eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:09
Mehmet Abi foruma katılalı bir gün olmuş..Sadece bu meşale konusu üzerinde durmanız ilginç geldi.. Hazırlık maçında stadda yakılacak meşalenin Eskişehirspor'a herhangi bir zararı olmaz.  Anca sahaya falan atıldığı taktirde cezalandırılırız. Gereken uyarıyı zaten tribün büyükleri o sırada yapacaklardır. Ayrıca girişte yakalanırsan tek yapacakları şey senin elinden meşaleyi almak olacaktır. Orada 100 kişinin üzerinden meşale çıktı diye 100 kişiyi birden karakola götürüpte terorist muamelesi yapmazlar. Hemde yakma eylemini gerçekleştirmediysen herhangi bir suç teşkil etmez..Şahsım adına konuşmak gerekirse ben getiricem ceza alırsamda kendim alırım..
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:15
Alıntı yapılan slayer_26

futbolcular tanitildiktan sonra yani isinmaya ciktiklari zaman serdari yine ortaya alip 3lu cektirelim yada tanitim sirasinda serdar ortaya diye bagirip yapalim bu isi sizler ne dersiniz
Güzel olur. Aynı geçen seneki alışkanlıklarımıza devam etmiş oluruzSmileSmileSmile
Yukarı
açıktribün Liste gör
Yazar

MEHMET CAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı açıktribün Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:17
foruma  bir gün önce katıldım ama 30 yıldır es es liyim 25 yıldır tribündeyim
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:43
Alıntı yapılan tavsamaz

Alıntı yapılan slayer_26

futbolcular tanitildiktan sonra yani isinmaya ciktiklari zaman serdari yine ortaya alip 3lu cektirelim yada tanitim sirasinda serdar ortaya diye bagirip yapalim bu isi sizler ne dersiniz
Güzel olur. Aynı geçen seneki alışkanlıklarımıza devam etmiş oluruzSmileSmileSmile

evet güzel fikir hem serdarı unutmamış ve diğer futbolculara gösteririrz sevdğimiz futbolcuyu nasıl sevdiğimizi
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:43
Meşalelerimizle geliyoruz pazar gunu meşale yakmıyacagızda ne zaman yakacagız sizde allahını severseniz milletin hevesini kırmayın yafs sonucda hazırlık macı federasyon kalkıpda gozlemcimi gondericek maca getirsin herkes meşalesini yakalım stadı :))))))NukeNukeNuke
...
Yukarı
ESESli_295 Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı ESESli_295 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:53
ya beyler bıgünkü antreman tam olarak saat kaçta bi bilginiz var mı varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim
HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:56
    PAZAR MUHTEŞEM MEŞALE ŞOVUNDA BİR SORUN YOKTUR.
    Katılmak isteyenler bugün Emreye mutlaka ulaşsın.Herkesin çorbada tuzu olsun.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:57
Alıntı yapılan ESESli_295

ya beyler bıgünkü antreman tam olarak saat kaçta bi bilginiz var mı varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim

18.00'de kardeşim
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
ESESli_295 Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı ESESli_295 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:00
sağolasın kardeşim orada görüşmek üzere
HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 15:01
Alıntı yapılan ESESli_295

ya gazetelerden bir 17:00 biri 18:00 diyor kadeş
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır