eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 19:19
ESKİŞEHİRSPOR VAROLDUĞU SÜRECE AYNI YERİMİZDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ..

Kızılcıklı Yaşıyor , Savaşıyor ! ..

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 19:21
Umut abi    gerçekten güzel yazmışsın...Bizde fikir üretmek veya birşeylerde pay sahibi olmak yok..Herkez özelliklede her konuya mualefet olmayı sevenler fikir üretmek yerine sadece köstekle yetiniyorlar..Ben yıllardır yazıyordum fakat geçen sene buralara yazı yazmaktan sıkıldığım için yazmıyordum..Bir konuyla ilgili 10 defa  açıklama yapılmaz ki , ama bize yaptırıyorlar işte... Böyle şeylerden Sıkılmamak elde değil..Okadar güzel konulara değinmişsin ki aklım taaa bundan  12..13 yıl öncesine gitti...Takım başarılıysa trübünler full olur takım kötüyse trübünler boş olur.65 kuşağını saymazsak eğer bu trübünler ya şampiyon olurken dolar ya küme düşerken yuhalamak için dolar yada bir alıp veremediğimiz olan sakarya ,karşıyaka gibi takımlar gelirse dolar...Biz her fırsatta büyüklüğümüzden bahsediyoruz ya acaba büyümek için ne gibi bir fedakarlık içerisindeyiz...Yokkkk bizim öyle şeylerle işimiz olmaz biz sadece fantazi yapmasını severiz..Mesela bir konya maçındır veya bir bolu maçı çoğunluğumuzu esese bağlayandır...Neden bir real madrid bir milan olmasın ki ? Çünkü biz hep kendimizi yaşanmış geride kalmış mazilerimizle avutuyoruz..Kim iyi birşey yapıyor veya yapmaya çalışıyor onunla işimiz olmazzzz..Şimdi bu sitede ve başka sitelerde konunun adı TRÜBÜN GRUBU  olduğu zaman iyi birşey bile olsa vurun kahpeye politikası uygulanmaktadır..Valla siz alıştıysanız bizde alıştık bunu belirtelim..Zaten çoğunluk olgun insanlar değilde daha sütten yeni kesilmiş esesin E siyle alakası olmayan kişiler yorum yapıyorlar ya , bizlere koyanda bu... Biz böyle konularda onlara ne açıklama yapabiliriz ki..Birde açık konuşmak gerekirse ben kendi payıma konuşayım ( Eğer ben birisiyle tartışacaksam enaz benim kadar esesli olmalı yoksa muhatab bile olamam...Şimdiki konu trübünümüzün elimiden alınması konusudur...Bu olay kızılcıklının istenmeme olayı falan değildir ,bu olay tamamen yönetimin TARAFTARINA  koltuk başı FİAT biçme politikasıdır...YANİ PARAN VARSA TARAFTARSIN , PARAN YOKMU  ? HADİ GÜLE GÜLE ....
İşte bu konunun birebir muhatabları biziz..Şimdi bu ne demek oluyor..Bu grubun hiçmi yaşanan başarılarda payı yok..Daha açığı hiçbir grubun payı yokmu yani.. Bu işi sadece yönetimlermi başardı bugüne kadar....Bizler hiçmi hayatımızdan ödün vermedik, hiçmi fedakarlık yapmadık...Kubilay abinin , umut abinin ,tamer abinin ,daimi abinin,yavuz abinin  bu trübünlere verdikleri veya eskişehirspora verdikleri hiçbirşeyler yokmu yani...Son yıllardada bizler bu trübünlere  veya eskişehirspora hiçbir katkımız olmadımı yani...Lise çağındaki kardeşlerimiz yanıma gelipde Ersin abi 5 dk süren var hemen maçla ilgili bir beste yapman lazım dedikleri zaman maçı bırakıpta beste yapan  o besteyi trübünlere aşılayan bizlerin hiçmi payı yok...Deplasmana gidilecek herkez Kubilay abiyle Abidinin etrafında pervane oluyorlar ( abi yönetim otobüs vermiyormubiz deplasmana nasıl gideceğiz ? dedikleri zaman boş senetlere imza atıp o çocukları deplasmana götüren yine onlar değilmiydi ? onların hiçmi hakkı yok o trübünde...Deplasmanda taraftar güneşin altında maçın daha 20 ci dakikasında kopmuş, Umut abi bağıyor BEYLERRR neden bağırmıyorsunuz dediği zaman bütün trübün ayakta   90 dk bağırmıyormu ?..Sorarım onundamı bu trbünde hakkı yok...Daimi abi ,nihat  bu trübünde lazım olan şeyleri tedarik edip yeri geldi deplasmana giderken genç kardeşlerinin ceplerine harçlığını koymadılarmı, onlarındamı bu trübünde hakkı yok ?. Tümay kardeşim  ( LK )  yani Liseli kızılcıklı Oluşumunun başında o gençleri trübüne sevdirmek için pankart yapmak için soğuk havalarda parklarda bahçelerde o gençlerin yanında olmadımı ? onundamı bu trübünde bir  hiç payı....... YA BİZLER YANLIŞIZ YADA HERKEZ   FAZLA DOĞRU...BİZİ O TRÜBÜNDEN ÇIKARABİLECEK BİR KUVVETİN OLDUĞUNU SANMIYORUZ...ZAMANINDA BİR KERE YÖNETİM GAZIYLA GİTTİK BİR DAHA GİDEMEYİZ..YA BİZE BİR TRÜBÜN YAPILIR YADA BİZ YİNE YERİMİZDE OLURUZ... BİZ SATILIK TARAFTAR GRUPLARI GİBİ KENDİMİZİ FES EDİP 3 GÜN SONRA GERİ DÖNECEK BİR GRUP DEĞİLİZ..
ESKİŞEHİRSPOR VAROLDUĞU SÜRECE AYNI YERİMİZDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ..

SAYGILARIMLA
ERSİN KONAK
KIZILCIKLI GRUBU

AÇILIŞ MAÇIMIZDA YİNE TRÜBÜNÜMÜZDE OLACAĞIZ... KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.. 
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:32
CryClapCryClapClapClapClapClapClap
Kaç gündür yazılanları okudukça anlaşılıyor ki Kızılcıklı'nın kendinden başka dostu yok.Onlarca sayfa Kızılcıklı'yı kötülediler,karşı çıkanlara çemkirdiler.Yukarıda yazdığı gibi ''onların hiçmi hakkı yok''.Forumdaki çoğu taraftar için hakkı yok,çünkü Kızılcıklı onlara göre ayyaş,berduş,sarhoş.Hep bu gözle bakmışlar,hatta 90 dk boşuna bağırıyormuş Kızılcıklı.Ama herkes bilmeli ki:
Kızılcıklı bir diriliştir ki,kimse onu Öldürememiştir.Forza Kızılcıklı.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:37
kı kı kızılcıklı, KRAL KIZILCIKLI. inşallah bu sene Kızılcıklı herzamankinden daha kalabalık ve iyi olacaktır. o bizans bebeleri geldikleri zaman Kızılcıklının ne demek olduğunu görecek kısmetse
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
black_red_026 Liste gör
Yazar

ethem
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:43

busene daha fazla olucaz sıg mı yo ruz diye yıkıcaz ortalıgı kı kı kızılcıklı..........

inadına eses
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 22:25
Ben hiçbir grubun üyesi değilim. Çoğu maça gider açıkta Altes'in yanında 90 dk bağırırım. Bir ESES li olarak Kızılcıklı grubuna sonuna kadar destek veriyorum. Hataları da vardır ancak Kızılcıklı diriliştir. Olmadı bu sene yanınızdayım...
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 23:18

bence kızılcıklı tribünde kral ama yanlışları var ama olsun  azcıkdaha dikkat ederlerse türkiyede baya bir kıkı kızılcıklı diye nam yaparlar kı kı kızılcıklı

ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 00:37
Kızılcıklı dendimi serseriler berduşlar geliyosa akla :S Bu bana göre tribün liderlerinin,, grupdaki arkadaşların hakkından gelemiyo olmasındandır.Onlarda kendilerine göre haklılar elbet.Onca insanın hakkından nası geleceksin.O yuzden bu eleştirileri okuyan kızıkcıklı grubundaki arkadaşların şöyle bi düşünüp bizi bu kadar eleştiriyolarsa az da olsa haklı yanları vardır deyipde biraz kendilerine çeki düzen vermelilerdir diye düşünüyorum .Tribün liderlerinide düşünün biraz , siz sagda solda olay çıkarırsınız kötülenen yine tirübün lideri olur ..O grubun mazisi 3-5 senelik değilki bu kadar kolay karalansın..Bu sene kızılcıklıyı eski coşkusuna kavuşmus pırıl pırıl efendi insanlar olarak görmeyi çok istiyorum..
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 00:49
PsycoO güzel yazmış. kızılcıklıyı ESES ten ayrı düşünmek imkansız ama onlarında kendi içlerinde hataları var. biraz daha toparlanmaya ihtiyaçları var bence. tribün aktivitelerinden çok negatif etkilerle akıllarda kalmaya başladılar. bence efsane ayderin yerine geçmeleri en güzeli olacaktır onlar adına tabi gruplar arasındaki hukuku bilmiyorum orda odunpazarı var gibi druuyor ama sürekli boş gözüküyor. ayrıca bu sene kızılcıklı orda yeni besteler ve değişik kareografilerle yerini alırsa bu forumda onlara şüpheyle bakan birçok kişi seneye eski yerlerini almaları için onları desteklicektir. yanlış anlaşılmasın yazım evet kızılcıklı gurubu çok bağarıyor belli bir devamlılıkları var ama kendilerini yenilemekten eksikler... ayderin gidişinden sonra efsane olma imkanları var hala... onlardan beklenti yüksek umarım bunu karşılayabilirler...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2008 saat 01:02
ßence Kızılcıklı tribünü ile Ayder tribünü arasında kalan camı kaldırmaları gerekiyor.. gereksizz bence ayderin üstüde kapandı kızılcıklı sıgmıyoruz diyor aradaki cam kalkarsa olay çözülmüş olur hemde daha gür ses cıkar...
I LOVE YOU ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır