eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 09:35
Kızılcıklı tarihine ihanet etmiştir.
Bu gruba bir önerim var.Parayla reklam alın.
Mesala arçelik.Maçlarda on dakika arçelik diye bağırın.
Çok güzel para kazanırsınız.
Hiç itiraz etmeyin.Siz zaten para derdinde değilmisiniz.
İşte para işte kızılcıklı.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 09:47
Alıntı yapılan 65es26

Kızılcıklı tarihine ihanet etmiştir.
Bu gruba bir önerim var.Parayla reklam alın.
Mesala arçelik.Maçlarda on dakika arçelik diye bağırın.
Çok güzel para kazanırsınız.
Hiç itiraz etmeyin.Siz zaten para derdinde değilmisiniz.
İşte para işte kızılcıklı.
ne parası kardeşim biraz sözlerinize dikkat edin..

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:00
Sen büyüklerine sor onlar bilir ne parası olduğunu...
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:03
Dün kızılcıklıdan ses cıkmaması ÇOK VAHİM ve düşündürücüdür...Acaba lar vardı insanların kafasında ama şimdi burdaki yazılardan da anlaşılacağı gibi dünde konusulan buydu , yazık..es es e mal olmus bır grubun Istanbul sempatızanlıgı ? bız degılmıydık sız degılmıydınız anadolu esfanası sanlı tarıh...Amıgo orhan ve arkadasları sızce FB için bu kıyagı yapmısmıdır..
Bugun ruhunu satan ???!!!!!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:10
Alıntı yapılan PsycoO

Bırakın kardeşim dalavere yapmayı ..Yok güvensoymuş yok bilmemneymiş .Adamı reklam yaptınız be istifa ettirecez derken... .Para para dıosunuz herkes biliıo kimin ne oldugunu, deplasmanlarda ne paralar döndüğünü, buna dernekler de dahil..Ben açık trübündeydim 90 dk bağıran tek trübün Kızılcıklıydı .Açık trübün saat 8 de başladı tezahurata haliyle yoruldular bide güneş vardı kapalıdan bıdı bıdı konuşmak kolay ..Madem o kadar basit o açık trübünü , çekirdekcileri eleştirenler neden açık trübüne gönderilmekten korkuyolar.Nefere gelince ..Nefer 100 kişi ile degıl 1000 kişi ile de bağırsa ne olur trübüne katkısı yok ..Niyemi? ses oraya geç ulaşıyo ve onlar tezahurata karşılıklı yaparken bile geç giriyolar haliyle sesler birbirine giriyo ..Nefer trübüne zarar kardeşim gitsinler Ayderin yanına o zaman ALKIŞLAYALIM NEFERİ ...

Merak ettim, Fenerli yuhlanırken sen ne yaptın?
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:12
                               SEZONU GERÇEKTEN AÇMIŞIZ
Bakıyorumda bazıları yine aptal aptal konuşmaya başalamış....Vatandaşın birisi yazımışya ( aramızda para toplayalım da grup liderlerine verelim demiş ve trübündeki çocuklara koyun diye hitab etmiş....HADDİNİZİ BİLİN.... Bu trübündeki hiçbir çocuk koyun değildir..Hiçbir kardeşimize hayvanmış gibi muamele yapamazsınız.... 40 dk KIZILCIKLI TRÜBÜNÜN YERİ AYNI YERİNDE KALSIN DİYE BAŞKAN VE YÖNETİME BAĞIRDIKTA BİZDEN BAŞKA STADTA (BİZİM DAVAMIZDA) KİM KİME DESTEK VERDİ ? YAZI YAZANLARA SÖYLÜYORUM HANGİNİZ AĞZINIZI AÇTINIZ...BIRAKIN KARDEŞİM BU İŞLERİ..BİZİM TRÜBÜNÜMÜZÜN BULUNDUĞU YERE ÖZEL KOLTUK DÖŞENECEK BİZ TRÜBÜNSÜZ KALACAĞIZ ,40 DK KİMSE BİZE DESTEK OLMAYACAK SONNRADA AHKAM KESECEKLER. ARTIK YOK ÖYLE ARKADAŞŞŞ.MADEM KIZILCIKLI SİZİN AĞZINIZDAN ÇIKAN KELİMELERE GÖRE BUKADAR ( GEREKSİZ BİR TRÜBÜN ) OZAMAN BİR  G.G YE NEDEN ADAM GİBİ İSTİFA DİYE BAĞIRAMADINIZ ? DEMEKKİ OLMUYOR.... G.G KONUSU BU MAÇTA BİZİM KONUMUZ DEĞİLDİ ÇÜNKÜ BİZİMDE KENDİ KERDİMİZ BAŞIMIZDAN AŞKIN OLDUĞU İÇİN VE ZATEN TRÜBÜNÜMÜZLE YÖNETİMİN ARASINDAKİ GERGİNLİK HAT SAFADA OLDUĞU İÇİN G.G. KONUSUNA BULAŞMAK İSTEMEDİK.AÇIK TRÜBÜNDEN AZ BİR TARAFTAR G.G Yİ YUHLADIĞI ZAMAN BİZİM ÇOCUKLARDANDA YUHLAYAN OLDU BENDE YUH LADIM...DEMİRDE BEN VARDIM VE KİMSENİN ENGELLENDİĞİNİDE GÖRMEDİM GÖREMEDİM...İSTEYEN BAĞIRIRDI FAKAT ÇOCUKLARDAN İDTEYENLER YUH DEDİ İSTEYENLER SUSTU ,YANİ O TRÜBÜN KOYUN DEĞİL... G.G DENEN ADAMLA KIZILCIKLI TRÜBÜNÜN MERHABALIĞI BİLE YOKTUR..TELEFON GÖRÜŞMESİ BİLE YOKTUR...SAYIN VALİMİZ KADİR ÇALIŞININ BİZ TARAFTARA SÖYLEDİĞİ ÇOK ÖNEMLİ BİR MESAJ VAR ( BENİ NEKADAR SEVİYORSANIZ G.G YİDE OKADAR SEVİN ÇÜNKÜ KENDİSİ MADDİ VE MANEVİ BU TAKIMA BÜYÜK DESTEKLER VERİYOR DEMİŞTİR.. FAKAT YİNEDE BİZ BU KONUDA  KENDİ DERDİMİZ BİTENE KADAR SUSMAYI TERCİH EDECEĞİZ..ZATEN ÇADIRDIYORUZ HEPTEN PATLARIZ.... gs,fb,bjk  KONUSUNADA BİR AÇIKLIK GETİRMEK İSTERİZ... YİNE YUKARIDA BİZE KOYUN DİYEN ????? lardan BİRİ ŞÖYLE YAZMIŞ (ONLAR FENERE FALAN BAĞIRMAZLAR ( YUH SANA BİZ NEDİYELİM ) SON 10 DK KIZILCIKLIYI BEN BAĞIRTTIRDIM VE BESTELERE DİREK İÇİMİZDE FENER AŞKI, ARKASINDAN CİMBOŞ AŞKI,ARKASINDAN KARTAL AŞKI YAPTIRMADIMMI..DAHA NASIL BİR KÜFÜR BEKLİYOSUNUZ KIZILCIKLIDAN..EVET SİZİN SÖYLEYEMEDİKLİRİNİZİ BİZ SÖYLEYELİM YAPAMADIKLARINIZI BİZ YAPALIM ONDAN SONRA HEM KOYUN OLALIM, HEM SERSERİ İT KOPUK OLALIM BİRDE ÜSTÜNE ÜSTLÜK 1.200 YTL ADAM BAŞI CEZA YİYELİM....BAKINIZ BU TRÜBÜN NEREDE NE TEPKİ KOYACAĞINI BİLİR VE AKILA İHTİYCI YOKTUR..ÇOK BİLENLER VARSA KENDİ TEPKİLERİNİ KENDİLERİ KOYSUNLAR ,HERŞEYİ BİZDEN BEKLEMESİNLER :)  BİZİM KOYDUĞUMUZ TEPKİLER DÜZENİ BOZUYOR VE ÇOCUKLARIN ADI TERBİYESİZ,SERSERİ ÇOCUKLARA ÇIKIYOR....

KIZILCIKLI GRUBU
ERSİN KONAK
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:22

dünyanın hiç bir yerinde sezon açılışında ,sdatta binlerce bayan,çocuk varken ne oynadığımız takımla alakalı ,nede ortamla alakalı bir şekilde sırf bakın biz neler yapıyoruz dedirtmek adına dakikalarca küfür edilmez..

edilirse hem kendinizi hemde tüm camiayı işte böyle rezil edersiniz..komik ve gülünç duruma düşersiniz..burası 2B veya Bankasya değil halen daha bu gerçeği bildiğiniz halde bu şekilde davranışlarınız için size yazıklar olsun kızılcıklı....

sizin yüzünüzden bu yıl kombine alanlar yandı..çünkü bu şekilde davrandığınız takdirde biz bu yıl çokkk saha kapatırız..burası süperlig adamın gözünün yaşına bakmazlar...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:22
BİRDE ŞU G.G DEN PARA ALINDIĞINI İDDA EDEN ARKADAŞA SORMAK İSTİYORUM... SEN ŞEREFİN VE ERKEKLİĞİNİN ÜZERİNE SÖYLE BAKALIM ?? O PARAYI HANGİ TRÜBÜN LİDERİ ALIMIŞ..... SEN BUNU BANA GERÇEKTEN İSPATLA DEĞİL KIZILCIKLIYI BÜTÜN STADI HAVAYA SOKUPTA G.G İSTİFA DİYE BAĞIRTTIRMAZSAN BENDE ADAM DEĞİLİM

ERSİN KONAK...
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:23
Alıntı yapılan ESErSin

BİRDE ŞU G.G DEN PARA ALINDIĞINI İDDA EDEN ARKADAŞA SORMAK İSTİYORUM... SEN ŞEREFİN VE ERKEKLİĞİNİN ÜZERİNE SÖYLE BAKALIM ?? O PARAYI HANGİ TRÜBÜN LİDERİ ALIMIŞ..... SEN BUNU BANA GERÇEKTEN İSPATLA DEĞİL KIZILCIKLIYI BÜTÜN STADI HAVAYA SOKUPTA G.G İSTİFA DİYE BAĞIRTTIRMAZSAN BENDE ADAM DEĞİLİM

ERSİN KONAK...

Ersin dun neden bagırttırmadın o zaman
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:28

Hasan yukarıdaki yazımı lütfen dikkatli oku..Bana g.g den bu trübündeki bir kişinin para aldığı ispatlansın bende protestonun kralını g.g ye yaprırırm ....ŞEREF SÖZÜ .............Birde yukarıdaki bir abimiz haklı ( sezon açılışında küfüre ne gerek var eyvallah ama birde şu var ( 90 dk bağırmaya ne gerek var ???? nasıl olsa puan yok birşey yok ..Ama bu çocuklar akşam 5 ten gece 11 e kadar bağırdılar ..kolay değil..aferin hepsine..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır