eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 01:25
Ben 30 yıldır tiribündeyim. Ayderde 1978 yılında başladım, 1993 yılına kadarda ayderde devam ettim fakat yaşım gereği birazda olsa oturaklaştık. Ama şu bir gerçek Kızılcıklı olmadan olmaz, Nefer olmadan olmaz açıkta altes olmadan olmaz. Yanlışlar olmuştur fakat tiribün liderleri önleyecek yanlışları. Kızılcıklı, Nefer, Ayder ve altes olmazasa olmazlardandır eses için. Tek hata  tiribünde birlikteliği saglayın liderler. Gurup liderleri oturun konuşun o Eski günlere dönelim bir olalım. Ortak amaç Eskişehirspor bunu unutmayalım.  
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 21:43
Kızılcıklıdaki genç arkadaşlarım, bugün gügüye gerekli tepki koyamya çalıştıu birkaç gencimiz, ama amigolarınızdan biri gelerek tehdit etti oradakileri..Sizden bir isteğim var: Yarın Açık, Nefer ya da Ayder Gügüyü istifaya çağırırsa amigolarınız tarafından istifa sesleri bastırılmaya çalışılacaktır bu kesin...Ya başka tezahüraty girilir yada Febeliye destek cıkılır.Ben zaten sizin febeli lehine tezahürat yapmayacagınızdan eminim, ama başka tezahüratlarıda oldugunda sessiz yapmanızı istiyorum..İstifa sesi İstanbuldan duyulsun..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 22:20
Kızılcıklı tribününde bulunanların hepsi Kızılcıklı değildi abi.Altesten ve Neferden arkadaşlarda vardı.Wink
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 22:22

Herkezin hayallerının bittiği yerde bizim gerceklerımız baslar.KIZILCIKLI diriliştir onu öldürmeye kimsenin gücü yetmemiştir.

Semt-i Mukaddes Örnekköy (İZMİR-ESES)----   CaDDe-i KıZıLCıKLı!!!   ----EMRAH !!!
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 22:27
Alıntı yapılan essmrah

Herkezin hayallerının bittiği yerde bizim gerceklerımız baslar.KIZILCIKLI diriliştir onu öldürmeye kimsenin gücü yetmemiştir.

Kızılcıklı kendi kendini öldürüyor saten farkında bile degilsiniz.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 22:29
Alıntı yapılan eS___eS

Alıntı yapılan essmrah

Kızılcıklı kendi kendini öldürüyor saten farkında bile degilsiniz.
1000 kişide olsak 1 kişide kalsak yıllardır hep varız biz kızılcıklıyız.misyonumuz aynı yaşıyor savaşıyor KIZILCIKLI (izmir-eses)
Semt-i Mukaddes Örnekköy (İZMİR-ESES)----   CaDDe-i KıZıLCıKLı!!!   ----EMRAH !!!
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 22:35

essemrah kardeşim ben ny152 tanıdın mı chatten biraz düşün bakalım karşıyaka doğan eskişehir isyanısın kızılcıklının tek bayrağısın senin gibiler oldukça kızılcıklı bitmez yıkılmaz....asla..

bizler oldukça
kızılcıklı yıkılmadı ayakta
bu dünya durmadıkça
kıyamaet kopmadıkça
bu tayfa hep kapalıda...domates biber herkese giderr....
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 01:55
kızılcıklıyı bu sene merakla bekliyorum. kendi yeri için isyana gidip basın açıklaması yapan kızılcıklı grubuna üye insanlar gültekin güvensoya bağarılmasına karşı çıkıyorlar. açıklamada yönetime fiyatlar yüzünden kızıyorlar ama taraftar güvensoyu istemediğinde susturmaya çalışıyorlar...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 02:03
Kızılcılkı reisinin bugünkü halini gördükten sonra her şey bariz meydana çıktı. Sadece yazık diyorum... Anlayan anladıı...
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 04:41
Alıntı yapılan ESErSin

Umut abi    gerçekten güzel yazmışsın...Bizde fikir üretmek veya birşeylerde pay sahibi olmak yok..Herkez özelliklede her konuya mualefet olmayı sevenler fikir üretmek yerine sadece köstekle yetiniyorlar..Ben yıllardır yazıyordum fakat geçen sene buralara yazı yazmaktan sıkıldığım için yazmıyordum..Bir konuyla ilgili 10 defa  açıklama yapılmaz ki , ama bize yaptırıyorlar işte... Böyle şeylerden Sıkılmamak elde değil..Okadar güzel konulara değinmişsin ki aklım taaa bundan  12..13 yıl öncesine gitti...Takım başarılıysa trübünler full olur takım kötüyse trübünler boş olur.65 kuşağını saymazsak eğer bu trübünler ya şampiyon olurken dolar ya küme düşerken yuhalamak için dolar yada bir alıp veremediğimiz olan sakarya ,karşıyaka gibi takımlar gelirse dolar...Biz her fırsatta büyüklüğümüzden bahsediyoruz ya acaba büyümek için ne gibi bir fedakarlık içerisindeyiz...Yokkkk bizim öyle şeylerle işimiz olmaz biz sadece fantazi yapmasını severiz..Mesela bir konya maçındır veya bir bolu maçı çoğunluğumuzu esese bağlayandır...Neden bir real madrid bir milan olmasın ki ? Çünkü biz hep kendimizi yaşanmış geride kalmış mazilerimizle avutuyoruz..Kim iyi birşey yapıyor veya yapmaya çalışıyor onunla işimiz olmazzzz..Şimdi bu sitede ve başka sitelerde konunun adı TRÜBÜN GRUBU  olduğu zaman iyi birşey bile olsa vurun kahpeye politikası uygulanmaktadır..Valla siz alıştıysanız bizde alıştık bunu belirtelim..Zaten çoğunluk olgun insanlar değilde daha sütten yeni kesilmiş esesin E siyle alakası olmayan kişiler yorum yapıyorlar ya , bizlere koyanda bu... Biz böyle konularda onlara ne açıklama yapabiliriz ki..Birde açık konuşmak gerekirse ben kendi payıma konuşayım ( Eğer ben birisiyle tartışacaksam enaz benim kadar esesli olmalı yoksa muhatab bile olamam...Şimdiki konu trübünümüzün elimiden alınması konusudur...Bu olay kızılcıklının istenmeme olayı falan değildir ,bu olay tamamen yönetimin TARAFTARINA  koltuk başı FİAT biçme politikasıdır...YANİ PARAN VARSA TARAFTARSIN , PARAN YOKMU  ? HADİ GÜLE GÜLE ....
İşte bu konunun birebir muhatabları biziz..Şimdi bu ne demek oluyor..Bu grubun hiçmi yaşanan başarılarda payı yok..Daha açığı hiçbir grubun payı yokmu yani.. Bu işi sadece yönetimlermi başardı bugüne kadar....Bizler hiçmi hayatımızdan ödün vermedik, hiçmi fedakarlık yapmadık...Kubilay abinin , umut abinin ,tamer abinin ,daimi abinin,yavuz abinin  bu trübünlere verdikleri veya eskişehirspora verdikleri hiçbirşeyler yokmu yani...Son yıllardada bizler bu trübünlere  veya eskişehirspora hiçbir katkımız olmadımı yani...Lise çağındaki kardeşlerimiz yanıma gelipde Ersin abi 5 dk süren var hemen maçla ilgili bir beste yapman lazım dedikleri zaman maçı bırakıpta beste yapan  o besteyi trübünlere aşılayan bizlerin hiçmi payı yok...Deplasmana gidilecek herkez Kubilay abiyle Abidinin etrafında pervane oluyorlar ( abi yönetim otobüs vermiyormubiz deplasmana nasıl gideceğiz ? dedikleri zaman boş senetlere imza atıp o çocukları deplasmana götüren yine onlar değilmiydi ? onların hiçmi hakkı yok o trübünde...Deplasmanda taraftar güneşin altında maçın daha 20 ci dakikasında kopmuş, Umut abi bağıyor BEYLERRR neden bağırmıyorsunuz dediği zaman bütün trübün ayakta   90 dk bağırmıyormu ?..Sorarım onundamı bu trbünde hakkı yok...Daimi abi ,nihat  bu trübünde lazım olan şeyleri tedarik edip yeri geldi deplasmana giderken genç kardeşlerinin ceplerine harçlığını koymadılarmı, onlarındamı bu trübünde hakkı yok ?. Tümay kardeşim  ( LK )  yani Liseli kızılcıklı Oluşumunun başında o gençleri trübüne sevdirmek için pankart yapmak için soğuk havalarda parklarda bahçelerde o gençlerin yanında olmadımı ? onundamı bu trübünde bir  hiç payı....... YA BİZLER YANLIŞIZ YADA HERKEZ   FAZLA DOĞRU...BİZİ O TRÜBÜNDEN ÇIKARABİLECEK BİR KUVVETİN OLDUĞUNU SANMIYORUZ...ZAMANINDA BİR KERE YÖNETİM GAZIYLA GİTTİK BİR DAHA GİDEMEYİZ..YA BİZE BİR TRÜBÜN YAPILIR YADA BİZ YİNE YERİMİZDE OLURUZ... BİZ SATILIK TARAFTAR GRUPLARI GİBİ KENDİMİZİ FES EDİP 3 GÜN SONRA GERİ DÖNECEK BİR GRUP DEĞİLİZ..
ESKİŞEHİRSPOR VAROLDUĞU SÜRECE AYNI YERİMİZDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ..

SAYGILARIMLA
ERSİN KONAK
KIZILCIKLI GRUBU

AÇILIŞ MAÇIMIZDA YİNE TRÜBÜNÜMÜZDE OLACAĞIZ... KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.. 
Ersin Abi son cümlede :
BİZ SATILIK TARAFTAR GRUPLARI GİBİ KENDİMİZİ FES EDİP 3 GÜN SONRA GERİ DÖNECEK BİR GRUP DEĞİLİZ..
ESKİŞEHİRSPOR VAROLDUĞU SÜRECE AYNI YERİMİZDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.. demişsin. çok güzel bir cümle ama taraftarın yönetimle en uzlaşmaz tavrı o fenerbahceli yöneticidir. ve bu gün abidin abi bugün antremanı izlerken: " yok istifa mistifa, kim bağrıyo lan "istifa, istifa "diye" bağırrdığında, senin o son cümlen maalesef ezilmiştir.  onurlu bir tribün duruşu uzlaşmazlığı getirir. yani görece iyi ile fena olmayanla uzlaşmak; onurlu tribün duruşunu kötü etkiler. taraftar her zaman mükemmeli istemelidir.

başkanımızın sağolsun: kimsenin yönetici olmak istemediği bir zamanda yönetimi ele aldı. kulübe yardım etti. çok iyi transferler yaptı. iyi projeleri var. bir sürü olumlu özelliği var. fakat yönetimin bilet fiyat uygulamaları,  tribün gruplarının yerlerinin değiştirilmek istenmesi vs. de kötü özellikleri. yönetime fenerli yöneticinin alınmasında  ve bunun halen savunuluyor olmasında başkan hatalıdır. başkan kombine bilet fiyat uygulamasında hatalıdır.

benim yaşım sizden küçük. sizin kadar da görmüşlüğüm yoktur. ama şimdi tribün için dik , onurlu duruşunun  ; bu meselelere karşı durmaktan, eksikliklere eleştirel gözle bakmaktan geçtiğini unutmayalım. 
ve belki de o beğenmediğimiz kendini fesedip 3 gün sonra geri gelen gruplar ( bu tribünler eskişehir tribünleri değil heralde) bile bizim taraftarımızın temsilcilerinin duruşunun önüne geçmiştir.  taraftar temsilcileri taraftarın öncüsüdür. onları mevzilendirir. taraftarının duruşunun en keskini onda olmalıdır. ama gelinen noktada, taraftarı ortak bir dert için,  o fbli yöneticinin orda durmasından rahatsız olunduğu için fbli yöneticiyi istifaya çağıran taraftarlarımız susturulmuştur. bilet fiyatları ve tribünlerin nereye yerleşeceği meselesinde yönetime gereken baskı yapılamamıştır.
bu gerçeklik ve sizin söylediğiniz son söz biribirini maalesef yalanlamaktadır.( ki ben kızılcıklı ile ilgili  diğer tartışmalı konularda sıkça kızılcıklı'yı savunmuşumdur.) bugün fb li yöneticiyi istifaya çağıranları susturan kişi ve kişilerin anlayışları maalesef onurlu bir duruşu yansıtmamıştır. ve onurlu duruşu yansıtamıyanlar bu tribünü sonsuza kadar yaşatamaz. ben buna inanıyorum. ve bugün o fenerli yönetici istifaya çağırıırken susturanlar, kemal unakıtan'a beste yazanlar, atkı hediye edip çevresinde zıplayıp "eeeskişehir" çekenler , halil  ünal başkan seçildiği gün onu omuzlara almaya çalışanlar  bu tribüne önderlik ediyor. bence tribün grubu başkanı, en az kulüp başkanı kadar ağır durmalıdır. çünkü tribün grubu başkanı (nam-ı diğer reis) taraftarın duruşunu temsil eder. bu yapıldığı zaman biz kulübün gerçek sahibi olucaz. bu yapılmadığı zaman kulübün gerçek sahibi başkandır. o isterse ilerleme olur. istemezse durur. İsterse tribün değiştir.istemezse yerinde kalın der. önümüzdeki süreç kulübün gerçek sahibi kim onu gerçekten kestirebilmek için en iyi labarotuvarken tribün lideri susarak, ayrıca bir de SUSTURARAK, sürece kendini dahil ediyor.bu kişinin yanlışlıklara, eksikliklere, en fazla en önden karşı koyması gerekmez mi? o eskişehirsporun en büyük taraftar grubunun , lideri değil mi? sanki bunun bilincinde davranmıyor.  veya bana öyle geliyor.  3 ihtimalli bir problem aslında ya istifa isteyenler gibi düşünmüyor. ya bir şeylerden korkuyor. ya da forumdaki bazı yazılar gibi( bence insanlara bu kadar kolay kulp takmak çok alçakça.)  menfaatleri var. hadi 3. ihtimali iftira  ve hakaret içerdiği için görmezden gelip iki ihtimal üzeriden değerlendirelim. hangisi bir grubu konu hakkında meşrulaştırır. bir tribun grubu parası var,yardım ediyor diye veya sonuçlarından korktuğu için  bir olaya karşı  durmaktan geri durmamalıydı. gelecekte de bence durmamalıdır.

kızılcıklı bu forumda çık sıklıkla eleştiriliyor. onlara karşı ben de tribününüz adına savunma üretmeye çalışan biri olarak soruyorm. yukarıda dediklerim hakkında ne düşünüorsunuz?genelde saldırganlıkla suçlarlar kızılcıklıyı. ben bu noktada pasif buluyorum.bunun hakkında ne düşünüyorunuz?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır