eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:21
Bol bol foto bekliyoruz . . Tongue
Yukarı
burak26eses Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı burak26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:28
yönetim maçı 5 ytl yapsan  bu kadar  şey yaşanmıyacak şimdi çocukda gircek dedede girecek alide girecek ohhhooo
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:35
Alıntı yapılan burak26eses

yönetim maçı 5 ytl yapsan  bu kadar  şey yaşanmıyacak şimdi çocukda gircek dedede girecek alide girecek ohhhooo

misal pazar günü izinli olan istanbul takımlarından birini tutan bir amcaya yenge diyecekki hadi bizi gezmeye götür oda olur götüreyim diyecek düşünecek çoluk çocuk gidilecek ne var
aaa bugün açılış maçı varmış konser neyin birsürü bişeyler olcakmış hadi oraya gidelim tamam gidelim
sonra gelicekler oturacaklar 3 çocuk yanında amcamızın bir taneside omuzlarda yengede elinde çekirdek
iyi güzel hoş herkes gelsin tribünümüze belli bir yaşa hitap etmez EsEs sevgisi örnekleri çoktur amaa
biz -10 derecelerde maça giderken mardine bile deplasmana gidilirken onca sene çileler çekilirken nerdeydiniz ??
bizim psikolojimiz bozulurkene falan nerelerdeydiniz?? hakkımızı yemiyor musunuz ?? çay bahçeleri esparklar kanatlılar neolar sizin için yapıldı be abicim bırakın gidin size göre değil bu eğlence Angry
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:41
Maçın ücretsiz olacağı kesin.Artık bu noktadan sona nefesimizi boşa harcıyoruz.Maçın ücretsiz olmasının nedeni kombine'ye olan ilginin arttırılmasını sağlamaktır.

Bu ücret konusunu da kapatalım.

Yukarı
burak26eses Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı burak26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:42
Alıntı yapılan scarface_hkna

misal pazar günü izinli olan istanbul takımlarından birini tutan bir amcaya yenge diyecekki hadi bizi gezmeye götür oda olur götüreyim diyecek düşünecek çoluk çocuk gidilecek ne var
aaa bugün açılış maçı varmış konser neyin birsürü bişeyler olcakmış hadi oraya gidelim tamam gidelim
sonra gelicekler oturacaklar 3 çocuk yanında amcamızın bir taneside omuzlarda yengede elinde çekirdek
iyi güzel hoş herkes gelsin tribünümüze belli bir yaşa hitap etmez EsEs sevgisi örnekleri çoktur amaa
biz -10 derecelerde maça giderken mardine bile deplasmana gidilirken onca sene çileler çekilirken nerdeydiniz ??
bizim psikolojimiz bozulurkene falan nerelerdeydiniz?? hakkımızı yemiyor musunuz ?? çay bahçeleri esparklar kanatlılar neolar sizin için yapıldı be abicim bırakın gidin size göre değil bu eğlence Angry
kardeşim çok güzel yazmışsın be ellerine sağlık  aaa mithat körlerin konseri varmış aaa havaii fişek varmış çocuklarda götür baba götür baba Angry
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 03:23
saat 03.15 ve bu gece sanırım ii çalıştık ... kardeşim hala oğlu ve ben eski kitapları görünce boş durmayalım demiştik ve işte az bişide olsa çıktı ortaya bişeyler...

yapmaya çalıştığımız şey konfetiydi ama becerebildik mi bilmem!!!... sanırım forumdaki bi kaç arkadaş daha konfeti yapmış ve onlara sormak istiyorum bunları atmak için en uygun zaman futbolcunun marş okunmadan önce sahaya çıktığı zamandır deil mi??? yoksa daha uygun bi zaman var mı????

ha bide anacım sabah uyandığında ortalığı görünce  fena oyacak beni :)Big%20smile
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 03:26
Alıntı yapılan scarface_hkna

Sitemimiz var ulenn
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 10:06
ya deplasmna türbünü yok şuan diye biliyorum bu ankaralılar nerde durucak
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 10:34
scarface_hkna .....?
   Sen dünyada yokken  biz vardık. Eskişehirspor gençlerin işi değil hepimizin işi. Eskişehir spor bir sevda işi, gönül işi. Ben 30 yıldır tribündeyim. 1978 yılından beri bir maç atlamadım. Ben  senden 1 saat önce stada giriyorum. o havayı teneffüs ediyorum.  Ben 1978 de 1 gün önceden kuyruga girip sabahın 5 nde FB lilerle stadın önünde kavga ederken sen nerdeydin. Çünkü bilmezsin o günleri yaşamadın, Ölesiye kadar bu sevgi bitmez. Biraz saygılı olun. Kendinizden büyüklere. Sizden başka taraftar yokmu zannediyorsunuz. Kendinizi.      
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 10:44
Alıntı yapılan seyitgazili

scarface_hkna .....?
   Sen dünyada yokken  biz vardık. Eskişehirspor gençlerin işi değil hepimizin işi. Eskişehir spor bir sevda işi, gönül işi. Ben 30 yıldır tribündeyim. 1978 yılından beri bir maç atlamadım. Ben  senden 1 saat önce stada giriyorum. o havayı teneffüs ediyorum.  Ben 1978 de 1 gün önceden kuyruga girip sabahın 5 nde FB lilerle stadın önünde kavga ederken sen nerdeydin. Çünkü bilmezsin o günleri yaşamadın, Ölesiye kadar bu sevgi bitmez. Biraz saygılı olun. Kendinizden büyüklere. Sizden başka taraftar yokmu zannediyorsunuz. Kendinizi.      

Sanırım siz yanlış anladınız.Siz her zaman maça gelen birisiniz (yazdıklarınıza göre). Ama bugün değişik değişik insanlar gelicek.Sırf bedava diye hayatında maça gitmemiş insanlar gelicek.Ondan bahsediliyor.Yoksa sizin yaş grubunuzdan , her maça gelen , deplasman dahi yapan bir çok büyüğümüz var.Kesinlikle saygısızlık gibi bir durum yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 107108109110111 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır