eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 01:27
forma,kaşkol vs... tasarım ve dikimimizi örneğin sarar üstüne alsa nasıl olur diye düşündüm ya da sarar bünyesinde kurulan EsEs markası :)... Hem daha ucuza mal edilebilir, hem kalite ve tasarım açısından orjinal modeller olur hem de ileride Eskişehirspor'un kendi markası altında üretim için bir başlangıç olur. Nasıl ki fb kendi mallarını kendi yapıp satıyor daha çok kazanıyor bizim de öyle birşey olursa güzel olabilir.

Ayrıca örneğin sarar bu Eskişehirspor ürünlerinin üretimini üzerine alırsa, satım konusunda kendi mağazalarının belirli bir bölümünü Eskişehirspor ürünlerine ayırabilir. Dünyanın birçok yerinde sarar mağazası var. mesela avrupadaki bir taraftarımız orada bulunan sarardan bu ürünü temin edebilir. Keşke kendi firmamız olsa ve orada mağazamız olsa ama bu şu an için zor görünüyor...

Benimkisi sadece bir hayal. belki saçma yönleri olabilir ama burada sarar ismini tanındığı ve eskişehirli olduğu için örnek verdim. başka alternatiflerde olabilir... saygılar...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 01:39
şu taraftar ürünleri konusunda yönetim elinden geleni yapıyor demek bence imkansız... yeteri kadar ciddiye almıyorlar... istanbul takımları bu konulara çok daha fazla önem veriyor ama biz zayıfız. tasarım işini taraftara bıraksalar hem büyük masraftan kurtulurlar hemde isetnenler çıkar. yapılan bazı atkıları yada forma tasarımlarını görüyoruz. ayrıca yeni ürünler çıktığında 3-4 hafta gibi bir zamanınız var sonrasında beden yada ürün kalmıyor! malum bu ürün işi kardan öte klübün imajı ve taraftarlar için yapılmalı ama bizim yönetimin böyle baktığına inanmıyorum...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 01:59
Bu forumda yazılanları beğenmeyen girip okumaz bu kadar basit. Aklınız sıra burada yazanlarla dalga geçmeyiniz.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
crkoglu Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Turkey
  Alıntı crkoglu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:04
arkadaşlar

yarın tır ile sabah saatlerinden itibaren taraftar ürünleri satışı yapılacakmış. Bir kaç yakın arkadaşım bu konuda yönetimin tırda görevlendirilmek üzere adam aradığını hatta günlük 20 ytl verdiklerini söylediler. Yaklaşık 15 kişinin bu işle görevlendirildiği de söylenenler arasındaydı.

Fakat satılacak ürünlerin özellikle formaların bu senenin formaları mı yoksa geçen seneden kalan formalar mı olacağı hususnda bilgim yok maalesef
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:16
o kadar hasretiz ki kendimiz ürün yapmaya çalışıyoruz.iki malzemeyei bozup tek esesli birşey yapmaya çalışıyoruz iddaa ediyorum kendimden aşırı derecede de eminim bardak,tabak çanak,saat foto çerçevesi masa örtüsü,tişört çeşitleri,süs eşyaları,kışlık yazlık giyecek ne varsa,şapkalar atkılar vs..,bebek giyisileri,yüzük kolye vb takılar,tablo şeklinde eski resim vs.. 
bunları bir yapabilseler türkiyede bizim kadar ürünü kimse satamaz   
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:33

Bir allahın kulu çıkıpta bu kadar büyük bir camia taraftarının bugün sabah uyandıklarında nasıl forma temin edebileceği hakkında kamuoyuna bilgi vermez mi heyyy Yarabbim kurumsallık kurumsallıkta nerede KURUMSAL ESKİŞEHİRSPOR!!!

Reklam ve Pazarlama
1-Ömer Çetintaş
2-Cem Güven
3-Mulla Şahbaz
4-Mustafa Şeker
5-Ahmet Sivri
Mağaza Sorumluları
1- Ömer Çetintaş
2- Murat Çetintaş

Şimdi bu sözde yöneticiler ne iş yaparlar?
Sevgilerimle
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:34
Ne zaman Eskişehirspor taraftar mağazasına gitsem hep kapalı hep kapalı orjinal ürün almak istesekte alamıyoruz sonra korsana karşı diyorlar Eskişehir'de satılan Eskişehirspor ürünlerini (KORSAN) şimdi yönetim satsaydı şimdiye on milyonlar kazanmıştı bundan adım gibi eminim elden gelmeyince yapcak birşey kalmıyor  ben o kutsal stada normal bi t-shirt'le giremem o renkleri üstümde görmek beni mutlu ediyor duy ey yüce klübün yüce yönetimi!
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 10:10
üstteki arkadaş su konuda cok haklı ne zaman storeye gitsek kapalıydı daha önceleri saat 17:00 de kapanıyordu hatta 17:00 olmadan eee bizim işten cıkmamız çarşıya inmemiz 18:00 buluyordu. o yüzden hep kapalı gördük storeyi cok sahipsiz kaldı. hiç olmazsa 18:00-19:00 kadar açık kalmalı. inş bu sene buna dikkat ederler
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
Anavarza Liste gör
Yeni Yazar

Atilay
Yer: Adana
  Alıntı Anavarza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 13:33
Ben adana'da oturuyorum ve bence eskisehirspor'un internetten de satis yapmasi gerekiyor. eminim internetten satis oldugu zaman turkiye'nin her yerinden forma alinacaktir ve bu da yonetime buyuk katki saglayacaktir. arastirdim biraz ama internetten eses formasi satan bir site bulamadim.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 09:41
Vallahi rezalet,billahi rezalet.Baştan aşağı rezalet.
Satış organizasyonu rezalet.
Ürünler rezalet.
Fiyatlar rezalet.
Formalar hepten rezalet.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır