılcıklıdan beklentim öyle ana avrat girsinler değildi tabiki , dalga geçebilirlerdi , ti'ye alabilirlerdi , el sallatabilirlerdi , yönetimi fbye sahip çıkmaya çağırabilirlerdi :) , yapabilirlerdi edebilirlerdi...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
MLH26 Liste gör
Yazar

MeLiH
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 15:51
Arkadaşlar yeter artık nedir bu yok o öyle yok bu böyle milletin işi gücü yok o onu kötülüyor bu bunu kötülüyor yapmayın Allah aşkına  biz düşman değilir niçin kendi kendimizi yaralıyıyoruz. Dün kızılcıklı bi açığa bedeldi açığı olsun ayderi olsun kızılcıklı ateşledi neferde köşede kaldığı için iletişim kurulmadı kızılcıklı gügü istifa diye bağırmadı çünkü açılış maçı ve kızılcıklıyı yerinden etmek istiyorlar tabiki önce türübündeki yerlerini korumaları lazım ana tepki konusu buydu . Sanmayınki GüGü sineye çekilmiştir elbet hesabı sorulacaktır bununda cewabını yine en ağır KIZILCIKLI trübünü werir bunu herkes biliyor ewet kızılcıklı tepkisini koydu yönetime koymakta zorundaydı işe yaradımı yaramadımı bilemem ama koymamış olsaydı bi daha o türübüne giremicekti KIZILCIKLI bence büyütülecek bişey yok GüGü nün hesabı elbet sorulacaktır... 
HERZAMAN HERYERDE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:00
Alıntı yapılan MLH26

Arkadaşlar yeter artık nedir bu yok o öyle yok bu böyle milletin işi gücü yok o onu kötülüyor bu bunu kötülüyor yapmayın Allah aşkına  biz düşman değilir niçin kendi kendimizi yaralıyıyoruz. Dün kızılcıklı bi açığa bedeldi açığı olsun ayderi olsun kızılcıklı ateşledi neferde köşede kaldığı için iletişim kurulmadı kızılcıklı gügü istifa diye bağırmadı çünkü açılış maçı ve kızılcıklıyı yerinden etmek istiyorlar tabiki önce türübündeki yerlerini korumaları lazım ana tepki konusu buydu . Sanmayınki GüGü sineye çekilmiştir elbet hesabı sorulacaktır bununda cewabını yine en ağır KIZILCIKLI trübünü werir bunu herkes biliyor ewet kızılcıklı tepkisini koydu yönetime koymakta zorundaydı işe yaradımı yaramadımı bilemem ama koymamış olsaydı bi daha o türübüne giremicekti KIZILCIKLI bence büyütülecek bişey yok GüGü nün hesabı elbet sorulacaktır... 
hele şükür güzel bir yorum yapan oldu sonunda Kızılcıklı Tribünü gitse oraya sadece oturmaya giren olsa acaba bu foruma yazan çoğu kişi mutlumu olucaklardı Tribün gidicek millet hala laf sokma yarışında dün tepkimiz sadece bu yöndeydi gügü nün adını okunurken Kızılcıklı tribünde yuh sesleri birazda olsa çıktı ama onunda sırası var ilk tepkimiz dakikalarca tribünün elden gitmemesi içindi..herşey sırayla

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:04
Hayatımda ilk kez tribünde oturup maç baktığıma şahit oLdum. o Da 15 dk
Ersin abinin set'e çıkmasıyla açıkla oynamamız ve o muhteşem tezahuratlar güzeldi.
İster karşı çıkın ister çıkmayın ama şunu da anlayın Kızılcıklı oLmadan bu tribünler bitik.
GüGü konusunda haklısınız. Bizim elimizden bişey gelmiyor. Ama desteğimize laf etmeyin lütfen.

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 16:06
Ha bu arada dün gece rüyamda bizi başkan zorla açıga sokuyordu.
Kabus gibiydi. Beyler Allah var yukarda söyleyin.
2. yarı 15 dakka bizde oturduk ya.
İşte o an mutlu oldunuz mu ? Nasıl güzel miydi ?
İşte bizi acıga alırlarsa bu tribünler hep öyle Olacak hep.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır