eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:24
Alıntı yapılan işçi

Alıntı yapılan Sessiz

Ankaragüçlü ve Bursasporlu arkadaşlarımız Erciyes maçında da açıkda bizle beraber izlediler.Ordu maçında kapalıda izlediler.Bir kaç kişi dengesizlik yapmazsa bence sorun olmaz aramızda izlemeleri.Sonuçta açılış maçı.Özel maç.Gerginlik olmadan dostane bir şekilde maç olur inşallah.

Bence dengesizliği onlar yapar.. 3 saatlik yolu alkolsuz geleceklerini sanmam. Girsinler deplasmana yıkıksa yıkık. Girmişken hem sıvada yaparlar.. Smile

Özkan ağabey adamlar aramızda izlicekler diyoruz.Onların dengesizlik yapmak gibi bir şansları yok Big%20smile 
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:30
Adamlar ücretsiz otobüs kaldıracakmış. En azından bir otobüs gelirler heralde..
KoreoESES
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:48
Buyursunlar gelsinler ne kadar güzel olur onları burada görmek. Kimse dengesizlik falan yapmaz. Sanki hiç beraber maç izlemedik.
Yukarı
oLdcitykinqcity Liste gör
Yazar

batuhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı oLdcitykinqcity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:50
mehmet abi herkesin hevesini kırma
iLkokuLLu E S K İ Ş E H İ R S P O R lu lar
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:50
@işçi

Nasıl yorumlar oyle ya Allah aşkına. Denildiği gibi bazıları dengesizlik yapmazsa hiçbir şey olmaz. O kadar da medeniyetten uzak değilizdir sanırım.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:55
Alıntı yapılan işçi

Alıntı yapılan Sessiz

Ankaragüçlü ve Bursasporlu arkadaşlarımız Erciyes maçında da açıkda bizle beraber izlediler.Ordu maçında kapalıda izlediler.Bir kaç kişi dengesizlik yapmazsa bence sorun olmaz aramızda izlemeleri.Sonuçta açılış maçı.Özel maç.Gerginlik olmadan dostane bir şekilde maç olur inşallah.

Bence dengesizliği onlar yapar.. 3 saatlik yolu alkolsuz geleceklerini sanmam. Girsinler deplasmana yıkıksa yıkık. Girmişken hem sıvada yaparlar.. Smile

ben ve beraberimde 3 tane daha Eskişehirspor taraftarı arkadaşım onlarla beraber gelecegiz dostluk adına yapılan bu adıma yaklaşımın ilginç ne olayı ne kavgası bi hazırlık maçında anadolu birligi adına yapılmış bi oluşum varken böyle şeylere lüzum yok he tabi belki aramızda genç heyecanını bastıramayan arkadaşlar çıkacaktır ama onlara dogruyu göstermekte bize düşer.. bi hazırlık maçına sadece bu dostluga onlarda bi adım atmak için otobüs kaldırıyolar o yüzden onlara yapacagımız kötü bi hareket biz büyük ESES taraftarına yakışmaz..
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 20:56
Buraya dengesizlik yapmaya geleceklerini sanmıyorum.Ankaragücü ile oynadıgımız için A.Gücü Taraftarı da gelecek.Bursa taraftarıda gelecek bunda bir anormallik yok
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 21:02
Bundan bi kaç sene önce sezon açılışımızı Sakaryaspor ile yapmıştık. Hatırlayanlar bilir. Tatangalar buraya "5" kişi gelmişti, pankartlarını asmışlardı ve o 5 kişi karşılıkllı küfür ve yabancı madde atılmasına yetmişti. Bu maçta sezon açılışıydı. Diyeceksizin ki, Sakarya maçında olur bu. Peki Ankaragücü ile en son burada oynadığımız maçı hatırlayan var mı?  Hafızanızı zorlayın bakalım. Ben hatırlıyorum ve hiçde dostça değildi. Ayrıca ne zamandan beri Ankara takımları dostumuz oldu? Yıllardır söylenen bi tezahurat var "Ankara Ankara bein Ankara .... diye"  Bana göre tedbir elden bırakılmamalı, deplasman tribününe alınlmalılar. Tabi bu benim kendi görüşüm.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 21:05
@işçi

Hatıraların sana kalsın. Eğer o gelen adamlara yanlış yaparsak uzak ara kolpa taraftar oluruz. Lütfen bu tür soylemlere son ver artık.Komik oluyor. Adamlara güzellikle yaklaşırsan onlarda aynı karşılğı verir sana.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 21:05
Valla kim ne derse desin bence artık kabak tadı vermeye başladı bu işler...Şunla kardeş bunla kardeş ben kendi takımımı desteklerim kim ne yapıyosa yapsın...Wink

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır