eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:19
Takımın izlediğim kadarı ile biraz daha zamana ihtiyacı var .Ayrıca uyum sorunu da yaşanıyor, Poljak ve tayfun gerçekten çok iyi idi özellikle poljak çok iyi idi. Sezgin yine harika helal olsun sezginim aynen böyle devam et sevgili kardeşim. Doğa sahanın en kötülerinden di ve orta sahada resmen kayboldu hiç bir olumlu hareketini göremedim bence doğa orta saha için yetersiz demiyorum çok çok yetersiz ayrıca çok agrasif di. saffet çok harika ve iyi bir futbolcu ayrıca abdullahıda çok beğendim.Bence rıza hoca anderson youle ikilisi yerine, yolua lovrek ikilisine ilk 11 de yer vermeli diye düşünüyorum..

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:33
.....Vucko  ilk yarıda on libero oynadı.hic de fena degildi.İkinci yarı gercek yeri stoperde tek hatası bile olmadı.Hic kimse bahsetmemis ama aynı macı seyrettiysek Vucko cok iyi transfer.1.98 lik bir adamın bu kadar seri olmasını beklemiyordum.Hicbir kafa topunu vermedi.Zaten fizik olarak vermeside mumkun degil.Tabi ki taymingi kotu olsa verebilir ama bence 24 yasındaki bu adam kesinlikle cok iyi......Bir defa o boyuna karsın topu oyuna cok iyi sokuyor.Zaten oyuna cok iyi  topu sokmasa yılların futbol adamı Rıza Hoca onu  on lıberoda denermiydi.Burada yorum yapan 18  22 yasındaki arkadaslardan herhalde futbol bilgisi daha az degildir.....Bu kadar yılın tecrubesiyle yorumum VUCKO cok iyi bir stoper............Gelelim Safet Nadarevic'e.....tek kelimeyle mukemmel...Yorum yapmaya bile gerek yok..Onun kalitesiyle ilgili hic bir polemige girmem.....Poljak cok iyi bir sol ayaga sahip.Ama bugun biraz cekingen gibiydi.Kalitesini ortama alıstıkca gosterecegını sanıyorum.Cunkı o potansiyele sahip olduguna inanıyorum........Kaleci İvesa...En buyuk soru isaretimiz hic hata yapmadı..Gelen cok az topta basarılıydı...Tabi ona gelen cok az top olmasının nedeninin savunmamızın basarısı oldugunu kabul edelim....Diyarbakırdan gelen Murat bence gecenin yıldızıydı....Neden mıllı takımda degil diye dusunmemek elde degil.....Abdullah kesinlikle patlayacak ve en kısa surede....Omer bence iyiydi ve sansını sonuna kadar kullanacak....Doganın  bu sene bizimle kontrat uzatmadıgını biliyorsunuz.Amacı kendince daha buyuk takımlara transfer olmak.Cunku seneye serbest kalıyor.Bugun cok hırslı ama cok agresifti.Yinede orta sahada topu kovalayan tek adam oydu.Anderson guclu fizigiyle elinden geleni yaptı ama Omer'den farklı degildi.Taraftarın en cok ilgi gosterdigi Youla sempatik hızlı ve iyi niyetliydi.Bence bizim buyuk taraftarımız onu oylede boylede havaya sokarak kesinle oynatır.Ozellikle de deplasmanlarda.....Lovrek'e gelirsek pek fazla topla bulusmadı ama zaten transfer oldugu nekadar oldu ki....Videolarda gollerini izledigimiz o Lovrek'se zaten problem yok.....Gecen seneki takımdan oynayabilecek tek kisinin Doga oldugunu dusunuyorum.Belki Sezgin ve Serdar zorlayabilirler..........Taraftara gelirsek Kızılcıklıya kızıyordum ama onlarsız da birsey olacagı yok.....Onları ne yapıp yapıp havaya sokmak gerek.....Cunku takımı atesleyecek sadece onlar var.....Neticede bu takımın savunması cok iyi.Forvette is yapar ama orta sahada sanki problem var gibi........Poljak urkekligini ustunden atar Oguz Sabankay kalitesini ortaya koyarsa o sorunuda cozeriz.......Bu arada Oftas'tan gelen Bulent Kocabey'in de kalitesiyle orta sahaya guc katacagını dusunuyorum....O gercekten yetenekli bır futbolcu.......Tayfun Turkmen'in de bu takıma hem defansta hem forvette faydalı olacagına inanıyorum.....Ahmet saglam ve Ozgur Ocal'ida hala gormedigimizi unutmayalım........Neticede bu takımın savunması cok ıyı ...kolay kolay gol yemeyiz ama gol atmamız icin orta sahanın ıyı olması gerek....Bunuda Oguz Sabankay'ın ve Poljak'ın devreye girmesiyle cozebılecegimizi dusunuyorum...Yilların Ankaragucu'ne dogru durust pozızyon vermedik ama youla'nın dısında pozisyonda bulamadık......Ben umutluyum bu takım is yapar.........Sevgiler.....ES ES....
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:35
Ivesa: Dev adamı zorlayacak pek top gelmedi.

Murat: Bu sene sol bekin değişmez ismi olacağı kesin. Ona güvenenlerin yüzünü kara çıkarmadı.

Doğa: Bugünkü agresifliğinin sebebini anlamış değilim.

Vucko: Kesinlikle ön libero da değil stoper mevkisinde oynamalı. Geri dönüşlerde çok ağır kalıyor.

Nadarevic: Savunmada ki tek yabancıydı ama çok uyumluydu.

Tayfun: Biraz daha teknik kapasitesi olması lazım. Her topu ileri şişirmek olmaz. Geçen sene ki Ulaş'ın kopyası bence.

Sezgin: Bu sezon en çok güvendiğim isimlerin başında geliyor. Daha önceden de Sezgin'in kesinlikle yedek kalmyacağını, savunmadan birini keseceğini söylemiştim.

Poljak: Oyun kurucu görevini tam anlamıyla üstlenemiyor ama elinden gelenin en iyisin yapmaya çalışıyor. Performansı gayet iyiydi.

Youla: Bizden biri gibi. Uyum sorunu filan hiç birşey yok.

Anderson: Vasatı aşamadı. Sonradan giren Ömer kesinlikle daha iyiydi.

Lovrek: Sanırım sakatlığı tam anlamıyla geçmedi. Bu yüzden biraz tedirgin ve uyum sürecinde. Yinede bişeyler yapmaya çalıştı. Zamanla iyi olacaktır.

Koray: Savunma yönü iyi fakat bindirmelerin ardında etkili ortalarını göremiyoruz.

Abdullah: Biraz daha takım oyununu benimsemeli. Daha öğreneceği çok şey var. Performansı gayet iyiydi.

Ahmet: Güven veriyor: Murat'a iyi bir alternatif olur.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:38
murat önürü çok begendim ya kanatlarda çok güzeldi youlayıda begendimde son vuruşları nedense tam kaleye tutmadı ama youlada çok güzeldi çok suratlı futbolcu
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 03:03
ben takımın staddaki antremanınıda izledim maçıda takıma katılan oyuncular gayet dogru ve yerine arkadaşlar ama yabancı arkadaşlara ve takıma biraz zaman ve çok maç yapmaları lazım orta sahadaki pas alış verişi yeterli deil buda tam olarak tanışmamaktan bugün maç bana çok umut verdi gelecek adına orta saha ii olursa çok gol atarız ilerdeki oyuncularımız gerçekten kaliteli defans bence lige hazır.GÜZEL OLACAK SANKİ HERŞEY
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 04:34
Alıntı yapılan estuna

açıkta meşele yakan arkafdaşlara bir sorum var polis aldımı sizi ceza falan varmı yani??????

Evet , ben de merak ettim hatta bir ara maç başlamadan çok önce Altes'in bulunduğu yere polis geldi sanki bir şey arıyorlardı , onu da tam olarak anlamadım.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 06:01
Alıntı yapılan emrESES_26

Alıntı yapılan ati26

Anderson u devrearasında kesin göndersinler...

Buna 1 maçta karar verdin yani ?
Hatta özel bir maçta hazırlık maçında ?
Vay beee daha maça çıkmadan gönderdiniz ya topçuları pes..

zuahahahaaLOL harbiden ya 1 maçda gönderdin adamı ati26 ,hemde hazırlık maçında ..pessss  koptum Big%20smile
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
özyurtlu Liste gör
Yazar

Özyurtlu Kervan
Yer: Gaziantep
  Alıntı özyurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 08:47
inşallah herşey çok güzel olacak çokkkkkkkkkkkkkk
Gaziantep'te ESES Rüzgarı

Vatan 26 Mekan 27
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 08:51
 Takımı ilk kez görmemize ve 90 dk. da değerlendirme yapmanın doğru olmayacağına rağmen, bu takımın bu yıl iş yapacağına inancım arttı.Haftalar geçtikçe takımda taşlar yerine oturacak.
 Söylemeden geçemeyeceğim; forumda ne kadar çok futbol bilgisi olan arkadaş var. Takımın teknik analizini,kimlerin oynayıp, kimlerin gönderilmesi gerektiğini bir hazırlık maçında şıp diye tesbit ediverdiler.Lütfen genç arkadaşlar kendi fikirlerini , yorumlarını söylerken,kararları yıllarını futbola vermiş, futbolun eğitimini almış kişilere bıraksınlar ve teknik kadronun kararlarına saygı göstersinler.
since1965
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 09:48
murat önür ve youla  mükemmel aslında andersoon hariç takım da sırıtan isim  yoktu.bence yeni sezon için umut veren bi kadro..
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,293 saniyede hazırlanmıştır