eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gullit Liste gör
Yazar

necdet dandan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:03
Alıntı yapılan ESErSin

BİRDE ŞU G.G DEN PARA ALINDIĞINI İDDA EDEN ARKADAŞA SORMAK İSTİYORUM... SEN ŞEREFİN VE ERKEKLİĞİNİN ÜZERİNE SÖYLE BAKALIM ?? O PARAYI HANGİ TRÜBÜN LİDERİ ALIMIŞ..... SEN BUNU BANA GERÇEKTEN İSPATLA DEĞİL KIZILCIKLIYI BÜTÜN STADI HAVAYA SOKUPTA G.G İSTİFA DİYE BAĞIRTTIRMAZSAN BENDE ADAM DEĞİLİM

ERSİN KONAK...

Ben bu konuda bir şey demek istiyorum.
Geçen sene 2.başkan'ın kardeşi size 20 tane bedava kapalı kombinesi vermedi mi? Biletleri Yavuz almadı mı? 
Atatürk stadı'nda bu biletler size teslim edilmedi mi?Bunların paralarının Aktif A.Ş.'ye 2.başkan tarafından bizzat ödendiğini isteyen Aktif A.Ş.'nin kayıtlarından öğrenebilir.
Bu sene de böyle bilet bekliyorsunuz demek ki?
O yüzden fazla konuşmayın.Sizin ne olduğunuz belli.
Para için herşeyi yapasınız.Hatta gü gü başkan diye bile bağırırsınız. 

Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:05
bak ne güzel anlaşmaya başladık değil mi??peki Halil Ünalın yeğeniyle haber yollayıp istifa falan karıştırmasınlar yerlerini düşünüyoruz ayarlayacağız dediğini biliyormusun BİRİLERİNE???
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:05
Alıntı yapılan ESErSin

NEFER  GRUBUNUN BİR YERE GİTTİĞİ YOK..ONLARIN O KONUDA DERDİ OLMADIĞI İÇİN PROTESTO YAPTILAR...FAKAT YÖNETİM BİZİM TRÜBÜNÜN KOLTUKLARINI DEĞİŞTİRMEYE BAŞLIYOR BİE ...KONU BU YAAA  UZATMAYIN ARTIK...GİDİN BAŞKA ŞEYLER TARTIŞIN VEYA BANA O İDDİA EDİLEN KİŞİYİ BULUN...

Nefer tribunun gecen sene kombineleri vardı bu senede ögle olacagı icin dertleri olmaz.Super lige yukseldik uyanın artık .Dakka 54 sakaryanın hepsi ... demekle olmuyor bu işler.

Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:19
NEJDET BEY... Eğer yaşınız bana uygun olsaydı üslubumda ona göre olurdu...Yazmış olduğunuz yazının içinde insanların kişilk haklarını ihlal eden çok sert kelimeler var yaşınıza yakışmıyor abicim...
Bahsetmiş olduğunuz konularda doğruluk payınız olduğu gibi ( SİZ ) diye hitap etmeniz o trübündeki 400 kişiyi  zan altına sokar...20 kombine değil 50 kombine olsun.. 2.Başkan değil direk başkan ödesin...Ben her maça biletimi alıp öyle girerim..HAA şunuda belirteyim istesem bedava girer yanımdada 50 tane çocuk sokarım..Bu şekilde birşeyi yapmaya imkanımız var...Fakat benim bedavacı insanlarla işim olmaz..olamaz..Ben her zaman gerçeklerden yanayım...20 kombine demişsiniz..Keşke herşey 20 kombineyle bitse..Fakat dediğim gibi türkiyenin her trübünlerinde trübün gruplarında böyle şeyler çıkıyor ,oluyor..Ben o 20 kişiden hiçbir zaman olmadığım için alnım açık yüzüm pak..Daha deplasmanlara giderken boş senetlere imza attığım için hala ve hala durumunu düzeltemeyende benim..Bende bilirim  1 bilet alıp maça girmesini...Benim yazımı kopyalayım,siz diye hitap ettiğiniz için bu yazıyı yazdım.. İnsanlar vardır para için herşeyi yaparlar,insanlar vardır onurları için yaşarlar..Ben ordayım işte
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:25
Ersin abi, yok Kızılcıklı yerinde kalsın, yok deplasman,yok bedava bilet falan filan.Bence konu başka birşey..Sana sadece birşey sormak istiyorum:

"Febeli birinin 2-3 kuruşuyle alacağın galibiyeti miden kaldırır mı? Bu adam senin yöneticinken gönlün rahat olurmu?"
Yanlış anlama seni zor duruma sokmak için sormuyorum sadece Febeli birinin yönetimindeyken rahat oluğ olmadığını sormak istiyorum, benim midem kaldırmıyor açıkcası.Eğer midesi bu kadar geniş olan biri varsa GüGü başkanımız olsun.Nasıl olsa onada tepki konmaz.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:31
BEN KOCA STADTAN GÜVENSON İSTİFA SESİNİ HİÇ DUYMADIM..SADECE YUHHH SESİNİ DUYDUM..ÇÜNKÜ BENDE YUHLADIM..GÜVENSOYUN ALLAH BELASINI VERSE BANANE EKMEĞİMİ SUYUMU OMU VERİYOR...BURADAKİ KONU GÜVENSOY DEĞİL BURADAKİ KONU VURUN KAHPEYE...NEDEN KİMSE BÜTÜN STADTAN BAHSETMİYORDA KIZILCIKLIDAN BAHSEDİYOR ( DEMEK BİZSİZ PROTESTO BİLE OLMUYOR ) AMA OLACAK..GÜVENSOYADA EN AĞIR PROTESTO OLACAK..AMA İLK ÖNCE SEZON AÇILMADAN TRÜBÜNÜMÜZE EL KONULMASINI ENGELLEMEMİZ GEREKİYOR... SAYGILARIMLA..HERKEZE İYİ GÜNLER..
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:37
Ersin Konak benim soruma cevap vermedin?
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:38
Umut Abi Gültekin Güvensoy gidecek , Kızılcıklı sözü veriyorum demişti.. Kendisine güveniyorum. Dünkü maçta bizde Kızılcıklıdaydık.. Tribünün en tepesinde duvardaydık..Gültekin İstifa diye bir ara benimle yanımdaki arkadaş bağırdı. Önden de cılız bir iki ses geldi. Ama toplu şekilde bağırılsaydı kesinlikle birileri tarafından engellenirdi. Çünkü bir kişi bile bağırdığında tribündeki herkes ona odaklanıyordu. Bağırma dercesine...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:40
Abi Kızılcıklıda oldugundna görmemisindir, açıgın %80i ilşgin ilginc adamlardı.Bırak Es-Esi futbolla bile alaksız adamlardı..Çok kişi bağırdı aslında ama bölük pörcük oldugumuzdan ses çıkmadı..

Staddan derken, Nefer çok gür bir şekilde İstifaya çağırdı.Stadın yapısından sizin ordan duyulmuyor Nefer...

İşte kaçınılmaz nokta ; Kızılcıklı yerinden olmamak için febeliye sesini çıkarmıyor, hatta savunuyor..(Abidinin gügüyü sitifaya cagıranalrı tehdit etmesi gibi).....Sonra Kızılcıklı biz yerimizde kalmak istiyoruz diyor, ama buna tüm stad destek vermediği için kesin sonuc alamıyor(şu an için)...Kimse Kızılcıklıya destek vermez artık Kızılcıklıdan başka , Gügü'ye destek verdiği için...

Allah sonumuzu hayır etsin..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:43

ne cevap vereceğim sana yaaa.insan gibi bin defa yazdık...kalkmış hala yok ersin konak yok soru yok cevap... kardeşim bu trünü kimse satın alamaz..100 defa cevap verdik dsaha ne yapacaz..bu bile çok kestirip atmak lazım..zamanı gelince görürsün... duyarsın.. yok başkan göndermişte falanda....soğru başkan birini gönderdiği için biz 40 dk başkanı protesto ettik..ya bırakın yaaa..aman..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır