eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 11:02
Alıntı yapılan Dorylaion

Kızılcıklıdaki genç arkadaşlarım, bugün gügüye gerekli tepki koyamya çalıştıu birkaç gencimiz, ama amigolarınızdan biri gelerek tehdit etti oradakileri..Sizden bir isteğim var: Yarın Açık, Nefer ya da Ayder Gügüyü istifaya çağırırsa amigolarınız tarafından istifa sesleri bastırılmaya çalışılacaktır bu kesin...Ya başka tezahüraty girilir yada Febeliye destek cıkılır.Ben zaten sizin febeli lehine tezahürat yapmayacagınızdan eminim, ama başka tezahüratlarıda oldugunda sessiz yapmanızı istiyorum..İstifa sesi İstanbuldan duyulsun..

Altesin reisi mavişte yanındaydı alteste bağarmaz belki istifa diye...

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:26
Bugün kim ak kim kara herkes çıkcak ortaya.İnşallah gügü istifa sesleri susturulmaz.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:40

fb li bir yöneticiyi istifaya çağırmamak gibi bir durum olur mu kızılcıklıda alteste neferde ayderde gereken tepkiyi koyacaktır bugün ayrıca bursa mursa diye kimse bağırmasın bugün açılış maçımız var onlar bağırmadıysa bizde bağırmıcaz o kadar küçülmeyelim artık yazıların bittiği yerde icraatlar başlar herşeyi sonuna kadar yazamazsın birazda yaşamak gerekir herkese selamlarr...

26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:51
   Özer, kimsenin Kızılcıklıyı düşman ilan ettiği yok...Dün orada olanların birçoğu Kızılcıklıydı..Ben girdiğim zaman sadece Kızılcıklıya giriyorum, neden Kızılcıklıyı düşma ilan edelim..Geçen sene Neferde çıkan kavga ve sonrası siyasi slogan olayında Nefer nasıl eleştirildi görmedin mi burada..Ama bu sene Kızılcıklı yanlış tarafta..Paranın yanında değil taraftarın yanında olsun..Adam resmen febeliyi savnuyor, renkdaşlarını tehdit ediyor sen diyorsunki Kızılcıklıyı düşman ilan ediyorsunuz...
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:55
aynen katılıyorum özer artık isyan ediyorum ben 12 senemi verdim ben kızılcıklıya evet hatalar yapmıştır ama kim vardı  o zamanlar yanımızda biz karakollara düşerken yada çarpışırken burda yazı yazanlar varmıydınız ya kimse sallamasın kızılcıklıya amacınız o tribünü bitirmekse gücünüz yeterse bitirin ben 3. jenerasyonum bir gün  öyle bir geliriz ki kimse anlayamaz yeter artık ya...
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:57
Alıntı yapılan Dorylaion

Özer, kimsenin Kızılcıklıyı düşman ilan ettiği yok...Dün orada olanların birçoğu Kızılcıklıydı..Ben girdiğim zaman sadece Kızılcıklıya giriyorum, neden Kızılcıklıyı düşma ilan edelim..Geçen sene Neferde çıkan kavga ve sonrası siyasi slogan olayında Nefer nasıl eleştirildi görmedin mi burada..Ama bu sene Kızılcıklı yanlış tarafta..Paranın yanında değil taraftarın yanında olsun..Adam resmen febeliyi savnuyor, renkdaşlarını tehdit ediyor sen diyorsunki Kızılcıklıyı düşman ilan ediyorsunuz...
Eleştiri dediğin böyle olmalı.Saçma sapan eleştiri yapan arkadaşlar,ne dediklerini kendileride bilmiyorlar.Kızılcıklı sanki bir kişiden oluşuyormuş gibi tavır sergiliyorlar.Bu gün de Kızılcıklıdayım.Göreceğiz kim bağırıyor,kim bağırmıyor.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:58
Alıntı yapılan Dorylaion

Mehmet abi yazımı ortalık iyice karışmasın diye silmiştim ama madem yazmışsın cevap vereyim..Abi şöyle bir durum var yanlız..Bir olay oluyor Kızılcıklı direk lanse ediliyor,bi şey oluyor direk KIZILCIKLI şopar,hırsız vs..gibi anlatılıyor... Adam hiç tribünde maça girmemiş anlatıyor;Kızılcıklıda maç izlenmez adamı dövüyolar falan filan..KıZıLCıKLı tribününde nasıl altın kalpli,yüreği sadece ES-Es'im için atan  kardeşlerim abilerim var bizde şahsen bunlara kırılıyoruz... Benim dediğim dünkü olayla değildi genel olarak bu sitede KIZILCIKLI TRİBÜNÜNE karşı bariz ama ÇOK BARİZ bir nefret söz konusu..
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 12:59
Bugün fbliyi istifa için ilk bağıracak tribün Kızılcıklı olacaktır eminim...O Takımlar şampiyon olduğunda caddeye şehri için çıkan Kızılcıklı çocukları bugün de gereğini eminim yapacaklardır...Hiç şüphem yok...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 13:08
    Özer kardeşim ben zaten Kızılcıklıda duran sen ve senin gibi genç kardeşlerimize hiçbir şey demedim, kimsede demiyor aslında..Önceki sayfamda da yazı var tamamen size yönelik..Ben Kızılcıklıya elimden geldiğince gideirm, ve orada bağıranların saf duygularla, çıakr beklemeden takımı detseklemek için orda olduklarını biliyorum AMAAAA, işte burada büüyk bir ama var...Amigolarınız da sizin kadar saf ve temiz duygularla, çıkar beklemeden ordamı..Kendin bu soruya cevap ver..Benim eleştirdiğim tek nokta burası...

Ben Es-Es'li hiç kimseyi tehdit etmem kızmam bağırmam..bişey söyelceksem güzelce kenrara çeker durumu analtırım..Başkasıyla papaz mı var sonuna kadar gidelim omuz omuza..Senin amigoların gelip ordaki herkesi tehdit ediyorsa bunuda eleştirmek benim hakkımdır..Eğer adam orada bir febeliyti kendi takımından biri gibi savunuyor ve kendi takımdaşlarını tehdit ediyorsa bunun altında başka birşey aramak gerekir...Aynı kişinin 2-3 yıl önce İstanbul deplasmanında bir Es-Esliye nasıl saldırttığını hatırlıyormusun..Sonraki açıklaması daha komikti, adam maçtan sonra gülmüş, biz yenilmişiz nasıl gülermişiz..6 kişiyle saldırmışlardı tek kişiye..Dün birimiz sesimizi çıkarsak aynısını yapacak..

Kızılcıklıda 90 dk.da boğazı patlayıncaya kadar bağıran, taa ülkenin diğer ucuna deplasmana giden kardeşlerimize kimse laf söyeleyemez, ama onlar üzerinden çıkar sağlama peşinde olanalr kendilerine çeki düzen vermek zorundalar.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 13:11
Tamam abi aslında Ortada Çok büyük bir sorun var..Ama aşılamıyacak bir sorun değil..Bugun Emre kardeşimizin dediği gibi hem İstifa sesleri yankılancak..Hemde Herzamanki stada ESES diye inleyecek...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır