eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gullit Liste gör
Yazar

necdet dandan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı gullit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:27
Alıntı yapılan serhat1965

Bir allahın kulu çıkıpta bu kadar büyük bir camia taraftarının bugün sabah uyandıklarında nasıl forma temin edebileceği hakkında kamuoyuna bilgi vermez mi heyyy Yarabbim kurumsallık kurumsallıkta nerede KURUMSAL ESKİŞEHİRSPOR!!!

Reklam ve Pazarlama
1-Ömer Çetintaş
2-Cem Güven
3-Mulla Şahbaz
4-Mustafa Şeker
5-Ahmet Sivri
Mağaza Sorumluları
1- Ömer Çetintaş
2- Murat Çetintaş

Şimdi bu sözde yöneticiler ne iş yaparlar?

Eğer bunlar kendi şirketlerinide böyle yönetiyorlarsa kesin batar bunlar.Çetintaş Kardeşler beceremiyecekseniz niye atladınız bu işe.Abi-kardeş içine ettiniz.Bırakın madem işi bilenlere.
Hani bu işler için profesyonel yönetici alınacaktı?

Yukarı
adalı Liste gör
Yazar

hayri
  Alıntı adalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:44
arkadaşlar bu rezilliği ancak sarar çözer bence.
şehrimizin tekstil devi var biz gidip paraları nerelere yediriyoruz yaaa. lafa gelincede milliyetçi bir toplumuz.
Sarar ortaklaşa esesimizin adını taşıyan bir marka yaratılmalı. tüm dünyada sararın mağazalarındada satılmalı. bunu yapmak çok mu zor. 89 ytl den kulübe nekadar kalıyor acaba.. ben dün bursadan gittim esk.e açılıştan ziyade sırf forma almak için ama nafile beğenmekten ziyada uygun bedenini bile bulamadım

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:51
Alıntı yapılan tnt

forma,kaşkol vs... tasarım ve dikimimizi örneğin sarar üstüne alsa nasıl olur diye düşündüm ya da sarar bünyesinde kurulan EsEs markası :)... Hem daha ucuza mal edilebilir, hem kalite ve tasarım açısından orjinal modeller olur hem de ileride Eskişehirspor'un kendi markası altında üretim için bir başlangıç olur. Nasıl ki fb kendi mallarını kendi yapıp satıyor daha çok kazanıyor bizim de öyle birşey olursa güzel olabilir.

Ayrıca örneğin sarar bu Eskişehirspor ürünlerinin üretimini üzerine alırsa, satım konusunda kendi mağazalarının belirli bir bölümünü Eskişehirspor ürünlerine ayırabilir. Dünyanın birçok yerinde sarar mağazası var. mesela avrupadaki bir taraftarımız orada bulunan sarardan bu ürünü temin edebilir. Keşke kendi firmamız olsa ve orada mağazamız olsa ama bu şu an için zor görünüyor...

Benimkisi sadece bir hayal. belki saçma yönleri olabilir ama burada sarar ismini tanındığı ve eskişehirli olduğu için örnek verdim. başka alternatiflerde olabilir... saygılar...

bu yazıyı dün yazmıştım. dün stadda gördük ki bu iş profesyonellere bırakılmalı. Bu kadar rezillik olmaz. Başkaları konuşmadan icraat yaparken, bizimkiler hala baston yapacaz diyor. Bu kadar büyük bir potansiyel ekonomik geliri demogoji ile elde edeceğini sananlar bu takımı dinamitliyor... Bir de stad içinde forma satanlara ne demeli.. Hadi dışarda satar engel olamazsın. Eskişehirsporun çakma formaları stadda satılıyor bunu sadece yorumsuz bırakıyorum.

Bu iş daha öncede belirttiğim gibi profesyonellere bırakılmalıdır. Örneğin, Sarar bünyesinde kurulacak bir EsEs markası ve Sarar mağzalarının içine oluşturulacak bölümler en azından birkaç yıl kendi ayaklarımızın üzerinde durana kadar şuanki durumdan daha iyi bir durumu beraberind getirecektir. saygılar...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
pelitus Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: ---
  Alıntı pelitus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 12:36
Ben kocaelide oturuyorum adamlar formaları piyasaya cıkartalı cok oldu ve neredeyse bütün nike magazxalarında satılıyo ve acayip nike magazası var buralarda ve ayrıca fiyatlarda cok makul

es es imiz nie boyle yapıyo ben mahcup olyuom valla bizim onlardan fazlamız bile varken onlar daha cok reklam yapıyolar bizim reklam ve satış da büyük sorun var acil cözülsün profesyonel alanda varlıgını surdurmek reklam ile olur ama bunu es esimizde goremiyoruz bunun için bir şeyler yapalım
Bağımsız Eskişehirspor Taraftarı

Yönetim İSTİFA !!!!
Yukarı
pelitus Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: ---
  Alıntı pelitus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 12:41
cok haklısınız eskisehirde sarar denen bi miras var ama es kullanamıyor .bırakın formayı sarar yapsım hem kaliteli olur hem eskisehirimiz kazanır.Nike gibi bir amerikan markası işini sarara kaptırır mı onu da bilmem bu biraz da rant işi ..sarar kaliteli ve ucuz olur 
Bağımsız Eskişehirspor Taraftarı

Yönetim İSTİFA !!!!
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 13:02
Dünkü açılış maçımızda siyah torbaların içerisinde forma,atkı vb. ürünler satanlar dikkatimi çekti,birkaçına "orjinal m,izniniz var mı?" diye sorduğumda kaçtılar hemen,Kerem Abi'ye ulaşmaya çalıştım o da olmadı.Yahu satamıyorsunuz, en azından bunlara sattırmasanız???
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
  Alıntı tutku26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 13:43

Ben sarara defalarca mail attım havlu yapsınlar yatak örtüsü vb. ama ne cevap geldi nede piyasada malzeme gördüm adamlar dikkate almıyorlarkı

NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 13:46
Alıntı yapılan Özgür

Dünkü açılış maçımızda siyah torbaların içerisinde forma,atkı vb. ürünler satanlar dikkatimi çekti,birkaçına "orjinal m,izniniz var mı?" diye sorduğumda kaçtılar hemen,Kerem Abi'ye ulaşmaya çalıştım o da olmadı.Yahu satamıyorsunuz, en azından bunlara sattırmasanız???

Evet Özgür bizde aynı şeyi gördük. Kem küm kaçtılar.
Yönetim'in bu elemanlarla (ESESİMİN sırtından geçinenlerle) başetmesi zor. Bu iş'i önlemek için stad etrafında 3-4 özel güvenlikçi görevlisi görevlendirilebilir.

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 13:55
es-es in formalarını sarara yaptırmamasının nedeni nike formalarla daha havalı olacakları sanıyorlar.es es zaten zengin kulüp yanında ucuz ve kaliteli malzeme dururken daha tanınmıç daha havalı daha pahalı daha gösterişli malzemeleri tercih ediyor.ESKİŞEHİRSPOR ESKİŞEHİR HALKININ KULÜBÜDÜR...
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 15:31
Alıntı yapılan pelitus

Ben kocaelide oturuyorum adamlar formaları piyasaya cıkartalı cok oldu ve neredeyse bütün nike magazxalarında satılıyo ve acayip nike magazası var buralarda ve ayrıca fiyatlarda cok makul
  kocaelispor bu sene umbro markasıyla anlaştı ve henüz formaları çıkmadı piyasaya...

bazı arkadaşlar sarar yapsın demişler hatta nike kullanılmasının sebebi daha havalı! olduğundan gibi görüş belirtmişler fakat bunun pek mantıklı olabilceğine inanmıyorum. futbolcuların giyeceği formaları sarar yada o tarz başka bir kuruluş yapsa maliyetler çok daha fazla olabilir. sonuçta nike ın bir çok klübe forma sağladığını düşürseniz tüm dünyada yaptıları sürümden dolayı belli bir miktarda fiyatlarını aşağı çekerler. diğer ürünler (t-shirt, atkı, nevresim takımı gibi) konusunda bu sene ümitliydim çetintaş gibi bir firmanın mağaza sorumluluğunu yüklenmesi yüzünden ama ne yazıkki boşuna ümitlenmişim gibi.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır