eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 10:22
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Alıntı yapılan Waddle

Başkan az önce Lig Tv deki röportajında formaların ve diğer ürünlerin 10 Ağustos'ta mağazamızda satışa çıkacağını söyledi...

Ben de bu mesaja dayanarak söyledim zatenBig%20smile

O mağaza açılışa yetişsin ben eşeğim diye anırırım.
Yetiştiremeyenler ise hiç söz vermemiş gibi dolaşacak mı bu şehir de.
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 11:27
Ben forma almak istiyorum ey yönetim..
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 12:09
ya şu tırımız vardı nerde şimdi bari bugünle yarın forma atkı vs. bişeyler satsalardı onda bu yönetim hem bişey yapmıyo hemde destek istiyo...koy o tırı bak nasıl satıyo forma atkı maç öncesi...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 13:29

Açılış maçından önce hiçbir ürününü satma kabiliyetini gösteremeyen yönetim bundan böyle kesinlikle ama kesinlikle paramız yok demesin lütfen...Şehir dışından bu maça gelen herkes ürün bekliyor,bilmem farkında mısınız???

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 14:10

Ya konyalı iş arkadaşım var aslen konyalı adamı eses li yaptık abi forma alalım diyor illaki orjinal forma diyor açılışa getircem onu ama orjinal formalar satışa çıkmadı adam alamıyor adam konyalı ve eses forması alacak ve bizde hala forma satışı yok orjinal..

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 19:57
Başkan,
bebek beziyle,dede bastonundan vazgeçtik,forma bulamıyoruz.
Yazıklar olsun.Koca yaz geçti.Bir sürü yabancı ülkelerde çalışan arkadaşımız tatillerini bitirip dönecekler.Çakma forma alıp gidiyorlar.
yuh size.
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 20:26
Bugün stadın arkasında antremana gidereken elinde formalarla biri bayan iki kişi gördüm. VIP nin kapısında bekliyorlardı. formalara bakabilirmiyim dedim. Sadece birtanesini gösterdiler. Oda o yarısı siyah-yarısı kırmızı olan, foruma konulmuş olan forma. Üzerindeki eti reklamı geçen yılkiyle aynı. Rengi geçen senekine yakın ama biraz daha açık renkli...
KoreoESES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 23:31
Alıntı yapılan blackandred

Başkan,
bebek beziyle,dede bastonundan vazgeçtik,forma bulamıyoruz.
Yazıklar olsun.Koca yaz geçti.Bir sürü yabancı ülkelerde çalışan arkadaşımız tatillerini bitirip dönecekler.Çakma forma alıp gidiyorlar.
yuh size.

kardeşimin söylediğine katılıyorum. yurt dışından gelen arkadaşlarımız. çakma formalarla döndü. yurt dışına. bu ayıp sizin.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 00:55
az önce haberlerde beşiktaşın formalarına baktım taraftar ürünleri vardı bir kaç tane kartaliçe diye tişört bile yapmışlar biz formayı zor buluyoruz mağazamız bile yok ya
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2008 saat 01:05
nefer tartışma yok. dimi fikrimiz zikrimiz bir dimi. formayla yatıyorum. yarın neferin cukurunda görüşmek üzre
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır