eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Online Durum: Offline
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 19:32
iddaa da oran süper, hem biz hem  EsEs'imiz kazanacak..

Yukarı
savasss Liste gör
Yeni Yazar

Savaş
Yer: Ankara
  Alıntı savasss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:02
Çok özür dileyerek yazıyorum ama daha önce yazıldımı veya başka bi konu başlığı altında duyuruldumu bilmiyorum benim merak ettiğim sezon açılış maçımızı naklen yayınlayacak bi kanal varmı acaba ben şehir dışında olacağım için gelemiyeceğim onun için televizyondan bu güzel geceyi takip edebilecekmiyim acaba bilgisi olan varsa bu konuda beni aydınlatabilirmi saygılar.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:04
Alıntı yapılan savasss

Çok özür dileyerek yazıyorum ama daha önce yazıldımı veya başka bi konu başlığı altında duyuruldumu bilmiyorum benim merak ettiğim sezon açılış maçımızı naklen yayınlayacak bi kanal varmı acaba ben şehir dışında olacağım için gelemiyeceğim onun için televizyondan bu güzel geceyi takip edebilecekmiyim acaba bilgisi olan varsa bu konuda beni aydınlatabilirmi saygılar.

Hayır.Yayın yok
Yukarı
savasss Liste gör
Yeni Yazar

Savaş
Yer: Ankara
  Alıntı savasss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:06
teşekkür ederim bilgilendirdiğin için peki bu güzel gece full olarak kayıt yapılacakmı bu konu hakkında bilgisi olan varmı daha sonra izleyebilmek için?
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:06
Açılış her yönüyle iyi ayarlanmış .Hiç boş saat bırakılmamış.İyi bir maç olur ve inşallah evimizde ilk maçımızı alırız.
En son düştüğümüz sezon içerde dışarda Ankaragücü'nü yenmiştik.Sadece tek içerde dışarda yendiğimiz takımla oynayacağız.Dosthane içerisinde bir maç olsun.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:10
Alıntı yapılan savasss

teşekkür ederim bilgilendirdiğin için peki bu güzel gece full olarak kayıt yapılacakmı bu konu hakkında bilgisi olan varmı daha sonra izleyebilmek için?

Şovları rahatlıkla izleyebilirsiniz (biz çekeceğimiz için) ama maçın tamamı için fazla ümitlenmeyin.
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:38
Alıntı yapılan esesesin

Meşale için ismini yazdıranlar Emreye ulaşamazsa bana ulaşsın.Adalar ps cafeye bırakabilirler ücreti.Lütfen ismini yazdıranlar bir şekilde parayı bana veya Emreye ulaştırsın.Yoksa yine forum tıs çıktı.Atıp tutanlar para vermedi diyecek herkes.
     Gerçekten güzel olucak arkadaşlar.bireysel almak yerine emre alsın hepsini yine parayı verenler yaksın.maksat hepsi aynı olsun.ucuza alınsın ve taraftarın birlik ve gücü görünsün...
     BİR DE AÇILIŞ PARALI OLSUN DİYENLER ÖYLE OLDUĞUNU FARZEDİP 5 YTL VERSELER ZATEN 100 LERCE MEŞALE OLUR.DEMEK Kİ SADECE KONUŞMAK YETMİYOR.İCRAAT LAZIM....
adalar pc kafeye bıraksak olur demişsin. yarın ya emreye vereyim ya da oraya bırakırım parayı sorun olmaz değilmi ?
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
trym Liste gör
Yazar

Ozan
  Alıntı trym Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:47
Alıntı yapılan savasss

hocam internetten izleme şansı bulabilirsin .. yada kanal26 belki ilk defa bir süpriz yapar canlı yayın ceker :)
Eskişehirli isen gurur duy , Değilsen İtaat Et

Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 20:56
    semih(KGKO) adalar ps ye bırakırsan ben emreye her türlü ulaştırırım.ben olmasam bile ismini söyleyip bırakabilirsin.teşekkürler....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 22:01
şimdi D futbol kanalında bursa gs açılış maçının ilk yarısını seyrettim.
fena bir açılış değil. bursa paralıda olsa stadı doldurmuş
Fakat futbolu özlemişik, çok da güzel bir maç oluyor.
Bizim açılışıda yönetim ayarlasa  tv verebilir,
Ne yapılacaksa, bütün şovlar maçtan önce yapılsın bursalı futbolcular iyi motive oldu,
TV verirse gerçekten ülke bir taraftar görmüş ve eskişehiri hatırlamış olurlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,514 saniyede hazırlanmıştır