eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umur26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: South Africa
Online Durum: Offline
  Alıntı umur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:09
ben aradım kötüymüş 2 takım da zevksiz bir maç dediler..
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...
Yukarı
KENANES Liste gör
Yazar

kenan
Yer: Turkey
  Alıntı KENANES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:09
YAZIKLAR OLSUN ESKİŞEHİR TELEVİZYONLARINA
esesim
Yukarı
mersahin Liste gör
Yazar

Mustafa ERŞAHİN
Yer: İzmir
  Alıntı mersahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:10
açılışımız karambole geldi desenize.
bu arada arkadaşa estv den yapılan açıklama bence doğruyu yansıtmıyor. kamerayı hazırlatıp son dakikada kapattırılmaz. sponsorluk anlaşmasından dolayı yayınlayamaması da çok ilginç. yayın organı kimse o yayınlar, resmen milleti enayi yerine koydu estv. nerdeyse ilk kez izlemiştim son kez izlemiş oldum.
Eskişehirde doğmadım,doymuyorum da ama Eskişehir sevdası sınır tanımaz...
Yukarı
özyurtlu Liste gör
Yazar

Özyurtlu Kervan
Yer: Gaziantep
  Alıntı özyurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:12
murat bayrak arkadaşım biraz geri doğru bakarsan elime ulalşan şu anki bilgileri verdim.
Gaziantep'te ESES Rüzgarı

Vatan 26 Mekan 27
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:13
Arkadaşlar akşam 17:00 gibi stada gittim bütün kapıların ağızları doluydu ve taraftarlar sıralar oluşturmuşlardı. ben ayderi tercih ettim çünkü en az kişi orada vardı sonradan doldu ama başta bu kapıya talep yoktu. Saat 18:00'de tüm yerel gazetelerde yazmasına rağmen kapılar akşam  güneşinin kapalı trübünün arkasına vurduğu vakitlerde millet sıcaktan ve saatin geçmesine rağmen açılmayan kapılardan bunalmış isyan etmeye başlamıştı. Bir ara kızılcıklı tarafında tartışmalar olmaya başladı ama taraftar tezahurat yaparak olayları geçiştirdi iyide yaptılar. Kapıların açılmasıyla stadın dolması çok sürmedi kapalı açıldığı gibi doldu açıkta biraz geçmeden dolmaya başladı. hemen ardından Ankaragücü taraftarları şöyle söyliyim misafir trübününün yapımı nedeniyle skorbordun hemen altına ayrılan yere stadın alkışları arasında alındılar karşılıklı tezahuratlar atıldı.
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:20
Biri Allah rızası için şu sezon açılışını tüm detaylarıyla anlatır mı?
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
KENANES Liste gör
Yazar

kenan
  Alıntı KENANES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:24
maçın gidişi hakkında bilgisi olan varsa allah rızası için söylesin

esesim
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:25
vallahi çok enteresan..böyle bir saçmalık olamaz yani..sanki maç uzayda oynanıyor..canlı skor sitelerinde bile millet maçın oynanıp oynanmadığını birbirine soruyor..yani çok karışık bir durum..ne ayak ben anlamadım..
__oldcity__
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:29
kanal 26 banttan yayına başladı şuan maçı degil açılışı veriyo
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
savasss Liste gör
Yeni Yazar

Savaş
Yer: Ankara
  Alıntı savasss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 22:30
internetten izleyebilecekmiyiz peki varsa eğer link verebilecek olan varmı acaba?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 142143144145146 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır