eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:18
Esesim Bak işte
Taraftarın her zaman yerinde
Sen iste geliriz
Senin için seve seve ölmeye

Bence en uygun olan bu.
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:19
Alıntı yapılan efsane_esesli

Alıntı yapılan ESmustafa

26. dakikada olması bencede pek iyi değil futbolcular için yapılıyor bu iş karşıdan fotoğraf çekilsin diye değil. maç başlamadan önce futbolcular tünelden çıktığı an yakılması futbolcu motivesi için daha iyi bencede. hepsinin bunu izlemesi lazım

abi meşaleler yandıkdan sonra büyük ihtimal o çıkcak duman nedeniyle oyun durur diye düşüyorum meşaleyi görmeseler dumanıda ayrı bir atmosfer (aslında dedğin mantıklı ama artık 26. dk diye duyuldu karışıklık olur bundan sonra karar değişirse)
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:20
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Esesim Bak işte
Sen iste geliriz

Bence en uygun olan bu.

olabilir inönüde gezel olmuştu burdada güsel olur
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:21
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Esesim Bak işte
Sen iste geliriz

Bence en uygun olan bu.
evet bu çok güzel kapalı ile karşılıklı söylerken bütün stadyum yansın meşalelerle
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:23
evet ya aynı anda yakılcak bu çoşkulu bir tezahuratla güzel olur oooooo oooooooo ooo bölümüde çok güzel olur
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:24

Sevgili Serkan (Cumhuriyet) Kardeşim ,

Bizler zaman zaman dilimiz döndüğünce  geçmişte nasıl oluyordu ve etkileri nasıl oldu vs. gibi söyleşileri yazıyoruz, yeni kuşağın bir çok yeniliklerini de alkışlıyoruz,  buradan olması gerekenleri ayıklayıp en iyisini yapmak ve geçmişin gençleri olan bizlerin içindeki  sevgi ve coşkunun taze kalmasını sağlamak sizlerden geçiyor.

Unutmayın 85 te Alisamiyende Tribünlere ilk yazıyı yazan herkesi hatta Avrupa Tv.lerini hayran bırakıp Ülkelerinde spor haberleri olarak gösterilmesini sağlayan , Ali Şen'in Staddan yerini terk edip gitmesini sağlayan, Boğaz köprüsünde Kırmızı Siyah Otobüf filosu oluşturan  O  zamanın gençleri ama sizin tabirinizle ))) şimdinin çekirdekçileri olarak sizleri kırmadan önerilerimizi sunuyoruz.
Futbolcunun ve Hakemin nasıl , hangi zamanda etkileneceğini 26. dakikanın sadece duygusal olarak bizi etkilediğini diğerlerinin (sahadakiler) olup bitenden haberinin olmadığını, Şov'un İnsanlar üzerinde bıraktığı etki ve takdirin seyir zevkini yaşayabilmesi ile ilintili olduğunu forumumuz aracılığı ile aktarmaya çalışıyoruz.
İnşallah faydamız dokunur.
SAYGILAR...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:43
Alıntı yapılan esgun

Sevgili Serkan (Cumhuriyet) Kardeşim ,

Bizler zaman zaman dilimiz döndüğünce  geçmişte nasıl oluyordu ve etkileri nasıl oldu vs. gibi söyleşileri yazıyoruz, yeni kuşağın bir çok yeniliklerini de alkışlıyoruz,  buradan olması gerekenleri ayıklayıp en iyisini yapmak ve geçmişin gençleri olan bizlerin içindeki  sevgi ve coşkunun taze kalmasını sağlamak sizlerden geçiyor.

Unutmayın 85 te Alisamiyende Tribünlere ilk yazıyı yazan herkesi hatta Avrupa Tv.lerini hayran bırakıp Ülkelerinde spor haberleri olarak gösterilmesini sağlayan , Ali Şen'in Staddan yerini terk edip gitmesini sağlayan, Boğaz köprüsünde Kırmızı Siyah Otobüf filosu oluşturan  O  zamanın gençleri ama sizin tabirinizle ))) şimdinin çekirdekçileri olarak sizleri kırmadan önerilerimizi sunuyoruz.

Futbolcunun ve Hakemin nasıl , hangi zamanda etkileneceğini 26. dakikanın sadece duygusal olarak bizi etkilediğini diğerlerinin (sahadakiler) olup bitenden haberinin olmadığını, Şov'un İnsanlar üzerinde bıraktığı etki ve takdirin seyir zevkini yaşayabilmesi ile ilintili olduğunu forumumuz aracılığı ile aktarmaya çalışıyoruz.

İnşallah faydamız dokunur.

SAYGILAR...

herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:44
Hüseyin Ağabey,

Aslında biraz da zamanı geçti artık diye düşünüyorum.Geçen sezonun İkinci yarısın daki Kocaelispor Maçına gitmiştim.Bazı ufak tefek maçları saymaz isek Hemen hemen ilk deplasmanım sayılırdı.Stadın'ın oraya geldik.Yanlış hatırlamıyorsam 22 Nisan günüydü.Atatürk Stadyum'unda çocuklar 23 Nisan Çocuk bayramının provasını yapıyorlardı.Orada bulunan herkes içmeye başlamış ve araların da sarhoş olanlar bile vardı.Baktım çocuklar çıkıyor stad'dan eve gitmek için, dedim  şimdi saklar herkes elindeki şişeleri heralde çocuklar görmesin diye ama bunu yapan bir kişiyi de görmedim.Yine içmeye devam etti herkes, bazıları şişeleri kırdılar, bazıları bilmem ne yaptılar.Kimsenin içki içmesi beni ilgilendirmez ama daha ilkokul çağındaki çocuklar önünde yapılması Beni yaraladı.Çocuklar'a örnek olma konusunda Kırmızı ışık'ta bile geçmeyen ben Orada dondum Kaldım.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 16:47

maç başlamadan yaparsak eğer stada giren maçla alakası olmayan kişileride kaçırırız çıkacak dumandan dolayı böylece gerçek taraftara yer açılmış olur.Big%20smile

bu arada konser olcakmıymış stadta inşallah olmaz.Sırf konser için gelen olur yoksa  ( ibo gelmesin de  es es ki ki esesesLOL )
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 17:06

Alıntı yapılan esesozgur

maç başlamadan yaparsak eğer stada giren maçla alakası olmayan kişileride kaçırırız çıkacak dumandan dolayı böylece gerçek taraftara yer açılmış olur.Big%20smile

bu arada konser olcakmıymış stadta inşallah olmaz.Sırf konser için gelen olur yoksa  ( ibo gelmesin de  es es ki ki esesesLOL )

Valla bildiğim kadarıyla bi Mithat Körler konseri olucak ama Big%20smile ...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır