eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:02
Ben bugün en çok 15 numara Poljak ı beğendim. Bir de bizim kalecinin bir hareketi dikkatimi çekti degaj kullandıktan sonra kuğu gibi süzülüyor. :)
Belki Bir Gün!
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:03
en cok sol kanatımızda oynayan..diyarbakırdan alınan  muratı begendim..cok istekliydi,umarım boyle devam eder..
dogaya bi haller olmuş..bi pozisyonda murata bagırması dikkatimi çekti..taraftarın onundeki ilk macta,yeni gelmiş bi arkadasına,ucunda hiç bişey olmayan bi hazırlık macında boyle bi tepki vermesi yanlıştı..
oyunu ve tavırları tanıdıgımız dogaya yakışmadı..

Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:03
Forvetlere Top Taşıyacak Adam Lazım Defans Çanakkale Geçilmezi Oynuyor Yerden Havadan Geçit Vermiyorlar Rakibe Bana Göre Maçın En İyiside Murat Önür İle Poljak Tı
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:04
arkadaslar foto yokmu
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:04
3-Murat Önür ilk yarı sahanın en iyi ismi idi sol tarafta çok çalıştı.Formayı zor çıkartır gibi geliyor böyle oynarsa.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:06
Alıntı yapılan erol

arkadaslar foto yokmu

fotoğraflar ayrı konuda
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:07
murat önür ve tayfunu beğendim.doğa özelliklede anderson kötü oynadılar bence.gerisi o kadar gözüme çarpmadı vasat oynayan bir takımdı.bu takımla çoğu maçımız berabere biter gibime geliyor.seneye iddaada ESES maçlarına hep alt oynamak lazım..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:08
vucko'dan orta saha oyuncusu yaratmaya çalışıyor sanırım rıza hoca ama o cüsseyle orada oynayamayacağı çok açık,adam koşamıyor bile..defansda nadareviçi ççok beğendim.her sene olduğu gibi orta saha arızamız devam ediyor,pas yapamıyoruz..orta sahaya sağlam bir adam şart,poljak da okadar etkili bir oyuncu gibi gelmedi bana...youla gayet istekli oynadı,abdullah da iyi kumaş olduğunu gösterdi bilek hareketleri güzeldi.sağ kanatta sezgin-koray ikilisi aksadı.özgür ve serkan o bölgeyi düzelteceklerdir diye umuyorum.sol kanatta murat önür iyi oynadı.andersonun yerine daha sonra ömer yalçın girdi,rıza hoca sanırım pivot santraforlu bir oyun sistemi düşünüyor.böyel oluncada andersona doğru  şişirilen toplar çok oldu.lovrek-youla ikilisi belkide daha yararlı olacaktır bizim için.maçtan aklımda kalanlar böyleydi.yeni sezon takımımıza ve şehrimize hayırlı olsun...
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:09
Poljak,Nadareviç,Youla,Vucko,Murat,Tayfun iyiydi Ivesa ya fazla bi iş düşmedi zaten Lovrek i tartışmaya bile sunmuyorum ama top atan olmadı ona orta sahada topu dağıtan biri olsaydı kesin gol atardık, Doğa çok sert oynadı bedelini ödedi, Andersonun tepesinden bi A.gücü'lü futbolcu uctu kramponu kafasına carptı o derece Anderson bayağı sinirlendi bu harekete hazırlık macında 2 kırmızı kart olması beni çok şaşırttı ayrıca taraftar güzeldi neferde meşaleleri direk topladılar hem girişte hemde tribünde 2 kere aradılar meşale falan kalmadı kapalı acık uyumu iyi oldu A.gücü'lü kardeşlerimizi iyi ağırladığımıza inanıyorum inşallah kazasız belasız varırlar memleketlerine..
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 00:10
Maçı seyrederken  şu takımda bir tek Yusuf eksik dedim bursaya kaptırdık yazık oldu...

Oyun kurucu şart...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 148149150151152 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır