eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:03
savunma ve forvette sıkıntı yaşamayız. özellikle savunmamız bence çok iyi olacak . forvette özellikle lovrek ve youla nın uyumuyla tehlikeli olur. ANCAK orta sahaya kesinlikle takviye şart . oyun kurucu niteliği olan yada en azından teknik kapasitesi iyi orta saha oyuncumuz yok.bu sıkıntı olur bize. ve önlibero seçimi çok yanlıştı ilk yarı . Vuckodan ancak tandemde stoper olur. nasıl olduda önlibero başlattı bu youncu anlamadım . hazırlık kampındada tayfunun önlibero denendiğini okumuştum . rıza hoca böyle hata yapmamalı . önlibero stoper tipinde oyuncudan olmaz. top ayağına yakışmalı biraz. zaten vucko ilk yarı şaşakın şaşkın dolaştı sadece.
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:04
Geçmiş Olsun Ali pankartını saat 3 te asılı gördüm Ankaragücü'taraftarının oldugu tarafta ama 6 da stada girdiğimizde göremedim kapalıyamı asıldı acaba
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:07
Alıntı yapılan sezginsecil

Alıntı yapılan kraleses

Eskişehirspor için yapılan ve bugün stadda ilk kez çalan yeni rock tarzı şarkıyı kim söylüyordu vede nereden edinebiliriz acaba ?

Bugün , sezon açılışında çalan bu şarkıyı Eskişehirli bir rock grubu olan Piiz hazırlamış ama nereden bulabileceğin hakkında bir fikrim yok.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Google'a Piiz diye yazınca hepsi çıkar zaten..

ESES ADINA OLAN HERŞEYİN REKLAMI HELAL OLSUN
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:07
Alıntı yapılan erman_26

Stad'a gittiğimde saat 6 bile olmamıştı.Kapalının kapılarında kuyruklar vardı.Açığın ordan geçmedim.Kızılcıklı'ya girecektik.Kapıları açılmayınca ve kapısında bir hayli kuyruk olunca Ayder'e girmeye karar verdik.Ayder'e girdiğimizde Ayder hemen hemen full gibiydi.Dönüp açığa baktığımda ise sadece alt sıraların boş olduğunu gördüm.Ayder'de pek çok yaşlı amca görünce tekrar Kızılcıklı sırasına girmeye karar verdik.Bedava maça turnikeden geçerek girdik.Didik didik arandık.Hatta arkadaşımın polo şekerinin içine bile baktılar.
Kızılcıklı'ya girdik.Duracak yer yoktu.Merdivenlerde kaldık.Girdiğimizden beri tezahüratlar söyledik.Ve dolayısıyla çok yorulduk.İkinci yarıda bütün stad sus pustu.İlk kez stadta oturup çekirdek çitledim.Smile
Ben çekirdeğimi çitlerken birden bir gürültü koptu,herkes bağırmaya başladı.O andan itibaren Kızılcıklı stadı yönetmeye başladı.Açıkla karşılıklı oynadık.İtalyonaya Ankaralılar da katıldı.Açık beklediğimden çok iyi çıktı.Halk araya karışacak diyorduk ama halkımızda boş değilmiş.Açığın üstüne devamlı olarak lazer tutuldu inşallah etkilenen olmamıştır.
Ayrıca Ekin organizasyon sanırım kızları sürekli olarak Kızılcıklı tribünü önünde volta attılar.Kızlar geçtikçe Kızılcıklı'daki arkadaşlar "uuu!Kızlar!" şeklinde bağırdılar.Hemen ardından "Karıyla kızla işimiz olmaz..." diye başlayan melodiyi girdiler.
Aklımda kalanlar bunlar.Maçı her zamanki gibi izlemedimSmile O yüzden kusura bakmayın oyuncularla ilgili yorum yapamayacağım.Herkese iyi geceler.

o lazere nalet olsun orta saha çizgisinin en üst noktasındaydım bana da geldi ama 2 3 sıra altımdaki çocuğun olduğu yere çok tuttular zaten o lazer yüzünden ne dans edenleri izleyebildim ne de ponpon kızları :D
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:07
youla yı istemenler nerede göreyim hadi adam muhteşem ya o ne hızdır anlamadım bu güne kadar izlediğim (canlı olarak) en hızlı oyuncuydu ank.lı topçu 3 metredeyken youla 10 metreden geliyor ya ben şahsen hayran kaldım...
poljak daha alışamamış ama anladıkki çalım atmasını seviyo alışırsa ondanda çok şeyler bekliyorum...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:10
andersonu hiç beğenmedim eğer böyle olursa ömer onu iki maçta keser ayrıca abdullahı çok beğendim
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:11
 Bu arada yeri değil belki ama sakaryasporun genç kalecisi kerem geçirdiği trafik kazası sonucunda vefat etmiş.Allah rahmet eylesin.
S.nalbant
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:12
Alıntı yapılan zafer222

Geçmiş Olsun Ali pankartını saat 3 te asılı gördüm Ankaragücü'taraftarının oldugu tarafta ama 6 da stada girdiğimizde göremedim kapalıyamı asıldı acaba

malesef hocam ben pankartı gormedım saat 6.15 te gırdım stada ıkı tarafada baktım hem acıga hem kapalıya pankart yoktu usuldum saat 4 te asılı duruomus sonra ındırmısler..
:) :) :) :)
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:14

Saat 14.00 gibi staddaydık ve ilk işimiz Ali'nin pankartını asmak olmuştu...Astık pankartı ankaragüçlülelerin olduğu yere (tabi onların geleceğini bilmiyorduk)... Çıktık gittik geldiğimizde orada yoktu... :(

Açık tribünün önündeki pankartları da indirdiler daha sonra...Bizim stadda hiçbir zaman pankart asılamayacak mı kardeşim....!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:14
murat öner abdullah youla polja klovrek çok güzellerdi ama andersonu hiç begenmedim inş andersonda güzel olur ya
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır