eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:03
HEP SENİ BEKLEDİK GECELER BOYU
GELİŞİNLE AYDINLANIR TÜM ANADOLU
BU BEKLEYİŞ SESSİZDİR KORKMA SAKIN SEN
GELİŞİNLE ÇOŞARIZ, ESERİZ YENİDEN.......
bunu açılış maçı için besteledim nasıl sizce
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:08
Herkez birbirini caydırmaya başlamış şu işten gerçekten üzüldüm.
İçeri girecek olan 20 bin üzeri kişinin üstünü didik didik arayamazlar imkânı yok.
Yani içeri meşale sokmak isteyenler mutlaka sokacak bu kadar büyütmeyin gözünüzde.Wink
Stadda yakarkende sahaya falan atılmadığı sürece ceza gibi bi durumda yok.
Süper bi şov olucak arkadaşlar kesinlikle hevesiniz kırılmasın..Wink

Ayrıca Mehmet abi karton şov demişsinde...Maç bedava haberin varmı bilmiyorum.1 koltuğa 2-3 kişi basıcak nasıl yapıcaksın karton şovu ? Ayrıca hazırlık maçında yapılan bi karton şovun ne önemi olurki..Karton şov işini 8. yada 9.hafta için düşünmemiz gerekli...

Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:12

efsane esesli bencede söylememiz lazım süper olur melodisini ne düşündün merak ettim ?

bu arada meşale şovu abartıyor arkadaşlar ya korkmatın açılış maçında kimseye almaz emniyet ayrıca açık tribünün kapısının oraya getirin bütün meşaleleri tuvaletin ordan içerden bi kaç kişi durur alttan atarsınız yukrdan tutarlar gidipte polise sorulmaz abes olur meşale serbest mi diye bide kimse meşale kaptırmasın milli servettir çok yanlış aslında bu bir organizasyonsa içeri alınmasının farklı yolları vardır öyle bireysel meşale sokmaya çalışmayın arkadaşlar...emre kardeşim sen yanına bir kaç kişi alırsın önden çıkarsın biz alttan atarız en kötü ihtimal zaten kapıların hepsi açık olur yığılma olursa illa ki arada sokulur o anki ambiyansı bilmek lazım herkes ayık olcak biraz tribüncü mantalitesi diyorumm..hep beraber yakılınca olay kopar zatenn:)) pazar gününe az kaldı ankara nerdeeeee:))))

biz eskişehirliyizzz oleyyyy:)))

26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
ESESli_295 Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı ESESli_295 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:14
en iyisi biz oraya 17.30 da gidelim
HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:28
eğer atatürk stadında karton show yapılacaksa mutlaka benşm haberim olsun daha önce bunu defalarca yaptık
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
kuzum26 Liste gör
Yazar

serkan
Yer: eses
  Alıntı kuzum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:31
SAMPİYON
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:47

sayın mehmet can karton şov o kadar kolay değil hele bir açılış maçında yapmak çok daha zor zaten o gün girişler nasıl olcak bilmiyoruz ama tahminimce çok aşırı yığılmalar olcak gibi görünüyor..karton şov içerdeki ilk maçta hacettepe maçında yapılması gerekir açılış maçında kesinlikle meşale şov ve yakıldığından itibaren girilcek beste bütün açık esesim bak işte bestesidir....efsane eseslinin bestesi santrayla üçlü çektikten sonra girilcek bestedir...tabi stada ilk girdiğimizde ara ara söleyip öğretmemiz gerekir bunun için forumdaki arkadaşlar hep beraber bir yerde olursak tribünde çok rahat öğretiriz tribüne...bu arada bestenin melodisi kesinlikle grup yorumun uğurlama şarkısıdır diğer melodilerde hece düşmesi gibi problem çıkabilir bide en sondaki hecede gelişinle coşarız eseriz yeniden nakaratı vurgulanarak sölense süper olur..içimden geçen açılış maçında açık tribün çok sağlam olcak gibi::::)))))  bir sevdaya vurulduk siyah gecede kan kırmızı meydanı boşmu zannettiniz geliyor anadolu yıldızıı...(buda pankart sözüdür bizansa kapak olsun:)))

bazıları pazar günü kız kovaladı
bazıları eses için açılıştaydı
akmasaydı kanımız
siyah kırmızı
bizde kovalardık
manitayla kızııı:)))

oynaya oynaya gelin çoçuklar
gültekinin     ......   çoçuklarrrr:))

gügü pabucu yarım
çık dışarıya
oynayalım...

26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:51
açık sağlam olacak diyosun fakat yanılıyosun taraftarların arasına halk karışacak ciddi bir iletişim eksikliği olacak
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 16:06
Ama Çoğunluk taraftar olacak  halk zaten çoğunluğa uyacaktır.Uymassada 26.dakikada ya meşalelerin dumanından stadtan kaçacaklar ya da coşkuya ayak uyduracaklardır.

gelsin 10 ağustos açılış nasıl yapılır öğrensin Türkiye Futbolculardan ricam 26 dk. da topu taça atsınlar ve bizi izlesinler.Top toplayıcı çocuklarda topu 40 saniyeliyine saha geri atmasınlar.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 16:08

mehmet bey evet halk karışcak bende öyle düşünüyorum maçtan önce tayfa yada grup bazında toplanıp gidilerse iletişim sorunu kalkabilir kalabalık olcak kesinlikle  karton şov o kalabalıkta olmaz ama meşle olabilir diyorum..tam 50 saat kaldı 3000 dakika 180000 saniye bu böle uzar giderrr....

sevmeyelimde taşa mı dönelimmm:))
güldiken gülüdiken gültiken güytekin istifa et artık :))))
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır