eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
Online Durum: Offline
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 09:55
10 Ağustos'ta yapılacak açılış töreninden mutlaka video ve fotoğrafları bekliyoruz arkadaşlar. Gelemiyoruz ama görüntülerle coşalım en azından. Ankara'dan sevgiler..
EsEs'li Günler..
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:04
konfeti shovda çok güzel olur bunu da yapalım bence. aslında yönetimle ilişki kurabilecek birisi olsa maç başlamadan yani bizimkiler stada girerken ışıklandırmayı biraz kapatıp yada en azından biraz kısıp çakmaklı bi shov'da yapabiliriz düşünsenize takım kulübeden çıkıyor ve karşısında bi ateş,ısık cümbüşüyle karşılanıyor(karşılaşıyor) çok hoş olmazmı maç başladıktan sonrada meşaleler yakılıyor of ben oyuncu olsam çosarım vala hatta buna bi tezahürat bile tasarladım kafamda şimdi çakmaklı gösteride takım sahaya girerken HEP SENİ BEKLEDİK GECELER BOYU/GELİŞİNLE AYDINLANIR TÜM ANADOLU/BU BEKLEYİŞ SESSİZDİR KORKMA SAKIN SEN/GELİŞİNLE ÇOŞARIZ ESERİZ YENİDEN... (gelişinle çoşarız eseriz yeniden) kısmını söylerkende meşalelerimizi yakabiliriz.Etkileyici olmazmı sizcede   
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
esmesutes Liste gör
Yeni Yazar

mesut
  Alıntı esmesutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:21

Emre kardeş benide yaz 2 adet cuma akşam iş çıkışı uğrarım.

TEK DİLEĞİM ALLAHTAN SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:21
     Meşale için ismini yazdıranlar Emreye ulaşamazsa bana ulaşsın.Adalar ps cafeye bırakabilirler ücreti.Lütfen ismini yazdıranlar bir şekilde parayı bana veya Emreye ulaştırsın.Yoksa yine forum tıs çıktı.Atıp tutanlar para vermedi diyecek herkes.
     Gerçekten güzel olucak arkadaşlar.bireysel almak yerine emre alsın hepsini yine parayı verenler yaksın.maksat hepsi aynı olsun.ucuza alınsın ve taraftarın birlik ve gücü görünsün...
     BİR DE AÇILIŞ PARALI OLSUN DİYENLER ÖYLE OLDUĞUNU FARZEDİP 5 YTL VERSELER ZATEN 100 LERCE MEŞALE OLUR.DEMEK Kİ SADECE KONUŞMAK YETMİYOR.İCRAAT LAZIM....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:25
Alıntı yapılan ekotim

efsane eseli yaptığuın besteye grup yorum uğurlama şarkısı oturuyor..
sanırım sende onu düşündün ayrıca son kısımda yediden değil de eseriz yeniden olursa daha iyi olurr..okee..

ya arkadaşım ne alakası var grup yorumla uğurlamayla evet o şarkıyı dinledim radyolar bile çalıyor ama bunu yazarken aklımın ucundan bile geçmedi sen söyleyince aklıma geldi o şarkı sanırım sen o şarkıyı tam bilmiyorsun o şarkıyla oturan hiç bi tarafı yok bu sözlerin yada bestenin.Ayrıca bestenin sözlerinide doğru düzgün okumadığın belli '''Ayrıca son kısımda yediden değil de eseriz yeniden olursa daha iyi olurr..okee...''' gibi bi ukalalık yapmışsın zaten ESERİZ YENİDEN doğru düzgün oku,doğru düzgün anla sonra eleştir senin yaptığın eleştiri değil haksızlık oluyor. okee (bu da nedemek se)
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:32
Alıntı yapılan esesesin

Meşale için ismini yazdıranlar Emreye ulaşamazsa bana ulaşsın.Adalar ps cafeye bırakabilirler ücreti.Lütfen ismini yazdıranlar bir şekilde parayı bana veya Emreye ulaştırsın.Yoksa yine forum tıs çıktı.Atıp tutanlar para vermedi diyecek herkes.
     Gerçekten güzel olucak arkadaşlar.bireysel almak yerine emre alsın hepsini yine parayı verenler yaksın.maksat hepsi aynı olsun.ucuza alınsın ve taraftarın birlik ve gücü görünsün...

BİR DE AÇILIŞ PARALI OLSUN DİYENLER ÖYLE OLDUĞUNU FARZEDİP 5 YTL VERSELER ZATEN 100 LERCE MEŞALE OLUR.DEMEK Kİ SADECE KONUŞMAK YETMİYOR.İCRAAT LAZIM....

ben açılış maçı 5 ylt olmalı diyenlerden biriyim arkadaşım ne yapalım varımızı yoğumuzu meşaleyemi vereli benim söylediğim 5ytl olursa açılış maçı en 20 bin insa gelir buda 100 milyar demek ne yani şimdi sen 100 milyarımeşaleye yatıralım mı diyorsun?.Bence bu para kulüb için daha yararlı bi şekilde kullanılabilir 100milyara bi çok şey yapılabilir yeni mağaza yapımında kullanılabilir yada açık tirübünün üzeri bile kapatılabilir daha yararlı olur yani meşale gene olsun olmasın diyen mi var? saygılar
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:38
    Canım kardeşim verirsin o zaman 5 ytl bi meşale de sen yakarsın.Yakma diyen mi var.Yönetim parasız olmasına karar vermiş.Söyledik değişmedi bu saatten sonra da değişmez.Listeye adını yazdır bu yazıları yazacağına....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:49
Maviş Erkanla da konuştuk 26.dakikada tüm meşaleler yanacak sanırım...

1 adet meşale fiyatı 4.25' TL den alacağız...

Artık paraları toplamada son 2 güne giriyoruz...Cuma günü 20.30a kadar son...Listede adı olanlar paralarını bir an önce getirmeye çalışsınlar...Bu arada ismi listede olmayanlar da ekleyebilir...Wink

Meşale Alacaklar Listesi;

1-Emre ANGI ( 1 Adet )  (Ücreti alınmıştır...4 Ağustos Pazartesi)
2-Serkan Çeltik ( 1 Adet )  (Ücreti alınmıştır...4 Ağustos Pazartesi)
3-Sarper YILMAZ ( 1 Adet ) (Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
4-trym (1 Adet) 
5- esin varnalı-esesesin (5 adet) (Ücreti alınmıştır...4 Ağustos Pazartesi)
6-semih(2 adet) 
7-Yasin Güneri (1 adet) 
8-Sephodyrm ( 1 adet)(Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
9-Mustafa Sabi (1 adet)(Ücreti alınmıştır...6 Ağustos Çarşamba)
10-esme_deli(1 adet) (Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
11-026_alp(1 adet)
12- ati26    (1 adet)
13-aSLn    ( 1 adet )
14-Ümit Ay   (10 adet)
15-Misseeses_26(3 Adet)
16-Güven (1 adeti)  (Ücreti alınmıştır...3 Ağustos Pazar)
17-26_MuRaT_26    (1 Adet)(Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
18-Ali Sabi (1 Adet)(Ücreti alınmıştır...6 Ağustos Çarşamba)
19-Semih Taşkın (2 Adet)
20-mmt26-mustafa mesut (1 adet)
21-Emo262626 (2 adet)
22-Darkevil_26(1 adet)
23-Emre Karabacak  ( 1 Adet )
24-Yasin Gündüz    ( 1 Adet )
25-Can Konrat-ckonrat26(1 Adet)(Ücreti alınmıştır...6 Ağustos Çarşamba)
26-Özer Alkan (1 Adet)
27-Ömer (50 Adet)
28-Hilmi Aktan (2 adet)
29-Özgür (2 adet)
30-Osman LA (1 adet)
31-Maviş Erkan (20 adet)
32-esmesutes (2 adet)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 11:55
futbolcuların rahat görebileceği bir zamanda yakılsa daha iyi olmazmıydı. 26. dakikada maçın ortasında uygunmu sizce? aynı bolu maçındaki gibi takım ısınmadan sonra maç için tekrar sahaya çıktığında yakmak daha uygun değilmi? 
ES-ES
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 12:07
Alıntı yapılan ESmustafa

futbolcuların rahat görebileceği bir zamanda yakılsa daha iyi olmazmıydı. 26. dakikada maçın ortasında uygunmu sizce? aynı bolu maçındaki gibi takım ısınmadan sonra maç için tekrar sahaya çıktığında yakmak daha uygun değilmi? 

Katılıyorum.Maç öncesinde yakıp futbolcularımıza ekstra motive sağlarız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır