eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:50
Son birşey Murat Önür iyi ki transfer edilmişClap
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:52
Bir de Savaş caddesinde 2 polis panzeri vardı.Önceki maçlarda yoktu sanki yoksa vardı da ben mi görmüyordum?
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:53
Bir de taktiğimiz biraz garip geldi bana.Geride ortada Sezgin,Nadareviç ve Tayfun vardı.Koray ve Murat ne bek gibi ne de açık gibi oynadılar.Futbol oyunu oynayanlar bilir wing back diye tabir edilen şekilde oynadılar.Vucko ön libero oynadı.Doğa orta sahanın tam ortasında görev yaptı ama sağ tarafa yöneldiğini gördük.Poljak onun önünde oynadı ama geriye de geldi.Youla ve Anderson forvetlerimizdi.Yani zaman zaman taktiğimiz 5-3-2 zaman zaman 3-5-2 zaman zaman Tayfun'un hücuma katılmasıyla 4-4-2 oluyor.Bu taktiği futbolcuları analyıp uygulaması da zaman alsa gerek
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:55
Alıntı yapılan ali_9292

Bir de taktiğimiz biraz garip geldi bana.Geride ortada Sezgin,Nadareviç ve Tayfun vardı.Koray ve Murat ne bek gibi ne de açık gibi oynadılar.Futbol oyunu oynayanlar bilir wing bac diye tabir edilen şekilde oynadılar.Vucko ön libero oynadı.Doğa orta sahanın tam ortasında görev yaptı ama sağ tarafa yöneldiğini gördük.Poljak onun önünde oynadı ama geriye de geldi.Youla ve Anderson forvetlerimizdi.Yani zaman zaman taktiğimiz 5-3-2 zaman zaman 3-5-2 zaman zaman Tayfun'un hücuma katılmasıyla 4-4-2 oluyor.Bu taktiği futbolcuları analyıp uygulaması da zaman alsa gerek
Eskişehirdeki Sakarya maçında da Sakaryalılar aynı bu şekilde oynamışlardı ve gerçekten hem hücumu hem de savunmayı iyi tutmuşlardı burada bütün iş beklere bakıyor onlar iyi gününde olursa takım toptan iyi oynar.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:56
Alıntı yapılan erman_26

Bir de Savaş caddesinde 2 polis panzeri vardı.Önceki maçlarda yoktu sanki yoksa vardı da ben mi görmüyordum?

Misafir tribünü bu maçlık savaş caddesinde olduğundan dolayı olabilir.Önceden panzerler herkezin bildiği gibi kapalı havuzun orada duruyordu.
S.nalbant
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:57
Alıntı yapılan ESmustafa

taraftar olarak bizde takımı meraktanmı nedir sadece izledik...

Bence yorgunluktan çünkü maçtan önce saat 6-7 gibi tezahüratlar başladı ilk yarının sonlarına kadar sürdü.Fakat ikinci yarı Kızılcıklı'nın da susmasıyla stadta sadece futbolcuların sesi duyuluyordu.İkinci yarı etrafımdaki herkes ayaklarıma kara sular indi,bacaklarım tutmuyor gibi şeyler söylüyorlardı.Herkes yorgundu,devre arasında oturunca bir daha kalkamadılar.Ta ki Kızılcıklı tekrar çıldırıncaya kadar.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Alperen26 Liste gör
Yazar

ALPER YILDIRIM
Yer: Turkey
  Alıntı Alperen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:58
Sezon açılış maçı,iddaa da yer alan bir maç bence fena değildi.Bu takımlar sezon başı hazırlığı yapıyor.Futbolcular şu an yükleme yapıyor.Takım yeni oturmamış biraz zamana ihtiyaçları var.Taraftarların çoğu aileleri ile gelmiş (Ne kadar güzel keşke her maça böyle ilgi gösterilse!) genelde suskun (Sezon açılış coşkusu yoktu) Bunlara rağmen takım oturduğunda çok iş yapar. Ama göbeğe kesinlikle bir adam alınmalı veya monte edilmeli.
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:58
benim açıkçası korktuğum başıma geldi. Vucko dan ön libero olurmu be rıza hoca.yapma bunu lütfen ligde sakın.
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:01

Bugün , Murat Önür ve Youla en çok göz çarpan isimlerdi benim adıma , bir maçla belki değerlendirme yapmak pek doğru olmaz ancak Youla gerçekten süratli , yırtıcı ve teknik bir forvet olduğunu gösterdi. Murat Önür ise hızı , tekniği ve ortalarıyla gerçekten isabetli bir transfer gibi gözüküyor. Doğa Kaya ise bugün biraz sinirli gibiydi , sahada bizim tarafımızdan yapılan üç sert hareket varsa bunların üçü de Doğa Kaya'ya aitti. Onun dışında , Poljak da süratli ve iyi bir şekilde adam eksiltebilecek cinsten bir isim ancak fazla mücadeleci gözükmedi , belki olaya sadece bir hazırlık maçı mantığıyla yaklaşmış olabilir. Geri kalan isimler de güzel oynadı , içlerinde çok çok kötü oynayan bir isim göremedim.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:03
 İlk yarıda youla ile bir ankaralı futbolcu arasında yaşanan gerginlik sırasında Ankaragüclü futbolcular Youlanın etrafını sardı bizim futbolcularımızdan bir tanesi gidip müdahale etmedi etse bile çok sonradan etti buda daha futbolcuların birbirlerinin tanımadığının yani daha takım olmadığımızın bi nebze ispatıdır.
S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 152153154155156 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır